Sháníte letenku s nejlepší cenou?

Bahamy San Salvador Island

Počasí Bahamy San Salvador Island


Bahamy jsou známé svými nádhernými plážemi, tyrkysovými vodami a slunečním počasím po většinu roku. Jedním z míst, které stojí za návštěvu, je San Salvador Island. Tato ostrovní destinace se nachází v Atlantiku a je součástí souostroví Bahamy.

San Salvador Island leží na křížení Golfu z Mexika a Atlantského oceánu, což způsobuje jedinečný klimatický vzor. Obyvatelé tohoto ostrova a návštěvníci si mohou užívat příjemného tropického počasí se stabilně vysokými teplotami. Průměrná teplota se pohybuje kolem 25-30 °C po většinu roku, s výjimkou letních měsíců, kdy se teploty mohou zvýšit až na 35 °C.

Slunečný ostrov San Salvador Island je ideálním místem pro milovníky pláže a vodních aktivit. Voda v Atlantiku je zde teplá a příjemná, s průměrnou teplotou kolem 27 °C. Tato voda je výborná pro potápění, šnorchlování, surfování a další vodní sporty. Navíc průzračnost vody a různé druhy korálových útesů se na ostrově nacházejí, což dělá z San Salvador Island ideální místo pro objevování podmořského světa.

Kromě tepelného počasí a slunných dní je San Salvador Island také vystaveno sezónním dešťům a hurikánům. Nejdeálnější období pro návštěvu ostrova je od ledna do dubna, kdy jsou nižší pravděpodobnosti výskytu hurikánů. Nicméně, i během deštivé sezóny, která trvá od května do listopadu, se návštěvníci mohou těšit na slunečné dny, přičemž déšť obvykle přichází ve formě krátkých přeháňek.

Zpět k jeho přírodním krásám, San Salvador Island má bohatou faunu a floru. Existuje mnoho endemických druhů rostlin a zvířat, které se zde nacházejí. Mezi známé přírodní rezervace patří Grahams Harbour National Park a Pigeon Creek, které jsou domovem pro mnoho ohrožených druhů. Tyto lokality nabízejí jedinečnou příležitost pozorovat ptáky, mořské želvy a další zvířata.

San Salvador Island je dokonalou destinací pro ty, kteří hledají dovolenou plnou slunce, pláží a vodních sportů. S nádherným klimatem a přírodními krásami je toto místo, které si každý návštěvník zamiluje. Jestliže plánujete dovolenou na Bahamách, nezapomeňte zahrnout San Salvador Island na svůj seznam míst k prozkoumání.


Letenka Bahamy San Salvador Island


San Salvador Island, známý také jako ostrov San Salvador, je úchvatný ostrov nacházející se v Bahamském souostroví. Je to skutečný ráj pro milovníky pláže, potápění a vodních sportů. A co je nejlepší, díky levným letenkám je tento ostrov dostupný i pro vás!

Ostrov San Salvador se nachází v Atlantském oceánu asi 380 km jihovýchodně od hlavního města Baham Nassau. Je to jeden z menších ostrovů v Bahamách, ale jeho krása je nesrovnatelná. Bílé písčité pláže s tyrkysovou vodou, korálové útesy, překrásné laguny a malebné zátoky - to vše na vás čeká na San Salvadoru.

Pro milovníky potápění je San Salvador opravdovým rájem. Podmořský svět je zde bohatý na různé druhy ryb a korálů. Můžete se vydat na potápějící se technickou loď či průzkumné potápění v tajemných jeskyních a tunelích. Dokonce se zde nachází i legendární místo ztroskotání Kryštofa Kolumba v roce 1492, kde si můžete prohlédnout pozůstatky jeho lodi.

Pokud preferujete vodní povrch, San Salvador nabízí nespočet možností vodních sportů. Můžete vyzkoušet surfování, kajak, windsurfing nebo jetový skútr. Jestliže jste opravdový adrenalinový nadšenec, můžete se dokonce věnovat rybářství a chytat tuňáky, mahimahi či marliny.

Pokud vás zaujala příroda, San Salvador je místem pro vás. Můžete se projít po značených stezkách a obdivovat místní flóru a faunu. Je zde i rezervace volně žijících želv, kde si můžete prohlédnout ohrožené druhy ve svém přirozeném prostředí.

Navštěvovat Bahamy a nezkusit místní speciality by bylo hříchem. Nechte se okouzlit místním kulinářským uměním, jako jsou čerstvé ryby, langusty nebo bahamská směs. Ochutnejte také některý z místních koktejlů, například Bahama Mama nebo Goombay Smash.

Díky levným letenkám můžete prozkoumat tuto malou krásu v Karibiku. Několik leteckých společností nabízí spojení z různých letišť a ceny jsou často velmi přijatelné. Po příletu na letiště na San Salvadoru vás čeká přátelské uvítání a osobní atmosféra.

Tak neváhejte a vydejte se do tohoto tropického ráje na ostrově San Salvador. Očekává vás úžasná plážová dovolená, adrenalinové zážitky a nezapomenutelné vzpomínky. Buďte připraveni na to, že se sem budete chtít vrátit znovu a znovu!


Ubytování Bahamy San Salvador Island


Bahamy mají spoustu krásných ostrovů, ale jeden z nejkrásnějších a nejklidnějších ostrovů, které nabízejí dokonalou kombinaci odpočinku, přírodních krás a kulturního dědictví, je San Salvador Island.

San Salvador Island je jedním z nejvzdálenějších ostrovů Baham a je tak mimo hlavní turistické trasy. Ale pokud chcete zažít Bahamy mimo rušné turistické oblasti, San Salvador Island je tím pravým místem.

Ubytování na ostrově San Salvador Island je omezené, ale nabízí skvělou gama hotelů, apartmánů a vil pro každého, kdo se touží vzdát světa a pobýt v krásné přírodě. Zde jsou některé z možností ubytování na ostrově San Salvador Island.

1. Club Med San Salvador: Tento resort nabízí all-inclusive služby a nachází se na jedné z nejkrásnějších pláží na ostrově San Salvador Island. Mají k dispozici 236 pokojů, kde si můžete užít luxusní dovolenou s bohatým nabídkou aktivit.

2. Riding Rock Resort and Marina: Tento rodinný resort s 23 pokoji nabízí výborné ubytování, soukromou pláž a pozorování žraloků. Tento resort je ideální pro rodiny nebo skupiny kamarádů, kteří chtějí chillout a vychutnat si ostrov San Salvador Island.

3. Guanahani Beach Club: Tento exkluzivní resort s 12 vilami nabízí soukromou pláž, bazén, spa a spoustu exkluzivních aktivit. Celkově to je perfektní místo pro páry, kteří chtějí prožít romantickou dovolenou.

4. Stella Maris Resort Club: Jde o největší rezort na San Salvador Island, který nabízí širokou škálu ubytování. Je zde 26 pokojů, soukromá a veřejná pláž, přístaviště a spoustu aktivit, jako jsou potápění, rybaření a pozorování žraloků.

Každý z těchto resortů nabízí skvělé ubytování v těsné blízkosti moře a mnoho možností, jak si užít dovolenou na tomto krásném ostrově. Většina z nich nabízí nejen úžasné výhledy na oceán, ale také luxusní služby, stolování, kvalitní restaurace a bary.

San Salvador Island je místem klidu a kde čas plyne pomaleji. Pokud plánujete dovolenou, kdy si můžete užívat nádhernou přírodu a relaxovat na jedné z nejkrásnějších pláží na světě, tak San Salvador Island je pro vás to nejlepší místo na objevení Baham.


Nejčastější dotazy a odpovědi Bahamy San Salvador Island


1. Jak se dostat na San Salvador Island na Bahamách?
- Nejlepší možností je létat z některého z větších bahamských ostrovů, jako je New Providence nebo Grand Bahama. Existují pravidelné lety s Bahamasair a dalšími regionálními aeroliniemi.

2. Jaká je nejlepší doba návštěvy San Salvador Island?
- Nejlepší doba návštěvy ostrova je v zimě (prosinec až únor), kdy je počasí nejstabilnější a příjemné. Léto může být velmi horké a vlhké.

3. Které aktivity jsou nejlepší na San Salvador Island?
- San Salvador Island nabízí mnoho aktivit pro návštěvníky, včetně potápění, šnorchlování, surfing, rybolovu a průzkumu nedotčených pláží.

4. Kde se nacházejí nejlepší pláže na San Salvador Island?
- Nejlepší pláže jsou na jižním pobřeží ostrova, včetně Fortune Bay Beach, Cocktail Beach a French Bay Beach. Tyto pláže jsou obvykle klidné a nedotčené.

5. Existují na San Salvador Island místa, která stojí za návštěvu?
- Ano, mezi nejlepší místa, která stojí za návštěvu, patří ruinám kostela na vrcholu oušky, který byl postaven křesťanskými kolonizátory v 17. století, a také výzkumnému středisku Gerace Research Centre, které se zaměřuje na průzkum morské biologie.


Dovolená Bahamy San Salvador Island


Bahamy jsou jedním z nejoblíbenějších turistických cílů v Karibiku a mezi nejkrásnějšími ostrovy této oblasti se nachází San Salvador Island. Tento malebný ostrov nabízí nádhernou přírodu, azurové moře a bohaté podmořské světy, které můžete poznávat při šnorchlování či potápění. Navíc je tu také mnoho historických památek, které přinášejí návštěvníkům pohled na minulost těchto ostrovů.

San Salvador Island se nachází asi 380 kilometrů na jihovýchod od velkého ostrova Andros. V současnosti je tento ostrov domovem přibližně tisícovky obyvatel. Mnozí z nich se živí rybolovem, zemědělstvím či turistickým ruchem.

Jednou z největších atrakcí ostrova je jeho nádherné pobřeží. Pláže na San Salvador Island jsou bílé a jemné, se zábleskem tyrkysového moře, které je opravdu nádherné. Popularitě se těší zejména pláže French Bay, Coco Plum Beach a Grotto Beach. Na těchto plážích si můžete lehnout na lehátko, opalovat se a užívat si klidu a relaxu. Právě klid a odpočinek jsou tím, co mnoho lidí vyhledává na Bahamách.

Pro ty, kteří milují potápění či šnorchlování, jsou Bahamy opravdu rájem. Na San Salvador Island se nachází několik skvělých potopených štítů, které mohou být objeveny při potápění. Potápěči mohou navštívit také známé místo zvané Columbus Point, které bylo pojmenováno po slavném cestovateli Kristofu Kolumbovi. Ten na ostrově přistál v roce 1492 a San Salvador Island tak byl prvním místem v Karibiku, na kterého Kolumbus narazil.

Jen pár kilometrů severně od ostrova se nachází Exuma Cays Land and Cart National Park, což je mořský a zemský park, který nabízí návštěvníkům jedinečnou přírodní krásu a bohatství. Mnoho turistů přijíždí na ostrov San Salvador Island právě kvůli tomuto národnímu parku. Zde můžete vidět různé druhy ptáků, vzácné rostliny a také mnoho překrásných ryb a korálů.

Na ostrově si také můžete prohlédnout různé historické památky. Například kostel St. Luke's Anglican Church, který je jednou z nejstarších budov na Bahamách, či rekonstruované domy z dob osidlování ostrova Evropany.

Pokud hledáte dovolenou na exotickém místě plném krásy a relaxace, San Salvador Island na Bahamách je pro vás tou pravou volbou. Nádherné pláže, podmořský svět bohatý na život a historické památky poskytují nezapomenutelný zážitek. Navíc přes San Salvador Island projíždí hlavní cesta, která vás přivede na mnoho dalších krásných ostrovů a míst přírodního bohatství Baham. Užívejte si přírodní krásu ostrova, historii a klid, který vám San Salvador Island nabízí.


Velké množství spokojených klientů

Nejrozsáhlejší online selekce letenek

Záruka nejnižší ceny

Nejvýhodnější lety do všech koutů světa

Všechny levné letenky do celého světa na jednom webu.

Zjistit letenky