Sháníte letenku s nejlepší cenou?

Barbados Andromeda Botanic Gardens

Nejčastější dotazy a odpovědi Barbados Andromeda Botanic Gardens


1. Jaké jsou otevírací hodiny Barbados Andromeda Botanic Gardens?
Otevírací hodiny jsou od pondělí do neděle od 8:30 do 16:30.

2. Kolik stojí vstup do Barbados Andromeda Botanic Gardens?
Vstupné činí 30 USD pro dospělé a 15 USD pro děti.

3. Jak se dostanu do Barbados Andromeda Botanic Gardens?
Z hotelů v okolí se můžete dopravit autobusem nebo taxíkem. Je také možné si pronajmout auto a parkovat na parkovišti v blízkosti zahrad.

4. Jaká je nejlepší doba pro návštěvu Barbados Andromeda Botanic Gardens?
Zahrady jsou otevřené celoročně, ale nejlepší doba pro návštěvu je v období deštivé sezóny od května do října, kdy jsou zahrady nejkrásnější a plné kvetoucích rostlin.

5. Nabízí Barbados Andromeda Botanic Gardens průvodcovské prohlídky?
Ano, je možné si objednat průvodcovskou prohlídku, která vám poskytne podrobné informace o rostlinách a historii zahrady. Doporučuje se rezervovat si prohlídku předem.

6. Jsou zahrady přístupné pro vozíčkáře a invalidní osoby?
Ano, Barbados Andromeda Botanic Gardens jsou přístupné pro vozíčkáře a mají přizpůsobené chodníky a vstupy.

7. Je na místě možné najít občerstvení nebo restaurace?
Ano, v zahradách se nachází malá kavárna, kde si můžete odpočinout a doplnit energii.

8. Mohu si do zahrad vzít piknikový koš?
Ano, piknikové koše jsou v zahradách povoleny, ale musíte si vzít veškeré odpadky s sebou.

9. Nabízí Barbados Andromeda Botanic Gardens květinové výstavy nebo speciální události?
Ano, zahrady často pořádají květinové výstavy a speciální události, o kterých se můžete informovat na jejich oficiálních webových stránkách.

10. Je možné si v zahradách koupit rostliny?
Ano, v zahradním centru Barbados Andromeda Botanic Gardens můžete zakoupit různé druhy rostlin a květin k povzbuzení vaší zahrady.


Počasí Barbados Andromeda Botanic Gardens


Barbados, jedna z nejkrásnějších karibských destinací, je domovem mnoha překrásných přírodních pokladů. A jedním z nejznámějších a fascinujících míst na ostrově je Andromeda Botanic Gardens. Tato úchvatná botanická zahrada je nejen útočištěm pro bohatou flóru a faunu, ale také přináší jedinečný pohled na místní počasí.

Když navštívíte Barbados, nemůžete se vyhnout horkým teplotám, které vládnou po většinu roku. Ostrov je chráněn od přímého dopadu hurikánů, což z něj činí ideální destinaci pro milovníky slunečného počasí. Během letních měsíců se teplota pohybuje kolem 30 °C a moře je krásně teplé. To je čas, kdy můžete v Andromeda Botanic Gardens objevit květinové ráje a okouzlující rostliny ve své plné kráse.

Jaro a podzim jsou také příjemnými obdobími, kdy jsou teploty mírnější a turistický ruch je obvykle menší. Je to ideální čas pro pohodlnou procházku po Andromeda Botanic Gardens a objevení různých druhů rostlin a květin, které zde rostou.

Co se týče srážek, Barbados má své deštivé období hlavně v průběhu zimy, od listopadu do února. Během tohoto období se mohou objevit občasné silné lijáky, ale většinu času je počasí stále příjemné. Deštivé období však přináší svou výhodu - květiny a stromy v Andromeda Botanic Gardens jsou zelenější a živější.

Andromeda Botanic Gardens není jen o počasí a rostlinách, ale také nabízí skvělý výhled na okolní krajinu. Nachází se v kopcovité oblasti, která je obklopena krásnou krajinou, včetně útesů a mořských výhledů. Návštěvníci se mohou těšit na malebné procházky a obdivovat scenérie, které ostrov nabízí.

Kromě obdivování přírody si návštěvníci Andromeda Botanic Gardens mohou také užít výstavy, workshopy a vzdělávací programy, které se zde často konají. Ti, kteří mají rádi botaniku, najdou v této botanické zahradě neomezené zdroje obdivu a znalostí o rostlinách.

Pokud se chystáte navštívit Barbados, určitě nezapomeňte zahrnout Andromeda Botanic Gardens do svého seznamu míst k navštívení. Tato překrásná botanická zahrada vás ohromí svou krásou a jedinečným pohledem na místní počasí. Ať už se rozhodnete navštívit během slunečných letních měsíců nebo během mírnějších období, jistě si užijete krásu tohoto místa a báječného počasí Barbadosu.


Dovolená Barbados Andromeda Botanic Gardens


Barbados je malebný ostrov v Karibiku, který nabízí nádherné pláže, sluneční svit a exotickou přírodu. Jedním z nejvíce fascinujících míst na Barbadosu je Andromeda Botanic Gardens, které jsou jako stvořené pro dovolenou plnou klidu a relaxace.

Andromeda Botanic Gardens se nacházejí v údolí St. Joseph na východním pobřeží ostrova a jsou považovány za jedny z nejkrásnějších botanických zahrad v Karibiku. Tyto zahrady se rozprostírají na ploše více než 6 hektarů a nabízejí úchvatný výhled na přírodní scenérie, tropickou vegetaci a nádherné výhledy na oceán.

Hlavním cílem Andromeda Botanic Gardens je zachování a prezentace tropické flóry a fauny. V zahradách najdete více než 600 druhů rostlin, včetně různých druhů orchidejí, palmy a tropických květin. Návštěvníci mají možnost se procházet po okouzlujících stezkách, které vás provedou kolem exotických rostlin a velkolepých výhledů.

V zahradách se také nachází řada malebných jezírek, vodopádů a skalních útvarů, které přidávají kouzlo a atmosféru tomuto místu. Při procházce budete svědkem fascinujícího zvuků a pohledů na místní ptáky, motýly a jinou drobnou faunu, kterou můžete pozorovat v přirozeném prostředí.

Andromeda Botanic Gardens nenabízejí pouze příležitost pro relaxaci a zážitky, ale také vzdělávací příležitosti. V areálu se nachází interaktivní výstava, která vám umožní dozvědět se více o domorodých druzích rostlin a historii Barbadosu. Historický dům v zahradách také poskytuje informace o minulosti ostrova a jeho botanického dědictví.

Andromeda Botanic Gardens je ideálním místem pro všechny milovníky přírody a zahradničení. Během návštěvy budete mít možnost ocenit krásu tropické flóry a fauna, relaxovat v klidném prostředí a prozkoumat klidné a odlehlé části ostrova.

Pokud plánujete dovolenou na Barbadosu, nezapomeňte zařadit Andromeda Botanic Gardens na seznam svých aktivit. Toto magické místo vás jistě okouzlí svými exotickými rostlinami, malebnými stezkami a nádhernými výhledy.


Ubytování Barbados Andromeda Botanic Gardens


Barbados má mnoho zajímavých míst, které stojí za návštěvu a Andromeda Botanic Gardens je jedno z nich. Tato botanická zahrada se rozprostírá na 6 akrů a nabízí návštěvníkům celou řadu druhů rostlin a květin, které jsou specifické pro ostrov Barbados.

Pokud se rozhodnete navštívit Andromeda Botanic Gardens, nabízí se Vám možnost ubytování přímo v oblasti zahrady. Andromeda Cottage je jedním z nejoblíbenějších ubytování pro návštěvníky, kteří chtějí prožít autentický zážitek, kdy jsou obklopeni krásou a klidem působivé zahrady.

Andromeda Cottage nabízí plně vybavené bydlení pro až šest osob. Interiér chaty je velmi světlý a vkusně zařízený. V interiéru naleznete vše, co potřebujete k pobytu, jako například plně vybavenou kuchyň, obývací pokoj, jídelnu, dvě ložnice a koupelnu se sprchou.

Zahrada Andromeda je navíc otevřena od pondělí do soboty, takže vám během pobytu stačí vyjít přímo z chaty a užít si procházku po krásné zahradě. Když už se rozhodnete pro tento pobyt, nezapomeňte zajít do samotného centra zahrady - Andromeda House. Tento dům se nachází v srdci botanické zahrady a nabízí Vám přístup k dalším zajímavým rostlinám.

V Andromeda Botanic Gardens naleznete kolem 600 různých druhů rostlin pocházejících z celého světa. Zahrada se pyšní také mnoha endemickými druhy rostlin, které jsou specifické pouze pro ostrov Barbados. Kromě toho uvidíte a ucítíte také nádherné květiny a okrasné stromy, které jsou tu celoročně v plném rozkvětu.

Andromeda Botanic Gardens a Andromeda Cottage jsou zkrátka ideálním místem pro ty, kteří chtějí zažít klid a krásy ostrova Barbados. Pokud se rozhodnete pro tento zážitek, nezapomeňte si zarezervovat ubytování v předstihu, jelikož je Andromeda Cottage velmi vytížené a má tendenci být rychle vyprodané.


Letenka Barbados Andromeda Botanic Gardens


Pokud hledáte jedinečnou dovolenou plnou přírodních zážitků, nemůžeme doporučit nic lepšího než letenku do Barbadosu a návštěvu Andromeda Botanic Gardens.

Andromeda Botanic Gardens, které se nacházejí nedaleko města Bathsheba na východním pobřeží ostrova, jsou jedny z nejkrásnějších botanických zahrad Karibiku. Tyto zahrady se nacházejí na úpatí pohoří Labyrinth a nabízejí vynikající výhled na Atlantický oceán.

Zahrady založil v roce 1954 britský architekt a krajinářský designér Iris Bannochie, který si za cíl stanovil vytvořit útočiště pro vzácné druhy rostlin a ochránit je před vyhynutím. Dnes zahrady obsahují více než 600 druhů rostlin z celého světa, ale s důrazem na tropickou flóru. Kromě toho jsou Andromeda Botanic Gardens domovem pro mnoho ohrožených druhů ptáků a živočichů.

Procházka zahradami vás provede lesními cestičkami, které se vinejí kolem květinově výsadbových zón, lekníny plných vodou a exotických stromů. Najdete zde také rozmanité druhy palmy, bambusů a orchidejí. Další atraktivní místo jsou terasovité zahrady, kde se nacházejí kvetoucí parterové záhony, vodopády a fontány.

Každou hodinu se koná prohlídka zahrad s místním průvodcem, která vás provede všemi částmi zahrad a pomůže vám objevit nejzajímavější rostliny a stromy. Mnoho exponátů roste na útesu nad mořem, takže se můžete těšit na úchvatné výhledy na oceán.

Pokud jste milovníky botaniky a přírody, určitě byste neměli navštívit Barbados ani Andromeda Botanic Gardens vynechat. Letenky na Barbados můžete zakoupit u různých leteckých společností, takže si můžete vydobýt lukrativní ceny. A nezapomeňte si zabalit pohodlnou obuv, abyste byli připraveni na procházku těmito úžasnými zahradami.


Velké množství spokojených klientů

Nejrozsáhlejší online selekce letenek

Záruka nejnižší ceny

Nejvýhodnější lety do všech koutů světa

Všechny levné letenky do celého světa na jednom webu.

Zjistit letenky