Sháníte letenku s nejlepší cenou?

Bahamy Berry Islands

Letenka Bahamy Berry Islands


Připravte se na neuvěřitelné dobrodružství na Bahamách - v Berry Islands! Tato malebná skupina ostrovů je skrytým pokladem Karibiku, který nabízí nádherné pláže, křišťálově čisté vody a bohatou přírodní krásu. A s letenkou na Berry Islands si můžete užít ten nejlepší dovolenkový zážitek.

Letenky do Berry Islands jsou k dispozici z různých destinací po celém světě, ale nejbližší velký letiště je na Nassau, hlavním městě Baham. Z Nassau se můžete vydat na krátký vnitrostátní let, který vás doveze přímo na ostrovy Berry Islands. Cesta v letadle s nízkým letovým profilem je příjemně krátká a dává vám možnost obdivovat nádhernou krajinu v okolí.

Berry Islands jsou ideálním místem pro lidi, kteří milují přírodu a klid. Na ostrovech se nenachází žádná velká turistická centra ani přeplněné pláže. Můžete si tak užít odpočinku a relaxace na plážích, které si skoro nebudete muset sdílet s nikým jiným. Rozhodně se však vyplatí prozkoumat i další části ostrovů a potápět se v jejich úchvatném podmořském světě.

Berry Islands jsou vhodné nejen pro milovníky pláží a potápění, ale také pro rybáře. Tyto ostrovy jsou totiž známé svým bohatým rybářským revírem. Máte-li rádi rybaření, neměli byste si nechat ujít možnost vydat se na rybolov s místními průvodci, kteří vás provedou nejlepšími místy na ostrovech.

Pro ty, kteří rádi objevují přírodu pěšky, Berry Islands mají také řadu tras pro turisty. Procházky po plážích a dechberoucími panoramatickými výhledy jsou zde na denním pořádku. Pokud máte rádi adrenalin, můžete se vydat na výlety do vnitrozemí a podniknout pěší výlety do nedotčených a nezkrotných částí ostrovů.

Berry Islands mají také svoji jedinečnou kulturu a historii, kterou si můžete prohlédnout při návštěvě různých vesnic a městeček na ostrovech. Místní obyvatelé jsou velmi přátelští a ochotní vám ukázat své zvyky a tradice. Můžete si prohlédnout také některé historické památky, jako například zříceninu nebo starý maják.

Berry Islands jsou skutečným rájem pro milovníky krásné přírody a klidné dovolené. Díky letenkám na Bahamy můžete využít příležitost a objevovat toto místo bez davů turistů. Nechte se okouzlit báječnými plážemi, úchvatným podmořským světem a přátelskou atmosférou. Objevte Berry Islands a zažijte nezapomenutelnou dovolenou!


Ubytování Bahamy Berry Islands


Bahamy jsou dnes jedním z nejpopulárnějších turistických cílů a lákají návštěvníky z celého světa. Mezi nejkrásnější oblasti Baham patří také Berry Islands, což je souostroví složené ze 30 ostrovů. Je zde mnoho zajímavých turistických aktivit a to samé platí i pro nabídku ubytování.

Berry Islands nabízí mnoho druhů ubytování, které uspokojí různorodé požadavky návštěvníků. Některé z možností jsou:

1. Luxusní hotelové komplexy

Berry Islands patří mezi oblasti nabízející prvotřídní služby luxusních hotelů. K dispozici jsou zde hotely s vysokým standardem, například Chub Cay Resort & Marina nebo Great Harbour Cay Marina & Beach Resort.

2. Soukromé vily

Na Berry Islands můžete najít i spoustu soukromých vil a domů, které jsou v pronájmu. Tyto vily jsou většinou vybaveny kuchyní a privátním bazénem, což vám umožní vychutnat si své soukromí a klid.

3. Bungalovy na pláži

Chcete-li zažít opravdovou atmosféru pobytu na Bahamách, můžete si pronajmout bungalov přímo na pláži. Tyto bungalovy jsou většinou velmi stylově a exoticky zařízené a nabízejí úžasný výhled na moře.

4. Apartmány

Pokud cestujete s rodinou nebo skupinou přátel, může být pro vás nejlepší volbou pronájem apartmánu. V Berry Islands jsou k dispozici apartmány s různou kapacitou, které vám poskytnou dostatek místa pro vaše pohodlí.

Berry Islands nabízejí mnoho možností ubytování, které uspokojí vaše požadavky. Ať už hledáte luxusní hotelový komplex, soukromou vilu nebo romantický bungalov přímo na pláži, zde si jistě najdete to pravé pro svůj pobyt v této nádherné oblasti Baham.


Dovolená Bahamy Berry Islands


Bahamy jsou jedním z nejexotičtějších a nejkrásnějších turistických cílů na světě. Mnoho lidí si vybírá pro svou dovolenou hlavní ostrovy jako Nassau nebo Paradise Island, ale pokud hledáte opravdový ráj, doporučuji vám vydat se na Berry Islands.

Berry Islands jsou malým řetězcem ostrovů nacházejících se na západním pobřeží Baham. Tvoří je celkem 30 ostrovů a písečných špalků, z nichž největšími jsou Great Harbour Cay, Chub Cay a Little Whale Cay. Tato skupina ostrovů se nachází asi 50 kilometrů severovýchodně od Nassau a nabízí nádherné pláže, tyrkysové moře a bohatý podmořský život.

Pro milovníky potápění a šnorchlování jsou Berry Islands ideálním místem ke zkoumání korálových útesů a podmořského světa. Zdejší vody jsou známé svou křišťálovou čistotou a fantastickým množstvím tropických ryb a korálů. Můžete si pronajmout loď a vydat se na výlet k úžasným lokalitám jako je Cistern cenote, Chub Cay Wall nebo Hoffman Cay Blue Hole.

Pro ty, kteří by raději strávili dovolenou na pláži relaxováním, je Great Harbour Cay tím pravým místem. Zde najdete dokonalou pláž s bílým pískem a jemně zalité vlny. Pokud máte rádi soukromí, můžete se vydat na menší a opuštěnější ostrovy, jako je White Cay nebo Flo'sha Cay, které vám poskytnou skutečně osamocený pobyt ve stylovém luxusu.

V Berry Islands se také nachází několik malých luxusních resortů, které nabízejí prvotřídní ubytování a vynikající služby. Můžete se těšit na jedinečnou atmosféru a pohostinnost bahamských lidí. Mezi nejoblíbenější hotely v této oblasti patří Chub Cay Resort & Marina, Great Harbour Cay Resort a Little Whale Cay.

Další atrakce na Berry Islands zahrnují rybaření, windsurfing, plachtění a golf. Můžete si také pronajmout vodní skútr a projet se kolem ostrovů, objevovat skryté pláže, skalní útesy a laguny. Pokud se budete chtít více dozvědět o místní kultuře a historii, navštivte jedno z místních muzeí nebo se zúčastněte bahamského festivalu Junkanoo, který se pořádá během vánočních svátků a přináší tradiční hudbu, tance a karnevalové masky.

Berry Islands jsou skutečným kouskem ráje na zemi. Krásné pláže, modré moře a nezapomenutelné slunečné dny vás zde čekají. Pokud hledáte dovolenou, která vám nabídne klid, odpočinek a příležitost k objevování přírodních krás, pak neváhejte a vydejte se na Bahamy Berry Islands.


Počasí Bahamy Berry Islands


Bahamy Berry Islands je ostrovní skupina, která se nachází na Atlantském oceánu asi 50 km na severozápad od Velkých Baham. Jsou tvořeny celkem 30 ostrovy a malými ostrůvky, které nabízejí nádherné pláže, tyrkysově modrou vodu a úchvatnou přírodu.

Klima na Bahamách Berry Islands je tropické, s teplými a slunečnými dny po většinu roku. Průměrná teplota se pohybuje kolem 25–30 °C, což vytváří ideální podmínky pro odpočinek a relaxaci na plážích. Bahamy jsou však také občas ovlivněny hurikány, které mohou v létě a na podzim přinést silné větry a deště.

Přirozené krásy Baham Berry Islands jsou bez pochyby úžasné. Ostrovní skupina je obklopena korálovými útesy a jejich vody jsou domovem široké škály mořských živočichů. To z nich činí ideální místo pro potápění nebo šnorchlování. Můžete se potápět mezi korály a zahlédnout úžasné druhy ryb, želv nebo dokonce delfínů.

Pokud nejste fanoušky vodních sportů, můžete si užít krásnou přírodu Berry Islands jiným způsobem. Vnitrozemím ostrovů jsou rozsáhlé mangrovové lesy a drsná krajina, která je domovem mnoha endemických druhů rostlin a zvířat. Můžete se vydat na výlety po ostrovech a objevovat jejich divokou přírodu, nebo si projet po moři na lodích, které zajišťují exkurze.

Berry Islands jsou také známé svou bohatou historií a kulturním dědictvím. Na některých ostrovech můžete navštívit starobylé ruiny a zbytky bývalých plantáží, které připomínají dobu otrokářství a plantážního hospodářství. Místní obyvatelé jsou také velmi hrdí na svou kulturu a rádi představují návštěvníkům jejich tradiční jídla, hudbu a tance.

Pokud plánujete návštěvu Baham Berry Islands, nezapomeňte na vhodné oblečení a sluneční ochranu. Sluneční brýle, široký klobouk a opalovací krém budou nezbytné, abyste si mohli bez starostí užívat slunečného počasí. Voda na plážích je velmi čistá a teplá, takže si můžete vychutnat koupání a šnorchlování po celý den.

Bahamy Berry Islands jsou skutečným rájem na zemi s nádhernou přírodou, úchvatnými plážemi a pohostinnými lidmi. Pokud hledáte dokonalý únik od každodenního života, neváhejte a navštivte tuto ostrovní skupinu, která vám nabídne nezapomenutelné a relaxační dovolenou.


Nejčastější dotazy a odpovědi Bahamy Berry Islands


1. Jak se dostat na Bahamy do souostroví Berry Islands?
- Nejrychlejší způsob je vzdušnou cestou. Existuje několik leteckých společností, které nabízejí přímé lety z Miami, Florida nebo Nassau, hlavního města Baham.

2. Jaké jsou nejlepší pláže na Berry Islands?
- Mezi nejlepší pláže na Berry Islands patří Coco Cay Beach, Little Harbour Beach a Chub Cay Beach. Všechny tyto pláže nabízejí bílý písek, teplou tyrkysovou vodu a úchvatné výhledy.

3. Kdy je nejlepší čas navštívit Berry Islands?
- Nejlepší čas na návštěvu Berry Islands je v období od prosince do dubna, kdy je zde příjemné a slunečné počasí. Avšak pláže jsou krásné po celý rok.

4. Co je vhodné si s sebou vzít na Berry Islands?
- Doporučuje se přinést plavky, opalovací krém s vysokým faktorem ochrany, lehké oblečení, šnorchlovací vybavení a nějaké sportovní potřeby na vodní aktivity.

5. Jaké aktivity jsou k dispozici na Berry Islands?
- Na Berry Islands můžete podniknout šnorchlování, potápění, rybolov, windsurfing, pádlování nebo jen relaxovat na pláži. Je zde také možnost si pronajmout vodní vozidlo nebo jachtu pro výlety na okolní ostrovy.

6. Existují na Berry Islands restaurace a obchody?
- Berry Islands je poměrně odlehlá oblast, ale najdete zde několik restaurací a malých obchodů s potravinami a drobným zbožím. Nicméně se doporučuje přinést si základní potřeby s sebou, neboť výběr je omezený.

7. Může se na Berry Islands ubytovat?
- Ano, existuje několik možností ubytování na Berry Islands. Nabízejí se hotely, apartmány, vily a také kempování na pláži.

8. Jaká je cena za ubytování na Berry Islands?
- Ceny ubytování na Berry Islands se liší v závislosti na typu ubytování a sezóně. Naším doporučením je vyhledat informace o cenách a dostupnosti na webových stránkách konkrétního ubytovacího zařízení.

9. Je na Berry Islands bezpečno cestovat?
- Berry Islands jsou obecně bezpečné místo pro cestování. Je však důležité dodržovat základní opatření, jako jsou pečlivě střežit osobní věci a dodržovat pokyny místních úřadů.

10. Má Berry Islands nějaké památky nebo zajímavá místa?
- Berry Islands se pyšní především svou přírodní krásou. Kromě krásných pláží můžete navštívit také jeskyně Great Cavern a výlet na největší ostrov souostroví - Andros Island.


Velké množství spokojených klientů

Nejrozsáhlejší online selekce letenek

Záruka nejnižší ceny

Nejvýhodnější lety do všech koutů světa

Všechny levné letenky do celého světa na jednom webu.

Zjistit letenky