CYKLISTICKÁ PŘÍPRAVKA
EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN

 

Náš klub se stará nejen o výkonnostní a vrcholové sportovce, ale dbáme také na rozvoj členské základy a na výchovu generace nejmladších sportovců.

Již několik let funguje při našem klubu cyklistická přípravka dětí se zaměřením na malé cyklisty ve věku od 6 do 13 let. Základem práce jsou pravidelné tréninky dětí pod vedení kvalifikovaných trenérů. Hlavním ternérem přípravky je v současné době Martin Řehák.
Dalším významným projektem, který zajišťuje právě přípravka EXPRES CZ - SCOTT TEAMU KOLÍN je seriál cyklistických akcí pro děti a jejich rodiče CYKLOTOUR KOLÍN a jehož součástí jsou jak závody pro děti, tak i společné vyjížďky po okolí Kolína, kdy se zapojují také rodiče... Více o projektu CYKLOTOUR KOLÍN, který se těší velkému zájmu kolínské veřejnosti naleznete na www.cyklotourkolin.cz.

Tréninková náplň práce přípravky je zaměřena jak na specializovanou cyklistickou přípravu, tak i na všeobecnou fyzickou přípravu dětí. Rozvoji všeobecné zdatnosti jsou věnovány zejména tréninky v zimním období, které probíhají v tělocvičně a jsou zaměřeny na hry, gy.nastiku a základy atletiky. V jarním až podzimním období se věnujeme zejména specializované cyklistické přípravě, rozvoji fyzické z.datnosti a rozvoji speciálních cyklistických dovedností... Veškerá tréninková náplň je uzpůsobena tak, aby odpovídala zdravému vývoji dětského organizmu.

Výše oddílových příspěvků na rok 2018 je stanovena na 3 000,- Kč za dítě do kategorie starší žáci (žákyně) a 6 000,- Kč od kategorie kadeti (kadetky) na celý kalendářní rok a v ceně příspěvku je započítán oddílový závodní cyklistický dres, který každý člen obdrží po uhrazení příspěvku zdarma. 

KONTAKT a INFO:

Bc. Martin Řehák
e-mail: rehak@cyclingagency.cz
mob.: +420 728775183

Novinky:

Nově došlo k rozdělení přípravky do dvou výkonnostních skupin.

Malí bikeři: Holeček, Hřebejk T., Nerudová A., Neruda B., Orság, Vondra, Klvaň Mi., Benda, Brunclíková, Klvaň Ma., Syrovátková, Neumann, Dobiáš.

Větší bikeři: Bukač, Hendrich D., Hon, Jelínková, Mejstřík, Pleskačová, Severyn, Šulcová, Vanka, Pařez, Mašín, Jura, Jurová, Lisý, Hřebejk D, Pospíšil.

Aktuální informace:

Rozpis tréninků a akcí:

Prosinec 2018 

4.12.

Společný cyklistický trénink od 16 hod.

Sraz- ul. Brankovická ( u hřiště)

5.12.

Trénink cyklokorsové skupiny na válcích  17:30 Sraz- Zimní stadion Kolín (sklep)

6.12.

Společný cyklistický trénink od 16 hod. Sraz- ul. Brankovická ( u hřiště)
7.12.

Trénink na trati v Jabkenicích 15:30


Sraz- fotbalový stadion Jabkenice
8.12.

Toi Toi Cup Jabkenice

 

 11.12.

Trénink cyklokorsové skupiny na válcích 17:30  Sraz- Zimní stadion Kolín (sklep)

 12.12.

 Trénink cyklokorsové skupiny na válcích 17:30  Sraz- Zimní stadion Kolín (sklep)

 14.12.

 Trénink na trati v Mladé Boleslavi od 15:00  Sraz- Mladá Boleslav, Vančurova ul. (u firmy COMPAG MB)

 15.12.

 Toi Toi Cup Mladá Boleslav Propozice 

 

   

 

   

 

   

 

   
 

 

 

 

   

 

   

 

   

 

   

 

   

 

   

 

   

 

   

 

   

 

   

 

   

 

   
     

 .