Kalendář nejdůležitějších akcí SCM Kolín - 2017

-členové SCM Kolín mohou využívat pravidelné tréninky na dráze v Motole každé úterý a čtvrtek od 18:30 do 20:30. V případě zájmu kontaktujte Pavla Mišoně (tel.: 602212144).

- 7.1. závody cyklokros Hlinsko MČR (junioři, juniorky, U23)
- 9.-13.1. soustředění Harrachov (žáci-junioři)
- 15.1. závody cyklokros Fiugi SP (reprezentanti – junioři,juniorky)
- 22.1. závody cyklokros Hoogerheide SP (reprezentanti –junioři, juniorky)
- 23.-26.1. soustředění Kolín (reprezentanti - junioři)
- 28.-29.1. závody cyklokros Bieles MS (reprezentanti – junioři, juniorky)
- 24.2.-10.3. soustředění Mallorca (juniorky, U23)
- 26 .3. závody MTB Langenlois C1(kadeti-U23)
- 27.3-9.4. soustředění Chorvatsko (kadeti-U23)
- 1.4. závody MTB Pula C1 (kadeti-U23)
- 15.4. závody silnice Kyjov ČP mládeže (junioři)
- 15.-16.4. závody MTB Kutná Hora ČP (žáci-U23)
- 22.-23.4. závody MTB Praha ČP (žáci-U23)
- 5.-7.5. závody silnice ZMN Jevíčko (kadeti)
- 6.5. závody MTB Kolín (přípravka-žáci)
- 13.-14.5. závody MTB Pec pod Sněžkou ČP (žáci-U23)
- 20.-21.5. závody MTB Nové Město na Moravě SP (U23)
- 27.-28.5. závody MTB Albstadt SP (U23)
- 3.-4.6. závody MTB Zadov ČP (žáci-U23)
- 9.6. závody MTB Kolín (přípravka-žáci)
- 17.-18.6. závody MTB Bedřichov ČP (žáci-U23)
- 22.6. závody silnice MČR časovka jednotlivců (junioři, juniorky)
- 24.6. závody silnice MČR závod jednotlivců (junioři, juniorky)
- 3.-8.7. soustředění Pec pod Sněžkou (žáci-U23)
- 11.7. závody silnice MČR časovka jednotlivců (žáci, žákyně, kadeti, kadetky)
- 13.7. závody silnice MČR časovka družstev, dvojic (žáci, žákyně, kadeti, kadetky, junioři, juniorky)
- 15.7. závody silnice MČR závod jednotlivců (žáci, žákyně, kadeti, kadetky)
- 21.-23.7. závody MTB Brno MČR (žáci-U23)
- 27.30.7. závody MTB Itálie (reprezentanti – junioři, juniorky, U23)
- 4.-6.8. závody silnice Regionem Orlicka (junioři)
- 12.8. závody MTB Kolín (přípravka-žáci)
- 14.-20.8. soustředění silnice+MTB Malá Úpa (kadeti-U23)
- 27.8. závody silnice Ostrava ČP mládeže (junioři, juniorky)
- 2.9. závody MTB Bakov nad Jizerou (žáci-junioři)
- 3.9. závody MTB Stupno (žáci-junioři)
- 9.9. závody MTB Kolín (přípravka-žáci)
- 5.-10.9. závody MTB Cairns MS (reprezentanti – junioři, juniorky, U23)
- 20.9. závody cyklokros Beckov (žáci-U23)
- 28.9. závody cyklokros Slaný ČP (žáci-U23)
- 30.9. závody silnice Plzeň ČP mládeže (junioři, juniorky)
- 1.10. závody cyklokros Veselí ČP (žáci-junioři)
- 7.10. závody MTB Kolín (přípravka-žáci)
- 8.10. závody cyklokros Jabkenice ČP (žáci-U23)
- 14.10. závody cyklokros Hlinsko ČP (žáci-U23)
- 15.10. závody cyklokros Jičín ČP (žáci-junioři)
- 28.10. závody cyklokros Holé Vrchy (žáci-U23)
- 4.-5.11. závody cyklokros Tábor ME (reprezentanti - junioři, juniorky, U23)
- 11.11. závody cyklokros Uničov ČP (žáci-U23)
- 12.11. závody cyklokros Ostrava ČP (žáci-junioři)
- 20.-25.11. soustředění cyklokros Kolín (žáci-U23)
- 26.11. závody cyklokros Čáslav ČP (žáci-junioři)
- 2.12. závody cyklokros Milovice ČP (žáci-U23)
- 9.12. závody cyklokros Kolín ČP + MČR (žáci-U23)
- 10.-17.12. soustředění Mallorca (reprezentanti - junioři, U23)