Sháníte letenku s nejlepší cenou?

Antigua a Barbuda Antigua Rainforest Canopy Tour

Ubytování Antigua a Barbuda Antigua Rainforest Canopy Tour


Antigua and Barbuda je karibský ostrov, který je známý svými bílými plážemi, tyrkysovými vodami a slunečním počasím. Tato malá země se nachází východně od Portorika a je oblíbenou destinací pro milovníky vody, potápění a plážového odpočinku. Nicméně, pokud hledáte něco trochu odlišného a dobrodružného, pak byste měli zvážit Antigua Rainforest Canopy Tour.

Antigua Rainforest Canopy Tour je adrenalinový zážitek, který vás zavede hluboko do srázu deštného lesa, abyste prozkoumali jeho živý ekosystém a unikátní biodiverzitu. Tato akce je určena pro dobrodružné turisty, kteří hledají nové zážitky a chtějí poznat krásu antiguánské přírody.

Tato trasa zahrnuje šest opatření a šest lanových drah, které vás povedou přes deštný les s nádhernými výhledy na okolní pláže a modrou karibskou vodu. Po komplexní bezpečnostní instruktáži a za pomoci zkušeného průvodce budete vybaveni prostředky a vybavením potřebnými k tomu, abyste se mohli pustit do dobrodružství.

Během trasy se budete pohybovat po kostře lanových drah, které jsou ukotveny ve výšce kolem 30 metrů nad zemí. Budete mít možnost vychutnat si pohledy na exotické rostliny, ptáky a další živočichy, které obývají tento unikátní ekosystém. Zkušení průvodci vám poskytnou informace o flóře a fauně dané oblasti a odpoví na vaše otázky.

Tato zážitková trasa je vhodná pro všechny věkové kategorie, a proto může být skvělým aktivitou pro rodiny, páry nebo skupiny přátel. Pokud se nebojíte výšek a chcete zažít něco odlišného, pak je Antigua Rainforest Canopy Tour tou správnou volbou.

Pokud se rozhodnete zúčastnit této trasy, doporučujeme si rezervovat místo předem, protože je velmi oblíbená a může být plně obsazená. Cena zájezdu se pohybuje okolo 100 USD na osobu, což je poměrně dostupné, pokud vezmeme v úvahu adrenalinový zážitek a krásu přírody, kterou budete prozkoumávat.

Antigua Rainforest Canopy Tour nabízí jedinečný pohled na Antiguu a Barbudu z jiné perspektivy. Během této trasy se budete cítit jedinečně spojeni s přírodou a zažijete vzrušující dobrodružství, které si budete pamatovat po celý život. Pokud se chystáte navštívit Antiguu a Barbudu, rozhodně nevynechejte tuto úžasnou aktivitu.


Dovolená Antigua a Barbuda Antigua Rainforest Canopy Tour


Antigua a Barbuda jsou dvě idylická karibská ostrova, které nabízejí nádherné pláže, teplé moře a slunečné počasí. Mezi mnoha atrakcemi, které můžete na těchto ostrovech zažít, patří i Antigua Rainforest Canopy Tour - dobrodružná a vzrušující zážitková aktivita.

Antigua Rainforest Canopy Tour je jedinečný způsob, jak objevovat střed ostrova Antigua a poznávat jeho exotickou vegetaci. Tato aktivita vás zavede do hlubokého pralesa, kde si budete moci užít nezapomenutelný pohled na stromy, květiny a zvířata, která tady žijí.

Touha po dobrodružství vás provede po sítích lávek a mostů ve výšce až 60 metrů nad zemí. Budete mít pocit, že létáte mezi stromy, zatímco vám do uší bude dunět zpěv ptáků a zvuky pralesa. Pro ty, kteří mají rádi adrenalin, je zde i možnost absolvovat strmý sjezd po lanovce. Bude to jízda, kterou s největší pravděpodobností nezapomenete!

Během Canopy Tour vám zkušení průvodci poví příběhy o ostrově, jeho historii a ochraně životního prostředí. Naučíte se také o endemických rostlinách a zvířatech, které jsou v pralese doma. Při dobrém štěstí uvidíte například opice, kolibříky a různé druhy motýlů.

Canopy Tour je zážitek vhodný pro všechny věkové kategorie. I děti se mohou účastnit, pokud jsou starší než 6 let a mají minimální váhu 45 kg. V neposlední řadě je tato aktivita vhodná také pro ty, kteří se chtějí odrekreovat od plážového lenošení a zažít něco trochu jiného.

Antigua Rainforest Canopy Tour je vysoce doporučovanou aktivitou na Antigu a Barbudě. Zůstane vám nezapomenutelný zážitek z pohnutých hladin pralesa a panoramatického výhledu z výšky. Pokud hledáte něco nového a zajímavého na své dovolené, rozhodně si tuto aktivitu nenechte ujít.


Nejčastější dotazy a odpovědi Antigua a Barbuda Antigua Rainforest Canopy Tour


1) Co je to Antigua Rainforest Canopy Tour?
Antigua Rainforest Canopy Tour je adrenalinová atrakce, která vás zavede do srdce deštného pralesa na ostrově Antigua. Během tour budete projíždět až 300 metrů dlouhou horskou dráhou, která je postavena ve výšce až 100 stop nad zemí.

2) Jak se dostanu na místo Antigua Rainforest Canopy Tour?
Nejbližším mezinárodním letištěm je V.C. Bird International Airport, které se nachází na ostrově Antigua. Z letiště můžete využít taxi nebo pronajmout si auto, abyste se dostali k místu, kde začíná Antigua Rainforest Canopy Tour.

3) Jak dlouho trvá Antigua Rainforest Canopy Tour?
Celková délka trvání tour je přibližně 2,5 až 3 hodiny, včetně instrukcí a vybavení. Samotná jízda zavěšeným lanem trvá asi 45 minut a zahrnuje 8 různých trati.

4) Jakou výbavu potřebuji pro Antigua Rainforest Canopy Tour?
Hostům se doporučuje nosit pohodlné sportovní oblečení a uzavřenou obuv. K dispozici je také vybavení pro zajištění, které je poskytováno při tour.

5) Jaké jsou limity pro účast na Antigua Rainforest Canopy Tour?
Účastníci musí být ve věku minimálně 6 let a vážit méně než 250 liber (113 kg). Dále je třeba mít dobrou fyzickou kondici a nebojácný postoj vůči výškám, protože některé trasy jsou postaveny ve velké výšce nad zemí.

6) Je nutná rezervace pro Antigua Rainforest Canopy Tour?
Ano, je nutná rezervace předem. Doporučuje se rezervovat místo co nejdříve, protože tour jsou populární a mohou se vyprodávat.

7) Jaké jsou bezpečnostní opatření během Antigua Rainforest Canopy Tour?
Každý účastník dostane základní instrukce a bude vybaven profesionálním bezpečnostním vybavením, které zahrnuje helmu a postroj. Zkušený průvodce vás bude průvodit celou trasou a zajistí vaši bezpečnost.

8) Je tato atrakce vhodná i pro děti?
Ano, Antigua Rainforest Canopy Tour je vhodná pro děti od 6 let. Děti mladší 12 let však musí být doprovázeny dospělým účastníkem.

9) Jaká je cena Antigua Rainforest Canopy Tour?
Cena se může lišit v závislosti na sezóně a počtu účastníků. Doporučuje se kontaktovat provozovatele pro aktuální ceny a rezervace.

10) Je situace s ohledem na COVID-19 ovlivnila provoz Antigua Rainforest Canopy Tour?
V současné situaci mohou být některá bezpečnostní opatření a omezení platná. Doporučuje se kontaktovat provozovatele pro nejnovější informace týkající se opatření proti COVID-19.


Letenka Antigua a Barbuda Antigua Rainforest Canopy Tour


Pokud jste dovolenou na Antigui a Barbudě a hledáte něco zábavného a neobvyklého, co byste si tam mohli užít, pak se určitě podívejte na Antigua Rainforest Canopy Tour. Tato jedinečná zážitková atrakce vám umožní prozkoumat krásu dažového pralesa zcela novým způsobem.

Antigua Rainforest Canopy Tour, kterou provozuje společnost Antigua Rainforest Company, je skvělou volbou pro každého, kdo hledá adrenalinovou zábavu. Tato fantastická exkurze vás zavede do nejteplejší části Antiguy, kde se setkáte s průvodcem, který vám vysvětlí, co vás čeká a společně se vydáte do pralesa.

Zde se setkáte s profesionálními průvodci, kteří vám poskytnou potřebné vybavení a následně vás naučí, jak bezpečně a efektivně překonávat překážky vysoko na stromech. Následuje cesta na první stanoviště, kde se nachází čtyři lanovky, na kterých budete přepravováni neuvěřitelnou rychlostí na další stanoviště.

Během celého zájezdu si můžete vychutnávat krásu pralesa, zatímco letíte nad ním na lanovkách. Společnost Antigua Rainforest Company si zakládá na udržitelnosti a ochraně přírody. Pracuje se zde pouze s místními průvodci a jejich cílem je všem návštěvníkům ukázat krásu místního ekosystému, abyste se mohli vrátit domů s vědomím, že jste přispěli k jeho ochraně.

Na konci zájezdu si budete moci koupit suvenýry, jako jsou trička, kšiltovky a pohlednice. Společnost také nabízí širokou škálu jiných aktivit, jako jsou potápěčské výlety, plážové hry a kulturní výlety po okolí.

Zažít Antigua Rainforest Canopy Tour je nepochybně jedinečný zážitek, kterým nikdy nezapomenete, a který zanechá na vás nezapomenutelný dojem. Pokud máte rádi dobrodružství a chcete prozkoumat krásy dažového pralesa ze zcela nové perspektivy, je Antigua Rainforest Canopy Tour tou správnou volbou pro vás.


Počasí Antigua a Barbuda Antigua Rainforest Canopy Tour


Antigua a Barbuda jsou dvě ostrovy nacházející se v Karibském moři. Tyto ostrovy nabízejí nejen nádherné pláže a krásné modré moře, ale také impozantní pralesy a deštné lesy. Antigua Rainforest Canopy Tour je jedním z nejpopulárnějších turistických atrakcí na Antigui, která umožňuje návštěvníkům prozkoumat okouzlující přírodu ostrova.

Canopy Tour je zážitková aktivita, která spojuje adrenalinovou zábavu s přírodní krásou. Tuto aktivitu si můžete vychutnat v deštném lese na Antigui, kde budete prováděni odborně vyškolenými průvodci. Tato trasa vám umožní vystoupit mezi stromy do kruhových plošin a projít se po větroseče, které se nacházejí mezi korunami stromů. Během túry budete mít možnost vidět různé druhy tropických ptáků, živočichů a rostlin.

Antigský deštný les je domovem mnoha vzácných druhů živočichů, včetně kolibříků, opic a hadů. Tato exotická fauna a flora vytvářejí jedinečnou atmosféru a návštěvníci mají příležitost se k nim přiblížit během Canopy Tour. Průvodci budou poskytovat informace o jednotlivých druzích a odpovídat na otázky týkající se ekosystému deštného lesa.

Během této aktivity se můžete těšit na adrenalinové zážitky, jako je například jízda na lanovce nebo přeskočení z jedné plošiny na druhou. Tato zábava na výšce vám poskytne nádherný výhled na okolní krajinu a moře. Během tuhy budete také mít možnost se kochat krásou pralesů a nasávat vůni tropické vegetace.

Antigua Rainforest Canopy Tour je vhodná pro lidi všech věkových kategorií a není potřeba žádná zvláštní fyzická kondice. Před započetím tury dostanete instruktáž a potřebnou ochrannou výbavu, která vám zajistí bezpečnost.

Jestliže plánujete návštěvu Antiguy a Barbudy, nezapomeňte si zařídit výlet na Antigua Rainforest Canopy Tour. Tato aktivita vám umožní objevit dosud skryté kouty ostrova a prožít nezapomenutelnou vzpomínku. Nejenže si budete užívat adrenalinovou zábavu, ale také se dozvíte mnoho zajímavostí o místní ekologii a biodiverzitě. Ať už jste dobrodružný typ či přírodumilovný turista, Antigua Rainforest Canopy Tour si zamilujete.


Velké množství spokojených klientů

Nejrozsáhlejší online selekce letenek

Záruka nejnižší ceny

Nejvýhodnější lety do všech koutů světa

Všechny levné letenky do celého světa na jednom webu.

Zjistit letenky