CYKLISTICKÁ PŘÍPRAVKA
EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN

 

Náš klub se stará nejen o výkonnostní a vrcholové sportovce, ale dbáme také na rozvoj členské základy a na výchovu generace nejmladších sportovců.

Již několik let funguje při našem klubu cyklistická přípravka dětí se zaměřením na malé cyklisty ve věku od 6 do 13 let. Základem práce jsou pravidelné tréninky dětí pod vedení kvalifikovaných trenérů. Hlavním ternérem přípravky je v současné době Martin Řehák.
Dalším významným projektem, který zajišťuje právě přípravka EXPRES CZ - SCOTT TEAMU KOLÍN je seriál cyklistických akcí pro děti a jejich rodiče CYKLOTOUR KOLÍN a jehož součástí jsou jak závody pro děti, tak i společné vyjížďky po okolí Kolína, kdy se zapojují také rodiče... Více o projektu CYKLOTOUR KOLÍN, který se těší velkému zájmu kolínské veřejnosti naleznete na www.cyklotourkolin.cz.

Tréninková náplň práce přípravky je zaměřena jak na specializovanou cyklistickou přípravu, tak i na všeobecnou fyzickou přípravu dětí. Rozvoji všeobecné zdatnosti jsou věnovány zejména tréninky v zimním období, které probíhají v tělocvičně a jsou zaměřeny na hry, gy.nastiku a základy atletiky. V jarním až podzimním období se věnujeme zejména specializované cyklistické přípravě, rozvoji fyzické zdatnosti a rozvoji speciálních cyklistických dovedností... Veškerá tréninková náplň je uzpůsobena tak, aby odpovídala zdravému vývoji dětského organizmu.

Výše oddílových příspěvků na rok 2018 je stanovena na 3 000,- Kč za dítě do kategorie starší žáci (žákyně) a 6 000,- Kč od kategorie kadeti (kadetky) na celý kalendářní rok a v ceně příspěvku je započítán oddílový závodní cyklistický dres, který každý člen obdrží po uhrazení příspěvku zdarma. 

KONTAKT a INFO:

Bc. Martin Řehák
e-mail: rehak@cyclingagency.cz
mob.: +420 728775183

Novinky:

Nově došlo k rozdělení přípravky do dvou výkonnostních skupin.

Malí bikeři: Holeček, Hřebejk T., Nerudová A., Neruda B., Orság, Vondra, Klvaň Mi., Benda, Brunclíková, Klvaň Ma., Syrovátková, Neumann.

Větší bikeři: Bukač, Hendrich D., Hon, Jelínková, Mejstřík, Pleskačová, Severyn, Šulcová, Vanka, Pařez, Novák, Mašín, Jura, Jurová, Lisý, Hřebejk D, Pospíšil.

Aktuální informace:

Rozpis tréninků a akcí:

Květen 2018 

1.5.

Závod- Pražský pohár Propozice

3.5.

Cyklistický trénink- Malí bikeři 16:00 Borky, Velcí Bikeři 18:00 Kuklík (sraz 17:30) Pokud by někdo z velkých na Kuklík nechtěl prosím dostavte se v 16:00 do Borků.

 5.-6.5.

Český pohár XCO- Brno  Propozice

 8.5.

 Pražský pohár- Kbely  Propozice
 10.5.

 Cyklistický trénink- Malí bikeři 16:30, Velcí Bikeři 17:30

 Sraz- u sila (ul. K Vinici)
 12.5.

 Cyklotour Kolín- Tři Dvory

Propozice

13.5.

 Silniční ČP Mládeže - Milevsko (Pleskačová, Novák) Propozice

15.5.

 Cyklistický trénink- Malí bikeři 16:30, Velcí Bikeři 17:30 Sraz- u sila (ul. K Vinici)

15.5.

Bikové úterky- Chotěboř (trenér na kolínském tréninku) Propozice
17.5.

Cyklistický trénink- Malí bikeři 16:00, Velcí Bikeři 17:30 Kuklík

Sraz- Malí bikeři- u sila (ul. K Vinici), Velcí bikeři- Kuklík
19.5.

Bikové úterky- Hlinsko

Propozice
20.5.

Dětské závody- Kouřim

Propozice