CYKLISTICKÁ PŘÍPRAVKA
EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN

 

Náš klub se stará nejen o výkonnostní a vrcholové sportovce, ale dbáme také na rozvoj členské základy a na výchovu generace nejmladších sportovců.

Již několik let funguje při našem klubu cyklistická přípravka dětí se zaměřením na malé cyklisty ve věku od 6 do 13 let. Základem práce jsou pravidelné tréninky dětí pod vedení kvalifikovaných trenérů. Hlavním ternérem přípravky je v současné době Martin Řehák.
Dalším významným projektem, který zajišťuje právě přípravka EXPRES CZ - SCOTT TEAMU KOLÍN je seriál cyklistických akcí pro děti a jejich rodiče CYKLOTOUR KOLÍN a jehož součástí jsou jak závody pro děti, tak i společné vyjížďky po okolí Kolína, kdy se zapojují také rodiče... Více o projektu CYKLOTOUR KOLÍN, který se těší velkému zájmu kolínské veřejnosti naleznete na www.cyklotourkolin.cz.

Tréninková náplň práce přípravky je zaměřena jak na specializovanou cyklistickou přípravu, tak i na všeobecnou fyzickou přípravu dětí. Rozvoji všeobecné zdatnosti jsou věnovány zejména tréninky v zimním období, které probíhají v tělocvičně a jsou zaměřeny na hry, gy.nastiku a základy atletiky. V jarním až podzimním období se věnujeme zejména specializované cyklistické přípravě, rozvoji fyzické zdatnosti a rozvoji speciálních cyklistických dovedností... Veškerá tréninková náplň je uzpůsobena tak, aby odpovídala zdravému vývoji dětského organizmu.

Výše oddílových příspěvků na rok 2018 je stanovena na 3 000,- Kč za dítě do kategorie starší žáci (žákyně) a 6 000,- Kč od kategorie kadeti (kadetky) na celý kalendářní rok a v ceně příspěvku je započítán oddílový závodní cyklistický dres, který každý člen obdrží po uhrazení příspěvku zdarma. 

KONTAKT a INFO:

Bc. Martin Řehák
e-mail: rehak@cyclingagency.cz
mob.: +420 728775183

Novinky:

Nově došlo k rozdělení přípravky do dvou výkonnostních skupin.

Malí bikeři: Holeček, Hřebejk T., Nerudová A., Neruda B., Orság, Vondra, Klvaň Mi., Benda, Brunclíková, Klvaň Ma., Syrovátková, Neumann.

Větší bikeři: Bukač, Hendrich D., Hon, Jelínková, Mejstřík, Pleskačová, Severyn, Šulcová, Vanka, Pařez, Novák, Mašín, Jura, Jurová, Lisý, Hřebejk D, Pospíšil.

Aktuální informace:

Rozpis tréninků a akcí:

Červenec 2018 - tréninky pokračují i v období letních prázdnin

30.6.-1.7.

ČP XCO Bedřichov  

3.7.

Cyklistický trénink- Malí bikeři 16:30, Velcí Bikeři 17:30 Sraz- u sila (ul. K Vinici)

5.7.

Cyklistický trénink- Malí bikeři 16:30, Velcí Bikeři 17:30 Sraz- u sila (ul. K Vinici)

10.7.

Dovolená  

12.7.

Dovolená  

 15.7.

 Trénink na trati Mčr Xco Pec pod Sněžkou od 10:00  Sraz- Bull Bar
 17.7.

 Cyklistický trénink- Malí bikeři 16:30, Velcí Bikeři 17:30

 Sraz- u sila (ul. K Vinici)

 18.7.

 Cyklistický trénink- Velcí Bikeři 18:00  Sraz- u sila (ul. K Vinici)

 19.7.

 Volno- Příprava závodů v Peci pod Sněžkou  

 20.-22.7.

 MČR XCO Pec pod Sněžkou