Sháníte letenku s nejlepší cenou?

Bahrajn Wahooo! Waterpark

Počasí Bahrajn Wahooo! Waterpark


Bahrajn je země ležící na malém ostrově v Perském zálivu. Vzhledem k poloze je počasí v Bahrajnu typickým příkladem horkého a suchého klimatu. Od května do září se očekávají extrémní vysoké teploty, často přesahující 40 °C, zatímco zimní měsíce od listopadu do března jsou mírnější a příjemnější, s teplotami okolo 20-25 °C.

Vzhledem k horkému počasí je v Bahrajnu pověstným útočištěm od žáru Wahooo! Waterpark, největší vnitřní vodní park na Blízkém východě. Nachází se v zábavním centru City Centre Bahrain, které je největším komerčním komplexem v zemi.

Wahooo! Waterpark je oázou zábavy pro turisty i místní obyvatele. Nabízí celou řadu vzrušujících atrakcí, které vám umožní uniknout od horka a osvěžit se ve vodě. Tento vodní park je vybaven moderními skluzavkami, bazény, vlnobitím a dalšími vodními atrakcemi pro všechny věkové kategorie.

Jednou z nejpopulárnějších atrakcí je adrenalinová skluzavka s názvem "The Master Blaster". Tato atrakce vám umožní projet se 240 metrů dlouhou dráhou, na které se můžete dostat až do výšky 15 metrů. S cílem poskytnout opravdový adrenalinový zážitek, "The Master Blaster" kombinuje rychlost a náročný vodní tok.

Pro ty, kteří preferují klidnější a relaxačnější zážitek, je tu vodopádový bazén, kde si můžete vychutnat chvíle odpočinku. Tento bazén vám nabízí možnost plavat uvnitř až do okamžiku, kdy se pod vámi otevře nádherný vodopád.

Waterpark Wahooo! také hostí několik restaurací a kaváren, kde si můžete vychutnat osvěžující nápoj nebo si pochutnat na chuťovkách. Zdejší nabídka pokrmů a nápojů je skvělou příležitostí ochutnat tradiční bahrajnskou kuchyni i mezinárodní speciality.

Pokud se rozhodnete navštívit Bahrajn, nenechte si ujít tento fantastický vodní park. Wahooo! Waterpark vám umožní utéct před horkem a užívat si zábavu plnou adrenalinu a radosti. Je to ideální místo pro strávení rodinného výletu nebo relaxace s přáteli.

Vydejte se do Wahooo! Waterpark a nechte se unášet vodními atrakcemi, které vám poskytnou nezapomenutelný zážitek a osvěžení ve skvělém prostředí. Nenechte protrávit své dovolené v Bahrajnu a zážitky ve Wahooo! Waterpark se stanou vaší vzpomínkou na tento krásný kousek země.


Ubytování Bahrajn Wahooo! Waterpark


Bahrajn je země s mnoha zajímavými aktivitami pro turisty. Jedním z nejoblíbenějších míst, které si návštěvníci nemohou nechat ujít, je Wahooo! Waterpark.

Wahooo! Waterpark je plně klimatizovaný vodní park, který se nachází v komplexu Bahrain City Centre Mall v hlavním městě Manama. Park nabízí více než 30 vodních atrakcí pro dospělé i děti, včetně tobogánů, vířivek, vlnobití a dalších aktivit.

Jeden z nejpopulárnějších turistických cílů v parku je černý a bílý tobogán, který je dlouhý více než 100 metrů a dosahuje rychlosti až 60 km/h. Dále si můžete vyzkoušet různé druhy vířivek, vodní šlapadla, rychlostní skluzavku a další.

Děti si mohou užívat v Kidzpool v bezpečné hloubce a na tobogánech speciálně navržených pro ně. Kromě toho zde najdete také mnoho restaurací a kaváren, kde si můžete vychutnat lahodné jídlo a nápoje a získat tak energii pro další zábavu.

Zařízení Wahooo! Waterpark je otevřeno celý rok, takže si můžete svou návštěvu naplánovat, kdykoliv vám to vyhovuje. Park je otevřen od neděle do čtvrtka od 10:00 do 22:00 a o víkendech od 10:00 do 23:00.

Vstupné do parku závisí na věku návštěvníků a na počtu lidí v návštěvnické skupině. Pro dospělé stojí vstupné okolo 16 dolarů, zatímco dětské vstupné stojí okolo 12 dolarů. Rodinné balíčky jsou také k dispozici.

Pokud se budete plánovat návštěvu parku Wahooo! Waterpark, doporučuje se vstupenky zakoupit předem online, abyste se vyhnuli frontám a šetřili čas.

Celkově je Wahooo! Waterpark ideálním místem pro celou rodinu, aby si užila zábavu na celý den. Bez ohledu na to, zda máte rádi extrémní atrakce nebo klidnější zábavu, vodní park Wahooo! Waterpark má něco pro každého.


Letenka Bahrajn Wahooo! Waterpark


Bahrajn Wahooo! Waterpark: Nezapomenutelný zážitek plný vody a zábavy

Pokud hledáte skvělé místo pro odpočinek, zábavu a osvěžení v jednom, pak je Bahrajn Wahooo! Waterpark to pravé místo pro vás. Nacházející se v srdci Kingdom of Bahrain, tento vodní park je domovem mnoha vzrušujících atrakcí a nabízí návštěvníkům nezapomenutelné zážitky.

Na první pohled je Wahooo! Waterpark okouzlující svou moderní a atraktivní architekturou. Jeho vzhled se nádherně snoubí s výjimečnou krajinou a vytváří příjemné prostředí, ve kterém si každý návštěvník může užívat.

Co dělá Bahrajn Wahooo! Waterpark skutečně výjimečným, jsou však nejrůznější atrakce. Voda, adrenalin a zábava jsou zde na denním pořádku. Například "Constrictor", který je považován za jeden z nejstrmějších vodních tobogánů na světě, nabízí návštěvníkům emoce plné adrenalinu a rychlosti. Ti odvážnější mohou vyzkoušet "Sidewinder", kde se ve speciálních tobogánech prohýbají ze strany na stranu a na konci vyvrcholí smyčkou, což poskytuje úžasný zážitek.

Pokud preferujete něco méně požitkářského, na vás čeká relaxace v bazénech s vlnami, kde si můžete užít klidný čas nebo se nechat unášet dětskými bazény s malými skluzavkami. Pro ty menší je zde také plnohodnotný dětský bazén, kde si mohou hrát na skluzavce a bavit se ve vodě bezpečným způsobem.

Samozřejmě nemůžeme zapomenout na jednu z nejhlavnějších atrakcí Wahooo! Waterparku - "Flowrider". Je to umělá vodní plocha, která neustále vytváří vlny, na kterých si můžete vyzkoušet surfování. Tato aktivita je zde vždy oblíbená a poskytuje skvělou zábavu pro všechny věkové kategorie.

Náš vodní park není pouze o tobogánech a bazénech. Nabízíme také řadu služeb, které dodávají celému místu pohodlnou a luxusní atmosféru. Součástí Wahooo! Waterparku je obrovská jídelna, kde si můžete vychutnat jídlo z četných restaurací a kulinářských soudů, které nabízí chutě z celého světa. Je zde také obchod s plavkami, který vám umožní vybrat si nový plavkový outfit, pokud jste zapomněli svůj.

Abychom zajistili bezpečnost našich návštěvníků, Wahooo! Waterpark nabízí profesionální a zkušený personál, který se postará o vaši bezpečnost a pohodlí. Wet Water Area, kde se nacházejí tobogány a jiné vodní atrakce, je pečlivě kontrolována a udržována, aby byla zajištěna vaše bezpečnost.

Zkrátka, Bahrajn Wahooo! Waterpark je místem, které byste neměli vynechat při návštěvě Bahrajnu. Nabízí nejen dechberoucí atrakce, ale také příjemné prostředí, vynikající jídlo a nezapomenutelné zážitky. Ať už jste milovníkem adrenalinu, zábavy nebo klidu a relaxace, najdete zde všechno, co potřebujete. Přijďte a ponořte se do nepopsatelného světa vody a zábavy v Bahrajn Wahooo! Waterparku.


Nejčastější dotazy a odpovědi Bahrajn Wahooo! Waterpark


1. Kde se nachází Bahrajn Wahooo! Waterpark?
- Bahrajn Wahooo! Waterpark se nachází v centru města Manáma na Bahrajnu.

2. Jaká je vstupní cena do vodního parku?
- Vstup do vodního parku se liší podle věku a výšky návštěvníka. Dospělí platí 15 BHD (přibližně 380 Kč), děti 10 BHD (přibližně 250 Kč) a děti do 3 let mají vstup zdarma.

3. Jaké aktivity a atrakce jsou v parku k dispozici?
- V Bahrajn Wahooo! Waterparku si můžete užít různé vodní skluzavky, bazény, lazy river, vlnobití a další vodní aktivity.

4. Jaké jsou otevírací hodiny parku?
- Vodní park je obvykle otevřen od neděle do středy od 10:00 do 18:00 hodin a od čtvrtka do soboty od 10:00 do 20:00 hodin. Před návštěvou se ale doporučuje zkontrolovat aktuální otevírací dobu na oficiálních stránkách parku.

5. Je v parku možnost stravování?
- Ano, v Bahrajn Wahooo! Waterparku najdete několik stánků a restaurací, kde si můžete koupit jídlo a nápoje.

6. Může se do parku dostat i s vlastním jídlem a nápoji?
- Do parku je zakázáno vnášet vlastní jídlo a nápoje. Voda a malé svačinky jsou ale povoleny.

7. Je v parku k dispozici parkování?
- Ano, vodní park disponuje vlastním parkovištěm pro návštěvníky zdarma.

8. Je nutné si dopředu rezervovat vstup do parku?
- Rezervace vstupenky předem není nutná, ale doporučuje se to, zejména v případě návštěvy v období největšího zájmu.

9. Jaká je minimální výška pro vstup na atrakce?
- Minimální výška pro vstup na některé atrakce je 1,2 metru.

10. Je v parku k dispozici vybavení na půjčení, například plážové lehátka nebo ručníky?
- Ano, vodní park nabízí možnost půjčení plážových lehátek, slunečníků a ručníků za poplatek.


Dovolená Bahrajn Wahooo! Waterpark


Pokud hledáte dovolenou plnou zábavy, Bahrajn je místo, kam byste se měli vydat. Tento malý ostrovní stát ležící v Perském zálivu nabízí návštěvníkům mnoho zajímavostí, včetně Wahooo! Waterparku, který je ideálním místem pro celodenní zábavu pro celou rodinu.

Wahooo! Waterpark se nachází v obchodním centru Bahrain City Centre a je jedním z největších vodních parků v oblasti. S plochou více než 15 000 metrů čtverečních se zde návštěvníci mohou těšit na mnoho atrakcí, od adrenalinových skluzavek k bazénům pro relaxaci.

Pokud rádi hledáte adrenalin, nechte se unášet na atrakci Sidewinder, která je jednou z nejvyšších skluzavek na Blízkém východě. Během sjezdu dosáhnete rychlosti až 80 km/h a budete se cítit jako na horské dráze. Další atrakcí, kterou musíte vyzkoušet, je FlowRider, kde můžete surfovat na umělých vlnách.

Pro návštěvníky, kteří hledají něco klidnějšího, je zde mnoho bazénů s vlnami a četné tobogány, na kterých se můžete projet po celé délce parku. Pro úplnou relaxaci doporučujeme jet na AquaLoop, což je jeden z nejnovějších přírůstků vodního parku. Tato atrakce vás vezme na rychlou jízdu nejprve dopředu a pak vzadu, než se dostanete do bazénu s vodou.

Wahooo! Waterpark má také mnoho restaurací a občerstvení, kde si můžete dát oběd nebo svačinu. Pokud se rozhodnete strávit celý den v parku, doporučujeme si vzít vodu a něco k jídlu s sebou, abyste se mohli zasvětit všem atrakcím, které park nabízí.

Celkově je Wahooo! Waterpark zábavným a adrenalinovým místem, které stojí za návštěvu. Tento park je ideálním místem pro rodiny i pro skupiny přátel, kteří hledají trochu akce a zábavy během své dovolené v Bahrajnu. Určitě nezapomeňte vzít si opalovací krém a plavky, abyste byli připraveni na celodenní zábavu ve Wahooo! Waterparku v Bahrajnu.


Velké množství spokojených klientů

Nejrozsáhlejší online selekce letenek

Záruka nejnižší ceny

Nejvýhodnější lety do všech koutů světa

Všechny levné letenky do celého světa na jednom webu.

Zjistit letenky