CYKLISTICKÁ PŘÍPRAVKA
EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN

 

Náš klub se stará nejen o výkonnostní a vrcholové sportovce, ale dbáme také na rozvoj členské základy a na výchovu generace nejmladších sportovců.

Již několik let funguje při našem klubu cyklistická přípravka dětí se zaměřením na malé cyklisty ve věku od 6 do 13 let. Základem práce jsou pravidelné tréninky dětí pod vedení kvalifikovaných trenérů. Hlavním ternérem přípravky je v současné době Martin Řehák.
Dalším významným projektem, který zajišťuje právě přípravka EXPRES CZ - SCOTT TEAMU KOLÍN je seriál cyklistických akcí pro děti a jejich rodiče CYKLOTOUR KOLÍN a jehož součástí jsou jak závody pro děti, tak i společné vyjížďky po okolí Kolína, kdy se zapojují také rodiče... Více o projektu CYKLOTOUR KOLÍN, který se těší velkému zájmu kolínské veřejnosti naleznete na www.cyklotourkolin.cz.

Tréninková náplň práce přípravky je zaměřena jak na specializovanou cyklistickou přípravu, tak i na všeobecnou fyzickou přípravu dětí. Rozvoji všeobecné zdatnosti jsou věnovány zejména tréninky v zimním období, které probíhají v tělocvičně a jsou zaměřeny na hry, gy.nastiku a základy atletiky. V jarním až podzimním období se věnujeme zejména specializované cyklistické přípravě, rozvoji fyzické zdatnosti a rozvoji speciálních cyklistických dovedností... Veškerá tréninková náplň je uzpůsobena tak, aby odpovídala zdravému vývoji dětského organizmu.

Výše oddílových příspěvků na rok 2017 je stanovena na 3 000,- Kč za dítě na celý kalendářní rok a v ceně příspěvku je započítán oddílový závodní cyklistický dres, který každý člen obdrží po uhrazení příspěvku zdarma.

KONTAKT a INFO:

Bc. Martin Řehák
e-mail: rehak@cyclingagency.cz
mob.: +420 728775183

Novinky:

Nově došlo k rozdělení přípravky do dvou výkonnostních skupin.

Malí bikeři: Holeček, Jurová, Hřebejk T., Lisý, Nerudová A., Neruda B., Orság, Vondra, Čtvrtečková, Klvaň Mi., Benda, Brunclíková, Klvaň Ma., Syrovátková.

Větší bikeři: Hendrich D., Hon, Jelínková, Mejstřík, Pleskačová, Severyn, Šulcová, Vanka, Pařez, Novák, Mašín, Neumann, Jura, Hřebejk D, Pospíšil.

Aktuální informace:

Rozpis tréninků a akcí:

Únor 2018 

1.2.

Běžecký trénink 16:30 (kvůli počasí ZRUŠEN) Obě skupiny dohromady, Sraz v Borkách.

 6.2.

Společný trénink v tělocvičně 16:30 Tělocvična, ul. Kutnohorská (Speciální škola)
 8.2.  Společný běžecký trémink 16:30  Sraz- Borky
13.2. Trénink z důvodu nemoci trenéra odpadá Do čtvrtka se pokusím dát dohromady:-)
15.2. Trénink z důvodu nemoci trenéra odpadá  
20.2. Společný trénink v tělocvičně 16:30 Tělocvična, ul. Kutnohorská (Speciální škola)
22.2. Společný trénink v tělocvičně 16:30 Tělocvična, ul. Kutnohorská (Speciální škola)
27.2. Společný trénink v tělocvičně 16:30 Tělocvična, ul. Kutnohorská (Speciální škola)