Sháníte letenku s nejlepší cenou?

Barbados Sunbury Plantation House

Letenka Barbados Sunbury Plantation House


Pokud plánujete návštěvu karibského ostrova Barbados, určitě byste neměli vynechat návštěvu historické budovy zvané Sunbury Plantation House. Letenka na Barbados Vám umožní splnit Vaše sny a prozkoumat krásy tohoto ostrova, včetně této jedinečné kulturní pamětihodnosti.

Sunbury Plantation House se nachází na jihu ostrova a patří mezi nejvýznamnější pamětihodnosti Barbadosu. Dům byl postaven v roce 1660 a sloužil jako panské sídlo pro místní bohaté rodiny a stalo se známým svým exotickým zahradám a rozsáhlou sbírkou historických artefaktů.

Dnes je Sunbury Plantation House rájem pro všechny milovníky historie a architektury. Návštěvníci mohou obdivovat nádherné antické nábytek, staré nástroje, skvělé umělecké kusy a další památky z minulosti. Za návštěvu stojí také rozsáhlou sbírku karibských uměleckých děl.

Samotná budova je dokonalým příkladem koloniální architektury, které Barbados má tolik přitažlivých budov. Nádherné sloupy v průčelí budovy, velké balkony a terasy a štíty jsou působivým dokladem o bohaté historii místa.

Největším klenotem Sunbury Plantation House, který se nachází v krásné zahradě, je starý, ale stále fungující vodní mlýn, který byl v provozu od 17. století. Navštivte toto místo a nechte se unést plynoucím potokem.

Sunbury Plantation House se také stala oblíbeným místem pro natáčení filmů a televizních pořadů. Byla hojně využívána jako kulisa pro historické a kostýmové drama a je opravdu těžké odolat navštívit to místo.

Vstupné do Sunbury Plantation House je poměrně levné, ale hodnota za tuto cenu je více než uspokojující. Pokud hledáte místo, kde se můžete odpočinout a strávit den v klidném prostředí, pak je Sunbury Plantation House tou správnou volbou.

Záverem se dá říci, že návštěva Sunbury Plantation House je skvělou volbou pro každého, kdo má rád historii a kulturu. Letenka na Barbados je tedy ideální investice a doporučuje se každému cestovateli, aby si tuto památku nechal nechat ujít.


Počasí Barbados Sunbury Plantation House


Pokud hledáte ideální místo pro relaxaci a užívání si teplého počasí, Barbados a zejména historická stavba Sunbury Plantation House by mohly být místem pro Vás.

Barbados je malá karibská oblast, známá pro své bílé pláže a modrou vodu. Nicméně, když se chcete na Barbadosu odpočinout od pobřežního pobytu, stojí za to navštívit Sunbury Plantation House.

Sunbury Plantation House byla postavena v roce 1660 a je jednou z nejstarších budov v oblasti. Dříve sloužila jako plantáž a dnes je to muzeum, kde návštěvníci mohou poznat historii Barbadosu.

Kromě historie, stavba nabízí návštěvníkům také krásné zahrady, kde mohou relaxovat a užívat si teplého počasí. V zahradách se nacházejí starobylé dřeviny a květiny, které poskytují stín a zároveň krásné pohledy.

Navštívíte-li Sunbury Plantation House v době pobytu na Barbadosu, můžete se těšit na teplé a slunečné počasí s nízkou vlhkostí. Průměrná teplota na Barbadosu v průběhu roku se pohybuje kolem 27 stupňů Celsia. V období mezi listopadem a červnem dochází ke snížení srážek a vzduch je suchý. V období mezi červencem a říjnem je vlhčeji a dochází k občasnému dešti.

Takže pokud se chystáte navštívit Barbados a chtěli byste se na nějakou dobu odpočinout od plážového pobytu, navštivte historickou stavbu Sunbury Plantation House a užijte si krásné teplé počasí v krásných zahradách.


Ubytování Barbados Sunbury Plantation House


Barbados Sunbury Plantation House je neuvěřitelné místo, kde můžete strávit svou dovolenou nebo víkendový výlet. Tento statek se nachází v Chist Church, nedaleko Barbadosu. Sunbury Plantation House je ukázkou toho, jaké bylo životní podmínky na Barbadosu v devatenáctém století. Tento statek byl postaven v roce 1660 a postupně upgradován, takže dnes najdete původní stavby a mnoho historických artefaktů.

Pokud se rozhodnete zůstat v Barbados Sunbury Plantation House, nabízejí se dvě možnosti ubytování: Apartment a Oak Cottage. Apartment je pěkně zařízený a má velkou verandu s výhledem na bazén a okolní zeleni. Má dvě ložnice, koupelnu, plně vybavenou kuchyň a obývací pokoj s televizí a DVD přehrávačem. Apartmány jsou ideální pro rodiny nebo skupiny přátel.

Oak Cottage je elegantní a intenzivnější variantou ubytování. Nabízí pohodlný pobyt, kde si můžete vychutnat klid a pohodu. Oak Cottage nabízí jeden pokoj s king size postelí a samostatnou koupelnou. K dispozici je prostorná bouda, televize a plně vybavená kuchyň. Cottage se nachází ve vlastní zahradě, díky čemuž nabízí soukromí.

S doplňkovými službami můžete objevovat krásu Barbadosu. Můžete si objednat soukromého kuchaře, maséra, průvodce a další další praktické služby, které váš pobyt na Barbadosu zpříjemní. Můžete se také věnovat plážovým aktivitám nebo si zajet na projížďku na koni.

Barbados Sunbury Plantation House je opravdu unikátní místo na světě, které vám umožní prožít novou zážitek. Pokud chcete během své dovolené zažít život na Barbadosu a být součástí historie, rozhodně byste měli zůstat v tomto statečku nebo aspoň navštívit a ochutnat atmosféru tohoto místa.


Dovolená Barbados Sunbury Plantation House


Jestliže hledáte ideální dovolenou, kde můžete zažít tropickou atmosféru, bohatou historii a malebnou přírodu, příjezd na Barbados je tím pravým místem pro vás. Jedno z nejnavštěvovanějších a fascinujících míst na Barbadosu je Sunbury Plantation House.

Sunbury Plantation House se nachází na západním pobřeží ostrova Barbados, nedaleko od vesnice St. Philip. Tato koloniální usedlost pochází z roku 1660 a je jednou z nejstarších a nejlépe zachovalých plantáží v oblasti Karibiku.

Po příjezdu do Sunbury Plantation House budete ohromeni jeho krásou a historií. Budova je postavena v typickém koloniálním stylu s dřevěným obložením a prosluněnými balkony. Okamžitě vás vtáhne do atmosféry minulosti a ukáže vám, jak se žilo během koloniální éry.

Jedním z nejzajímavějších prvků této usedlosti je muzeum, které bylo otevřeno ve 20. století. Muzeum zachycuje život na plantáži v 18. a 19. století a nabízí návštěvníkům příležitost vidět autentický nábytek, artefakty a umění z doby, kdy plantáž fungovala. Můžete se procházet po starých místnostech, jako je jídelna, hudební pokoj a salon, které pocházejí z doby koloniální éry.

Dalším vrcholem návštěvy Sunbury Plantation House je rozlehlá zahrada, která je plná vzácných rostlin a květin. Můžete se zde procházet, relaxovat nebo dokonce uspořádat piknik a vychutnávat si malebný výhled na karibské moře.

Pro ty, kteří se zajímají o historii, je Sunbury Plantation House místem skvělým pro objevování více o otrokářství, které bylo kdysi nedílnou součástí života na této plantáži. Nedaleko se nachází dokonce i staré otrokářské kasárny, které jsou otevřené pro veřejnost a nabízejí zajímavý pohled na minulost ostrova Barbados.

Navštěva Sunbury Plantation House také pochopitelně zahrnuje ochutnávku tradiční barbadoské kuchyně. V restauraci v areálu si můžete vychutnat exotická jídla inspirovaná místními ingrediencemi, jako jsou plody moře, čerstvé tropické ovoce a lokální koření.

Celkově řečeno, návštěva Sunbury Plantation House je nezapomenutelný zážitek, který vám umožní ponořit se do historie Barbadosu a pochopit více o životním stylu koloniální éry. Toto místo je ideální pro rodiny, páry i jednotlivce, kteří chtějí zažít autentickou atmosféru Karibiku. Nezapomeňte zařadit Sunbury Plantation House na vašem seznamu míst k návštěvě při plánování vaší dovolené na Barbadosu!


Nejčastější dotazy a odpovědi Barbados Sunbury Plantation House


Dotaz: Jak se dostat do Sunbury Plantation House z Bridgetownu?
Odpověď: Nejjednodušší způsob, jak se dostat do Sunbury Plantation House z Bridgetownu, je cestovat po silnici ABC Highway směrem na jihozápad. Po několika kilometrech vyjeďte na Exit 3 a pokračujte směrem na jihozápad podél silnice A6. Sunbury Plantation House bude po levé straně cesty.

Dotaz: Kdy je otevřeno muzeum Sunbury Plantation House?
Odpověď: Sunbury Plantation House je otevřené pro veřejnost každý den od 9:00 do 17:00 hodin.

Dotaz: Kolik za vstupné do Sunbury Plantation House?
Odpověď: Vstupné do Sunbury Plantation House závisí na věku a národnosti návštěvníka. Dospělí z Barbadosu platí 35 BBD, dospělí z ostatních zemí platí 40 BBD. Děti do 12 let platí 17 BBD a děti do 5 let mají vstup zdarma.

Dotaz: Hostuje Sunbury Plantation House nějaké kulturní akce?
Odpověď: Ano, Sunbury Plantation House hostuje různé kulturní akce, včetně tradičních karibských tanců a koncertů. Informace o plánovaných akcích naleznete na webové stránce muzea.

Dotaz: Můžu si zakoupit suvenýry v Sunbury Plantation House?
Odpověď: Ano, v muzeu Sunbury Plantation House je k dispozici obchod se suvenýry, kde si můžete zakoupit mnoho různých výrobků, jako jsou keramika, trička, šperky a další unikátní produkty lokálních umělců a řemeslníků.

Dotaz: Existuje v Sunbury Plantation House restaurace?
Odpověď: Ano, v Sunbury Plantation House je restaurace jménem Courtyard Bistro, kde si můžete vychutnat tradiční karibskou kuchyni v historickém prostředí. Restaurace je otevřená každý den od 11:00 do 16:00 hodin.


Velké množství spokojených klientů

Nejrozsáhlejší online selekce letenek

Záruka nejnižší ceny

Nejvýhodnější lety do všech koutů světa

Všechny levné letenky do celého světa na jednom webu.

Zjistit letenky