Vyhlášení Sportovce města Kolína

10. 2. 2018

Kolín je město s obrovskou sportovní historii a do té také díky Honzovi Slavíčkovi neodmyslitelně patří i cyklistika. Výkony jednotlivců, ale i družstev na domácích i zahraničních závodech skvěle reprezentují jméno města již více než desítku let.

I proto je vyhlášení Ankety Sportovec města Kolína velice prestižní záležitostí, které je vždy čest se zúčastnit. Přehlídky skvělých sportovců a jejich výsledků, včetně zajímavého doprovodného programu. A jak to letos pro naše barvy dopadlo?

Jako první si pro poctu došlo družstvo juniorů, které obsadilo krásné 2.místo v kategorii mládežnických družstev. Ve stejném věkovém gardu, avšak již v jednotlivcích jsme své zastoupení měli také. Na 9.místě skončil Šimon Vaníček, na 7.místě Jakub Schierl a nejlépe se umístila růže mezi trním Lucie Krupová jako 4. nejlepší v individuální kategorii.

Loňské vítězství obhajoval s kategorii trenér roku Jan Slavíček. Pro letošní rok mu patřila 3.příčka.

V Seniorských kategoriích si v družstvech došla pro 5.místo štafeta z MČR XCO v Brně reprezentována Tomášem Paprstkou, Šimonem Vaníčkem a vypůjčenou kolegyní ze Sportovního centra mládeže Kolín Magdalénou Mišoňovou. Na stupínek nejvyšší pak vystoupalo elitní družstvo za vítězství v Českých pohárech MTB a cyklokrosu. Zde ceny přebírali Tomáš Paprstka s Michaelem Zeťákem. Nejprestižnější cenou je samozřejmě vyhlášení jednotlivců. Zde Tomáš Paprstka obsadil skvělé 2.místo.

Zpět