Sháníte letenku s nejlepší cenou?

Bahamy Clarence Town (Long Island)

Nejčastější dotazy a odpovědi Bahamy Clarence Town (Long Island)


1. Jaký je nejlepší způsob, jak se dostat na Long Island na Bahamách?

Nejlepší způsob, jak se dostat na Long Island, je letecky. Existuje několik leteckých společností, které provozují lety do Clarence Townu na Long Islandu, včetně Bahamasair a Southern Air Charter.

2. Jaké jsou nejlepší aktivity na Long Islandu?

Na Long Islandu je mnoho aktivit, včetně potápění a šnorchlování, rybaření, prohlídky historických míst, objevování pláží a turistických tras, odpočinku na pláži a dalších vodních aktivit.

3. Může se na Bahamách používat americká měna?

Ano, na Bahamách se běžně používá americká měna. Některé obchody a restaurace mohou přijímat i místní měnu, bahamské dolary, ale téměř všude jsou přijímány americké dolary.

4. Jaký je nejlepší čas na návštěvu Baham a Long Islandu?

Nejlepší čas k návštěvě Baham závisí na Vašich preferencích. Většina návštěvníků preferuje návštěvu v zimních měsících, kdy je méně horko a suché počasí. Avšak, pokud hledáte sezónní aktivity, jako například sledování velryb a žraloků, bude pro vás nejlepší návštěva od prosince do dubna.

5. Jaké jsou nejlepší hotely na Long Islandu?

Mezi nejlepší hotely na Long Islandu patří Stella Maris Resort Club, Cape Santa Maria Beach Resort & Villas a Dean's Blue Hole Cottage. Tyto hotely nabízejí pohodlné pokoje, skvělé služby a blízkost k mnoha aktivitám na Long Island.


Ubytování Bahamy Clarence Town (Long Island)


Máte-li chuť na klid a ticho a chcete vychutnat krásy malého města na Bahamách, Clarence Town je správným místem pro vaši dovolenou. Toto malé město, nacházející se na ostrově Long Island, je pro své návštěvníky synonymem krásných pláží, nádherného mořského života a úžasného ubytování.

Začneme tím nejzákladnějším - místní hotely a penziony. Tyto ubytování nabízejí různorodé možnosti, aby si každý návštěvník mohl zvolit svůj vysněný pobyt. V nabídce najdete od klasických hotelových pokojů až po luxusní suitu s vlastním bazénem. Úroveň těchto ubytování je velmi dobrá a určitě nezklamou ani náročné klienty. Na ostrově najdete například hotel Stella Maris Resort, který nabízí možnost ubytování v hotelových pokojích, suitách i vilkách. Ty obklopuje nádherná zahrada, kde najdete bazén a vířivku. K dispozici jsou také různé aktivity, jako např. golf, rybaření či potápění.

Pro ty, kteří si přejí luxusní ubytování s výhledem na moře, je tu nabídka plážových vil. Tyto vily nabízejí pohodlné ubytování pro skupinu přátel nebo rodinu a jsou vybaveny moderními zařízeními. Všechny mají vlastní bazén a od nejblížší pláže je dělí pouze krátká procházka. K nejznámějším vilám patří Villa Bonita, kde si můžete užít maximální soukromí a luxus.

Pokud hledáte ubytování, které je blízko pláže a zároveň nabízí pocit soukromí, snažte se najít ubytování v soukromé rezidenci. Tyto domy nabízejí útulné a velmi pohodlné ubytování se snídaní. Zde můžete ochutnat tradiční bahamskou kuchyni. Mezi nejpopulárnější patří Banana Hill Lodge, kde si můžete užít domácí atmosféru v typickém bahamském stylu.

Pokud se chcete ubytovat v samotném městě, nemusíte se bát, že nebudete mít klid. Hotelové pokoje v centru města nabízejí úžasný výhled na záliv a útulné ubytování pro jednotlivé návštěvníky i páry. Tyto hotely jsou většinou menší a mohou mít klasické zařízení, ale jistě nezklamou.

V oblasti Clarence Town najdete mnoho možností ubytování pro každého návštěvníka. Všechny hotely a penziony zaručují kvalitu, pohodlí a možnosti relaxace. Vyberte si ten nejlepší pobyt pro svou dovolenou na Bahamách a užijte si pořádnou porci relaxace v nádherných prostředích.


Letenka Bahamy Clarence Town (Long Island)


Bahamy jsou rájem na zemi a neexistuje lepší způsob, jak se tam dostat, než se stěhovat na letadlo a vychutnat si neuvěřitelnou pohostinnost a krásy Baham! Pokud cestujete na Clarence Town, Long Island, připravte se na nádherný zážitek, plný písku, slunce a vody.

Aby se dostali na Clarence Town, cestující mohou využít některé z mezinárodních letišť v USA, jako je například Miami, Atlanta nebo New York, a letovými společnostmi, jako jsou například American Airlines, Delta nebo United Airlines. Doba letu se zpravidla pohybuje mezi 2 a 3 hodinami, s tím, že lety jsou k dispozici po celý týden.

Jakmile přistanete na letišti v Clarence Town, je tu několik možností, jak se dostat do hotelu nebo krásných pláží - ať už se rozhodnete pronajmout si auto, taxi nebo dokonce jet na kole! Můžete také vyzkoušet námořní dopravu, například trajekty z Nassau nebo vyzkoušet vnitrosouostrové lety.

Pro ty, kteří se rozhodli věnovat čas, objevování ostrova bude Long Island skvělou volbou. Clarence Town leží na jižním pobřeží ostrova a nabízí neuvěřitelnou škálu pláží, jako je French Leave Beach, Forbes Hill Beach a Dean's Blue Hole (který je pro divergenty nutností navštívit). Můžete také navštívit památky ostrova, jako je historická Stanley's Plantation nebo španělská ruiny, Gun Point.

Pro ty, kteří mají rádi outdoorové aktivity, je na Long Islandu mnoho aktivit k dispozici. Můžete například podniknout exkurzi do podmořské jeskyně a podívat se na žraloky, potápět se v korálových zátoce nebo jít lovit ryby.

Pokud se plánujete vyzkoušet nebojácné outdoorové aktivity, berte v úvahu počasí. Řada hurikánů, tropických bouří a bouří někdy způsobuje odklady a úplné zrušení letů. Protože klima na Bahamách je tropické, při plánování cesty zvažte nejvhodnější období, kdy příroda ukáže nejlepší stránku.

Pokud navštívíte Bahamy na Clarence Town, Long Island bude určitě nezapomenutelným zážitkem! Tento ostrov nabízí návštěvníkům mnoho aktivit, krásné pláže a spoustu dalších míst, které stojí za to navštívit. Stačí se jen dostat na letadlo a plánovat pouze pozitivní zážitky!


Dovolená Bahamy Clarence Town (Long Island)


Bahamy jsou oblíbeným turistickým cílem zejména pro své bílé písečné pláže a průzračné vody. Pokud hledáte místo na dovolenou, kde se můžete uvolnit a odpočinout si od shonu velkoměsta, Clarence Town na ostrově Long Island by mohl být právě tou správnou volbou.

Clarence Town se nachází na jihozápadním pobřeží Baham a je největším městem na ostrově Long Island. Město má přibližně 1 000 obyvatel a je známé svou architekturou v koloniálním stylu a svými tradičními kulturálními hodnotami.

Jednou z hlavních turistických atrakcí v Clarence Town je starobylý kostel Holy Cross, který byl postaven v roce 1848. Kostel má tradiční bílé fasády s modrými okny a dveřmi a je považován za jeden z nejkrásnějších kostelů v celých Bahamách. Uvnitř kostela najdete krásné malby a tradiční dřevěné lavice.

Další zajímavou atrakcí je muzeum Father Jerome, které připomíná svatého Jeřicha, který žil na ostrově Long Island. Muzeum obsahuje mnoho artefaktů a malířských děl, které připomínají jeho život a odkaz.

Jedním z hlavních turistických lákadel v Clarence Town jsou pláže. Pláž Dead Man's Cay se nachází asi 10 kilometrů od města a nabízí úžasný pohled na modré moře. Pláž je ideální pro pikniky a plavání v klidné vodě.

Pokud hledáte větší a více rozvinutou pláž, pak můžete navštívit pláž Dean's Blue Hole. Jedná se o nejhlubší modrou propast na světě a je také jednou z nejkrásnějších pláží na Bahamách. Kromě plavání a opalování můžete také potápět a šnorchlovat, abyste si užili úžasné podmořské scenérie.

Clarence Town může být menším městem na Bahamách, ale nabízí mnoho možností pro zábavu a relaxaci. Pokud hledáte místo, kde se můžete odpočinout a užít si klidnou dovolenou, pak byste měli jistě zvážit návštěvu této krásné části Baham.


Počasí Bahamy Clarence Town (Long Island)


Clarence Town, nacházející se na ostrově Long Island v souostroví Bahamy, je místem s tropickým klimatem, které nabízí návštěvníkům krásné slunečné dny, teplé teploty a příjemné mořské vody. Tato malebná oblast má řadu přírodních krás, které se odrážejí v jejím počasí.

Bahamy celkově mají poměrně konzistentní počasí po celý rok a Clarence Town není výjimkou. Průměrná teplota se zde pohybuje od 23°C v zimních měsících po 30°C v letních měsících. V létě mohou teploty stoupat až na 35°C s vysokou vlhkostí vzduchu. Těšíte-li se na horké dny a slunečné pláže, Clarence Town je pro vás ideálním místem k návštěvě.

Jako jedno z nejjižnějších míst Baham, Clarence Town leží v oblasti Karibského moře, které je známé svou neuvěřitelnou modrou barvou a průzračnými vodami. Průměrná teplota moře se pohybuje od 26°C až 29°C. Díky ideální teplotě moře je toto místo skvělé pro milovníky vodních aktivit, jako je potápění, šnorchlování, rybaření a plavání.

Pokud jde o srážky, Bahamy mají relativně vysoký úhrn srážek. Nejde však o nijak extrémní množství. Obdobím s největším množstvím srážek je obvykle červenec a srpen, kdy se mohou objevovat dešťové přeháňky. Tyto přeháňky však obvykle trvají krátkou dobu a brzy se promění ve slunečné počasí. Zbytek roku je většinou suchý se sporadickými srážkami.

Hurikány jsou občasnou skutečností v oblasti Baham, ale Clarence Town leží relativně daleko od hlavních cest hurikánů a je chráněno dalšími ostrovy. Nicméně, je vždy dobré být ostražitý a sledovat předpovědi počasí, zejména během období hurikánů, které se obvykle vyskytují mezi červnem a listopadem.

Clarence Town, se svým malebným přístavem, historickými budovami a přátelskými místními obyvateli, je jedním z nejkrásnějších míst na ostrově Long Island. Pokud se chystáte navštívit toto místo, dejte si pozor na to, jaké oblečení si s sebou vezmete. Doporučuje se vzít si lehké a volné oblečení, plavky, sluneční brýle, opalovací krém a široký klobouk.

Když se podíváte na předpověď počasí pro Clarence Town, můžete očekávat naprostou většinu dní s jasnou oblohou a sluncem. Nádherné pláže, teplé teploty a dokonalé moře vytváří prostředí snů pro nezapomenutelnou dovolenou.

Vzhledem k tomu, že máte představu o počasí v Clarence Town na Bahamách, je na čase se nachystat do svého plavkám, slunečnímu klobouku a vychutnat si jedinečnou tropickou atmosféru tohoto úžasného místa. Nezáleží na tom, jestli se přijedete jen tak projít po pláži, nebo chcete vyzkoušet některé z vodních aktivit, Clarence Town vás bude vítat s otevřenou náručí.


Velké množství spokojených klientů

Nejrozsáhlejší online selekce letenek

Záruka nejnižší ceny

Nejvýhodnější lety do všech koutů světa

Všechny levné letenky do celého světa na jednom webu.

Zjistit letenky