Sháníte letenku s nejlepší cenou?

Bahamy Grand Bahama Island

Nejčastější dotazy a odpovědi Bahamy Grand Bahama Island


1. Co je Grand Bahama Island?
Grand Bahama Island je největším ostrovem v Bahamách, který se nachází jen pár desítek mil jihovýchodně od Floridy.

2. Jak se dostanu na Grand Bahama Island?
Na Grand Bahama Island můžete přiletět přímým letem z několika míst v USA, Kanadě či Velké Británii. Alternativně je možné využít trajekty z jiných ostrovů v bahamském souostroví.

3. Které aktivity a atrakce jsou na Grand Bahama Island?
Na ostrově si můžete užít nádherné pláže, potápění, šnorchlování a vodní sporty. Existuje mnoho golfových hřišť, kasina, obchodů s dárky a tradičních bahamských restaurací.

4. Kdy je nejlepší doba na návštěvu Grand Bahama Island?
Nejlepší čas na návštěvu Grand Bahama Island je od listopadu do dubna, kdy jsou příjemné teploty a minimální riziko hurikánů. Nicméně ostrov je oblíbeným cílem celoročně.

5. Jaké jsou možnosti ubytování na Grand Bahama Island?
Grand Bahama Island nabízí širokou škálu ubytování, včetně luxusních resortů, hotelů, apartmánů a pronájmu domů. Nejoblíbenější oblastmi jsou Lucaya, Freeport a Old Bahama Bay.

6. Potřebuji vízum k návštěvě Grand Bahama Island?
Většina návštěvníků z USA, Kanady a Evropské unie nepotřebuje vízum k návštěvě Grand Bahama Island. Stačí mít platný cestovní pas.

7. Jaké jsou možnosti dopravy po Grand Bahama Island?
Na ostrově je dostupné několik možností dopravy, včetně pronájmu auta, taxi, kyvadlové dopravy a organizovaných výletů.

8. Jaké jsou hlavní město a místní kultura na Grand Bahama Island?
Hlavním městem Grand Bahama Island je Freeport, které je obchodním a turistickým centrem. Místní kultura je ovlivněna africkou, britskou a americkou kulturou s výrazným důrazem na hudbu, tanec a tradiční jídlo.


Počasí Bahamy Grand Bahama Island


Grand Bahama Island je jednou z největších bahamských ostrovů a je známá svou krásnou přírodou a plážemi. Ale jaké počasí se zde očekává?

Bahamy obecně mají tropické klima, což znamená, že zde panuje většinou teplé počasí po celý rok. Grand Bahama Island není výjimkou.

V létě, které zde trvá od června do září, teploty dosahují průměrně 32 stupňů Celsia. Tento období je také charakteristické vysokou vlhkostí vzduchu a občasnými dešti. Pokud navštívíte Grand Bahama Island v létě, měli byste se připravit na horké a vlhké počasí, a také na možnost poklesu teploty během bouřek.

Podzim, který trvá od října do prosince, je o něco mírnější a suchší. Průměrné teploty se pohybují kolem 28 stupňů Celsia a vlhkost vzduchu se snižuje. To je také období, kdy se občas objevují tropické cyklóny, které by měli návštěvníci sledovat.

Zima a jaro jsou pro Grand Bahama Island nejchladnější období. Průměrné teploty v zimě (leden a únor) se pohybují kolem 24 stupňů Celsia a v jaru (březen a duben) kolem 26 stupňů Celsia. Tyto období jsou také suchší a méně vlhké než léto.

Celkově lze říci, že Grand Bahama Island nabízí převážně příjemné počasí po celý rok. Návštěvníci by měli být připraveni na vysokou vlhkost a občasné deště v létě, a také sledovat předpověď počasí v období tropických cyklón.

Pro ty, kdo hledají slunečné a teplé počasí, jsou Bahamy a zejména Grand Bahama Island skvělou destinací. Můžete si užít nádherné pláže a sluneční paprsky po celý rok.


Dovolená Bahamy Grand Bahama Island


Bahamy jsou skupina tří tisíc ostrovů a korálových útesů rozkládající se v Atlantském oceánu. Mezi turisty jsou Bahamy oblíbené především díky svému báječnému tropickému počasí, jemným písečným plážím a neuvěřitelně průzračnému modrému moři. Jedním z nejnavštěvovanějších ostrovů je Grand Bahama Island.

Grand Bahama Island se nachází na severozápadě bahamské skupiny. Město Freeport je jeho hlavním a největším městem. Ostrov nabízí širokou škálu atrakcí a aktivit pro turisty všech věkových kategorií.

Pokud jste milovníkem plážového života, Grand Bahama Island je pro vás tou správnou volbou. Ostrov je obklopen nádhernými písečnými plážemi, jejichž voda je průzračně modrá a teplá. Dopřejte si relaxaci na lehátku, opalování nebo si vyzkoušejte různé vodní sporty jako šnorchlování, plavání s delfíny, potápění nebo jízdu na paddleboardech.

Pokud vás zajímá bahamská kultura a historie, určitě navštivte Port Lucaya Marketplace. Tento malebný trh nabízí místní řemeslné výrobky, suvenýry, šperky, oblečení a také restaurace s místními specialitami. Prozkoumejte také sbírky Bahamského národního muzea, kde se dozvíte více o historii a kultuře Baham.

Pokud máte rádi dobrodružství, vydejte se na průzkum ostrova. Vyzkoušejte si jízdu na koni poblíž přírodní rezervace Lucayan National Park, kde se nacházejí jedny z nejdelších známých jeskyní na světě. Nebo si pronajměte kolo a objevujte krásu přírody Grand Bahama na vlastní pěst.

Pro milovníky zvířat nebo rodiny s dětmi je ideálním místem návštěva Archea Lucaya, což je park a rezervace, kde si budete moci prohlédnout místní faunu a flóru. Zde žijí volně žijící ptáci, opice, rejnoci a také zobáčci. Návštěvníci mohou také sledovat předvedení místních rangerů, kteří představují zvířata z parku.

Jedním z unikátních zážitků na Grand Bahama Island je plavba na lodi Dolphin Adventure. Na této exkurzi budete mít příležitost setkat se s delfíny v jejich přirozeném prostředí a dokonce se s nimi i vykoupat. Nezapomenutelný zážitek, který si s sebou odnesete domů.

Grand Bahama Island nabízí také velkou škálu ubytovacích možností. Najdete zde luxusní hotely, ale také menší butikové hotely a apartmány, které vyhoví všem potřebám a rozpočtům.

Pokud se rozhodnete strávit dovolenou na Grand Bahama Island, nebudete zklamáni. Ostrov nabízí nádhernou přírodu, zábavu, adrenalinové sporty a relaxaci na pláži. Bahamy jsou jedním z nejkrásnějších koutů naší planety a Grand Bahama Island je vstupní branou do tohoto ráje.


Ubytování Bahamy Grand Bahama Island


Bahamy, ostrovní ráj v Karibiku, jsou jedním z nejpopulárnějších turistických cílů na světě. Mezi největší ostrovy Baham patří Grand Bahama Island, který nabízí nespočet možností k objevování krásných pláží, korálových útesů a exotického života.

Jedním z nejdůležitějších aspektů každé dovolené je samozřejmě ubytování. Grand Bahama Island je známá svou širokou škálou ubytovacích možností, od luxusních letovisek po rodinné penziony a apartmány. Pro každého cestovatele zde existuje něco vhodného.

Pokud hledáte luxus a komfort, nejlepší volbou pro vás může být jedno z mnoha luxusních letovisek na Grand Bahama Island. Tyto letoviska, jako je například Pelican Bay Resort nebo Lighthouse Pointe, nabízí neuvěřitelné pláže, bazény, noční zábavu, spa a vynikající restaurace. Většina z nich je umístěna přímo u oceánu, takže si můžete užívat úchvatný výhled na tyrkysové vody z vašeho balkonu.

Pokud upřednostňujete menší měřítko a osobnější atmosféru, můžete se rozhodnout pro ubytování v menším penzionu nebo apartmánu. Existuje mnoho cenově dostupných možností ubytování, které vám poskytnou pohodlí a soukromí. Mnoho těchto zařízení je také v docházkové vzdálenosti od pláží a obchodů.

Grand Bahama Island je také známá svými all-inclusive letovisky, které nabízejí všechny stravovací potřeby, ubytování a mnoho dalšího v jedné ceně. Tato možnost je oblíbená zejména mezi rodinami a páry, kteří se chtějí vyhnout stresu z plánování a strávit relaxační dovolenou bez starostí.

Co se týče polohy ubytování na Grand Bahama Island, můžete si vybrat mezi plážovými letovisky s přístupem k bělostným plážím, nebo si zvolit ubytování ve vnitrozemí ostrova, což vám umožní prozkoumat přírodu a přírodní rezervace. Bez ohledu na to, jaké ubytování si vyberete, pláže v Grand Bahama Island jsou jedny z nejkrásnějších na světě a stojí za návštěvu.

Pokud plánujete dovolenou na Grand Bahama Island, nezapomeňte si předem zarezervovat ubytování, zejména v hlavní turistické sezóně. Ať už preferujete luxusní letoviska, rodinné penziony nebo all-inclusive letoviska, v Grand Bahama Island najdete ubytování odpovídající vašim potřebám a preferencím. Odpočiňte si na krásných plážích, objevujte podmořský život nebo se prostě odpočívejte v luxusu - Grand Bahama Island má všechno, co potřebujete pro dokonalou dovolenou.


Letenka Bahamy Grand Bahama Island


Bahamy: Grand Bahama Island – Krásný ráj uprostřed Karibiku

Bahamy, země tvořená 700 ostrovy a maličkými korálovými útesy, je jedním z nejatraktivnějších turistických cílů na světě. Mezi nejznámější ostrovy Bahamského souostroví patří Grand Bahama Island, který se těší velké oblibě mezi milovníky slunečních pláží, jasně azurového moře a tropického podnebí. Pokud uvažujete o návštěvě tohoto karibského ráje, letenka na Grand Bahama Island by mohla být tou správnou volbou.

Grand Bahama Island je druhým největším ostrovem na Bahamách, nachází se přibližně 90 kilometrů západně od Floridy. Do hlavního města ostrova, Freeportu, jezdí řada mezinárodních leteckých společností, takže není problém se sem dostat z prakticky jakékoli části světa.

Při návštěvě Grand Bahama Island se můžete těšit na krásné pláže s jemným bílým pískem a teplým oceánem, kterým se říká Lucayan Sea. Toto místo je ideální pro potápění a šnorchlování, protože nabízí jedinečné mořské životy, korálové útesy a jeskyně. Navíc zde najdete i nespočet vodních aktivit, jako je jízda na kajaku, windsurfing, rybaření nebo plavání s delfíny.

Freeport je městem, které oplývá živým nočním životem, luxusními hotely, kasiny a skvělými restauracemi. Je rovněž známé svým obchodním sektorem, kde si můžete vychutnat nejrůznější nákupy od módních značek až po exotické suvenýry.

Pro milovníky přírody nabízí Grand Bahama Island návštěvu jedné z největších přírodních zón v Karibiku – Lucayan National Park. Zde se můžete projít na několik desítek kilometrů pěších stezek a podívat se na neporušenou místní faunu a flóru. Tento park je také domovem nejdelší podvodní jeskyně na světě nazvané Lucayan, která je zároveň jednou z nejatraktivnějších turistických atrakcí na ostrově.

Pokud se chystáte navštívit tento rajský ostrov, je doporučeno zarezervovat si letenku předem. Online rezervace vám umožní vybrat si z různých leteckých společností a porovnat ceny, což vám pomůže ušetřit peníze. Mějte na paměti, že letenky na Bahamy mohou být v různých ročních obdobích různě drahé, takže si před plánováním svého výletu ověřte nejlepší dobu pro návštěvu.

Ponořte se do nádherného azurového moře, prozkoumejte fascinující podmořský svět a vychutnejte si pohodlí luxusních resortů na Grand Bahama Island. Tento ostrov vás nadchne svou krásou a přívětivostí místních obyvatel. Nezapomeňte si zarezervovat letenku s dostatečným předstihem, abyste si mohli užít bezstarostnou dovolenou na tomto exotickém území.


Velké množství spokojených klientů

Nejrozsáhlejší online selekce letenek

Záruka nejnižší ceny

Nejvýhodnější lety do všech koutů světa

Všechny levné letenky do celého světa na jednom webu.

Zjistit letenky