Sháníte letenku s nejlepší cenou?

Antigua a Barbuda Cedar Valley Golf Course

Letenka Antigua a Barbuda Cedar Valley Golf Course


Cedar Valley Golf Course na Antigui a Barbudě – ráj pro golfisty

Antigua a Barbuda jsou známé svou krásnou krajinou, slunečným počasím a nádhernými plážemi. Ale to nejsou jediné atrakce, které tyto dvě karibské ostrovy nabízejí. Pro golfovou komunitu je největším lákadlem místní golfové hřiště – Cedar Valley Golf Course.

Cedar Valley Golf Course se nachází v hlavním městě ostrova, St. John's. Hřiště bylo vytvořeno v roce 1970 pod vedením slavného kanadského golfisty Stanleyho Thompsona a od té doby hostilo mnoho prestižních golfových turnajů. Hřiště se nachází v nádherném prostředí přírody, které zahrnuje bažinaté oblasti, vodní překážky a tropickou vegetaci.

Cedar Valley Golf Course je par 70 hřiště, které nabízí nepřekonatelnou výzvu pro hráče všech úrovní. Hřiště je známé svými úzkými fairwayemi a strategickými vodními překážkami. Některé jamky vyžadují precizní údery, aby se vyhnuli stromům a vodním plochám, zatímco jiné nabízí volnější prostor pro více riskující hráče.

Zahájení hry na Cedar Valley Golf Course je jedinečným zážitkem. Jakmile se dostanete na první jamku, budete okouzleni nádhernými výhledy na nedotčenou přírodu ostrova. Svěží oceanický vzduch a sluneční paprsky vás budou provázet během vaší golfové plavby.

Nejenže je Cedar Valley Golf Course známé svým nádherným designem, ale také poskytuje prvotřídní vybavení pro hráče. Na hřišti jsou dostupné půjčovny golfových vozíků, vybavených kufrů a golfových holek. K dispozici je také golfový obchod, kde si můžete zakoupit nezbytné vybavení nebo si nechat upravit své golfové hole.

Po skončení hry si můžete odpočinout v Cedar Valley Golf Course Clubhouse. Tento prostorný a elegantní klubový dům nabízí relaxační interiér, venkovní terasy a vynikající jídlo a pití. Můžete se posilnit po náročné hře a sdílet zážitky s ostatními golfisty.

Pokud se chystáte navštívit Antiguu a Barbudu a jste golfistou, návštěva Cedar Valley Golf Course by neměla chybět na vašem itineráři. Toto krásné golfové hřiště vám nabídne nezapomenutelnou golfovou zkušenost spojenou s nádhernou přírodou a přátelskou atmosférou. Ať už jste začátečník nebo zkušený hráč, Cedar Valley Golf Course bude představovat výzvu pro vás a zároveň umožní vychutnat si úžasný pobyt na karibských ostrovech.


Počasí Antigua a Barbuda Cedar Valley Golf Course


Antigua a Barbuda je krásný a exotický ostrovní stát v Karibiku, který vyniká nejen svými křišťálově čistými plážemi a krásnou přírodou, ale také svými golfovými hřišti. Jedno z nejznámějších a nejoblíbenějších je Cedar Valley Golf Course, které se nachází v blízkosti hlavního města oestrova, St. John's.

Cedar Valley Golf Course se nachází na pozemku o rozloze 208 akrů, který je prostřední přírody, a nabízí neuvěřitelný výhled na okolní pláže a ostrovy. Hřiště s 18 jamkami má par 70 a může být dostupné pro hráče všech úrovní schopností. Zeleně jsou dobře udržované a hřiště je plně osvětleno pro odpolední a noční hru.

Počasí v Antigui a Barbudě je celkově velmi příjemné a hřiště Cedar Valley není výjimkou. Teploty se pohybují od 23°C do 30°C a vlhkost vzduchu se pohybuje okolo 70%. Srážky jsou nejčastější v zimě a na jaře, ale kdykoli vám hračka opouští slunce na této oblasti a mírný vánek celoročně pomáhá udržet příjemné počasí.

Cedar Valley Golf Course nabízí nejen zážitek z hry na krásném a dobře udržovaném hřišti, ale také ideální prostředí pro odpočinek a relaxaci. Tento sportovní areál je navržen tak, aby nabídl svým návštěvníkům širokou škálu služeb, včetně kvalitního barového průmyslu, kde si můžete dát osvěžující nápoje a lahodné jídlo. K dispozici jsou také možnosti ubytování a wellness.

Antigua a Barbuda a jejich Cedar Valley Golf Course jsou skvělou volbou pro každého, kdo miluje golf a krásné počasí. Ať už hledáte profesionální výzvy, nebo jednoduše relaxaci na exotickém místě, toto hřiště a toto místo jsou ideální pro vás. Záporné předpovědi počasí nemohou sekat v loňské koróně, takže si můžete být jisti skvělým sportovním zážitkem na tomto krásném místě.


Dovolená Antigua a Barbuda Cedar Valley Golf Course


Antigua a Barbuda jsou karibským rájem pro ty, kteří milují slunce, pláže a golf. Cedar Valley Golf Course je jedním z nejvíce ceněných golfových hřišť na těchto ostrovech.

Hřiště se nachází v zeleném prostředí na úpatí kopce v Cedar Valley, což nabízí úžasný výhled na okolní krajinu. Hřiště má devatenáct jamek s par 70 a délkou 6 157 yardů. Je to skvělé hřiště pro golfisty každé úrovně zkušeností.

Cedar Valley Golf Course bylo otevřeno v roce 1970 a bylo navrženo kanadským golfistickým architektem Ralphem Aldridgeem. Hřiště je dobře udržované a nabízí vysokou kvalitu greens. Kromě toho je hřiště dostatečně náročné pro zkušené golfisty, ale zároveň je přístupné pro rekreační hráče.

Vzhledem k tomu, že se Antigua a Barbuda nacházejí v Karibiku, je zde také nádherné počasí téměř po celý rok. Toto počasí a krásné prostředí jsou neuvěřitelnou kombinací pro golfisty toužící po bohatém zážitku při hraní.

Cedar Valley Golf Course má také dobrou infrastrukturu a nabízí různé služby pro návštěvníky. Pokud si tedy přejete návštěvu Antiguy a Barbudy a plánujete si tam zahrát golf, Cedar Valley Golf Course by mělo být vaší první volbou.

Celkově vzato, Antigua a Barbuda nabízejí skvělý karibský zážitek s krásnými plážemi, výbornou kuchyní a kvalitním golfem. Cedar Valley Golf Course je skvělé hřiště s výhledem, kvalitním vybavením a atraktivními cenami a cenou ať už jste v zemi rekreační hráči nebo zkušení golfisti, Cedar Valley Golf Course vás nezklame.


Ubytování Antigua a Barbuda Cedar Valley Golf Course


Antigua a Barbuda jsou karibské ostrovy ležící mezi Atlantickým a Karibským mořem. Tyto ostrovy nabízejí turistům mnoho zajímavých turistických atrakcí, od bílých písečných pláží po klidné trasy pro pěší turistiku a outdoorové sporty. V centru pozornosti turistů však stojí také Cedar Valley Golf Course, jeden z nejlepších golfových komplexů v Karibiku.

Cedar Valley Golf Course se nachází ve vnitrozemí Antiguy, mezi krajinou hustých deštných lesů a vysokých hor. Budete-li se chtít oddát své oblíbené golfové hře, našel jste tu správné místo. Cedar Valley Golf Course je oázou klidu v této části ostrova.

Golfové hřiště Cedar Valley je nejen dostupné pro turisty, ale také pro místní obyvatele. Hřiště bylo postaveno v roce 1970 a od té doby se stalo jedním z nejvíce oblíbených a nejlépe udržovaných hřišť v celé Karibiku. Hřiště má dvacet sedm jamek, s nádherným výhledem na ostrov a příjemným prostředím, které vás zcela pohltí.

Hřiště Cedar Valley je založeno na zásadách zeleného turismu. Hráči se mohou těšit na naprosté minimum omezení a několik atraktivní golfingových nabídek. Hřiště bylo navrženo tak, aby co nejvíce respektovalo okolní přírodu a vegetaci.

Hřiště Cedar Valley nabízí celkovou délku cca 6185 yardů. S malou prověrkou zastřešení vstupů do hřiště můžete očekávat, že mnoho stanovišť bude čerstvých a nepoškozených. Hřiště nabízí mnoho překážek a vodních ploch, což hru ztěžuje a zároveň ji dělá zajímavou a náročnou.

Cedar Valley Golf Course je také domovem golfové akademie Carlosa Brownie. Brownie, který je profesionálním Trenerem Golfové Akademie, nabízí golfové kurzy pro dospělé i děti a podílí se na několika dalších projektech spjatých s golfem. Jeho cílem je dát golf do popředí v Antiguy.

Pokud se chtějí návštěvníci udržet ve formě mezi hraním na Cedar Valley Golf Course, mohou navštívit cvičné a trénovací zařízení spojená s hřištěm Cedar Valley. Navíc si mohou zabalit obědy a vychutnat si je odpoledne na terase klubovny.

Cedar Valley Golf Course je ideální pro všechny, kteří touží po klidném a odpočinkovém prostředí, daleko od horoucího letního slunce na pláži. Hřiště Cedar Valley je dokonalým místem pro golfisty, kteří chtějí s přáteli nebo rodinou strávit nezvyklý víkend, kde si užijí svou oblíbenou sportovní aktivitu.


Nejčastější dotazy a odpovědi Antigua a Barbuda Cedar Valley Golf Course


1. Jakou délku má Cedar Valley Golf Course na ostrově Antigua?
Cedar Valley Golf Course má délku 5 932 yardů (cca 5 427 metrů).

2. Jaké jsou otevírací hodiny Cedar Valley Golf Course?
Golf Course je otevřen od pondělí do neděle od 6:30 do 17:00 hodin.

3. Jak se mohu zaregistrovat na hřišti Cedar Valley Golf Course?
Registrace na hřišti se provádí přímo na místě. Stačí se dostavit v otevírací hodiny a požádat o registraci.

4. Jaké jsou poplatky za vstup na Cedar Valley Golf Course?
Cena za kolo golfového hřiště se pohybuje kolem 100 USD za osobu, včetně pronájmu vozíku na golfové vozíky.

5. Je nutná rezervace předem, nebo můžu přijít na hřiště kdykoliv?
I když rezervace není nezbytná, doporučuje se vzhledem k omezené kapacitě hřiště Cedar Valley rezervovat si místo předem, aby byla zajištěna dostupnost.

6. Můžu na hřišti Cedar Valley Golf Course zaplatit kreditní kartou?
Ano, na hřišti Cedar Valley je možné platit kreditní kartou.

7. Nabízí hřiště Cedar Valley golfovou výuku?
Ano, Cedar Valley Golf Course nabízí golfovou výuku pro hráče všech úrovní. Je možné si najmout golfovího profesionála, který poskytne individuální lekce.

8. Kde se nachází Cedar Valley Golf Course na ostrově Antigua?
Golf Course se nachází v Cedar Valley, nedaleko hlavního města ostrova St. John's.

9. Má Cedar Valley Golf Course restauraci nebo snack bar?
Ano, na hřišti Cedar Valley Golf Course se nachází restaurace, která nabízí rozmanité menu a občerstvení.

10. Je nutné dodržovat golfovou etiketu na hřišti Cedar Valley Golf Course?
Ano, na Cedar Valley Golf Course je očekáváno, že hráči budou dodržovat golfovou etiketu, zahrnující například dodržování pravidel oblékání a řádné chování na hřišti.


Velké množství spokojených klientů

Nejrozsáhlejší online selekce letenek

Záruka nejnižší ceny

Nejvýhodnější lety do všech koutů světa

Všechny levné letenky do celého světa na jednom webu.

Zjistit letenky