Sháníte letenku s nejlepší cenou?

Brazílie Iguazu Falls

Letenka Brazílie Iguazu Falls


Brazílie je země plná překvapení a neuvěřitelných zážitků. Jedním z nejúžasnějších míst v celé zemi jsou Iguazu Falls - proudící vodopády, které se rozprostírají mezi Brazílií a Argentinou. Pro každého cestovatele je návštěva tohoto mistrovského kusu přírody nezapomenutelným zážitkem.

Pokud tedy hledáte nezapomenutelnou dovolenou, letenka do Brazílie s návštěvou Iguazu Falls může být právě tím správným plánem. Při návštěvě vodopádů si budete moci vychutnat pohled z obou stran - jak z argentinské, tak z brazilské strany.

Zdrojem vody, která padá těmito proudy, je řeka Iguazu, která vzniká spojením dvou jiných řek. Tento neúprosný tok vody na své cestě ke vodopádům mění svůj charakter a stává se silnějším a rychlejším než kdykoli předtím. Mezi úžasné a zároveň hodně znepokojující věci, které lze vidět u vodopádů, patří například náročné sestupy k vodě, kdy měkčí kameny ustupují pod náporem vody.

Zatímco argentinská strana se může pochlubit neuvěřitelným pěším množstvím vodopádů, brazílská strana je více zaměřena na samotnou scénu, na kterou se může divák dívat. Výhledy na vodopády při pohledu z Brazílie jsou jedny z nejúžasnějších na světě, a určitě to s Vámi udělá dojem.

Pokud si plánujete letenku do Brazílie a navštívíte Iguazu Falls, měli byste si připravit na to, že se jedná o velmi populární turistickou atrakci. Na argentinské straně si můžete vybrat z více než 20km pěší turistiky, zatímco na brazilské straně je pohled na vodopády dostupný pomocí několika vyhlídkových teras.

I když Brazílie a Iguazu Falls zaujme každého návštěvníka, není nutné se tu zdržovat po celou dovolenou. Pokud jste si již naplánovali svoji letenku do Brazílie, nezapomeňte si prohlédnout také některé z dalších neuvěřitelných míst, která tato země nabízí. Brazílie je naplněna dalšími přírodními divy, kulturními a historickými zajímavostmi, sportovními událostmi a mnoha dalšími turistickými atrakcemi, které Vás určitě nadchnou.


Dovolená Brazílie Iguazu Falls


Brazílie je jednou z nejnavštěvovanějších turistických zemí na světě. Nabízí návštěvníkům mnoho krás, jako jsou bílé písčité pláže, fascinující historii a kulturní dědictví, ale také ohromující přírodní scenérie. Jedním z nejroztomilejších míst v této zemi jsou Imagen Falls.

Iguazu Falls, nazývané také Waterfall of Iguazu, jsou jedním z nejvíce rozpoznatelných míst v Brazílii. Tyto vodopády tvoří vodopády řeky Iguazu, která protéká mezi Brazílií a Argentinou. Celkově vodopády se skládají z 275 jednotlivých padajících vodopádů na délce 2,7 kilometru. Tyto vodopády mají výšku až 82 metrů a šířku v rozmezí 270 až 1500 metrů.

Cesta ke vodopádům se dá absolvovat různými způsoby. Někteří turisté si vybírají let nad vodopády, jiní cestují autobusem a třetí možností je spousta turistů, kteří volí prohlídku vodopádů pěšky. Každý způsob jízdy nabízí jedinečný zážitek z Vodopádů Iguazu.

Když návštěvníci dorazí na místo, uvidí ohromující vodopády. Ty jsou často obklopeny hustým pralesem, který nabízí možnost sledovat exotické zvířata, jako jsou opice nebo tukani. Nejbližší město ke vchodu do vodopádů je Foz do Iguazu.

Tyto vodopády jsou neuvěřitelně krásné a fascinující. Nabízejí návštěvníkům možnost vidět jedinečné scenérie, způsobené úžasnou přírodou. Pokud cestujete do Brazílie, Iguazu Falls by se neměly vynechat. Jsou to jedny z nejníže turisticky navštěvovaných vodopádů na světě a vytvářejí nezapomenutelné zážitky.


Nejčastější dotazy a odpovědi Brazílie Iguazu Falls


1. Jaký je nejlepší čas k návštěvě Iguazu Falls v Brazílii?

Nejlepší čas k návštěvě vodopádů Iguazu v Brazílii je od prosince do března, kdy jsou deště a vodopády nabízí nejvíce vody.

2. Kolik stojí vstupenka na Iguazu Falls v Brazílii?

Vstupenka na vodopády Iguazu v Brazílii stojí přibližně 64,00 BRL pro dospělé a 10,00 BRL pro děti (ceny se mohou lišit v závislosti na sezóně a místních podmínkách).

3. Jaký je nejlepší způsob, jak se dostat na Iguazu Falls v Brazílii?

Nejlepší způsob, jak se dostat na vodopády Iguazu v Brazílii, je letecky do města Foz do Iguaçu a odtud použít místní autobusovou dopravu nebo taxíky k cíli.

4. Existují nějaké dobré turistické trasy kolem Iguazu Falls v Brazílii?

Ano, existuje několik turistických tras kolem vodopádů Iguazu v Brazílii, včetně Garganta do Diabo vodopádů, která nabízí nejlepší výhled na vodopády, a Macuco Safari, který zahrnuje zážitek plavání v řece u základny vodopádů.

5. Může se dát na Iguazu Falls v Brazílii koupat?

Na některých místech u vodopádů Iguazu, jako je pláž u vodopádů, se můžete koupat, ale některé oblasti jsou příliš nebezpečné kvůli silnému proudu a hloubce vody. Vždy se ujistěte, že vstupujete do vody pouze na místech, kde je to povoleno.

6. Je potřeba si něco přinést do Brazílie pro návštěvu Iguazu Falls?

Je vhodné si vzít pohodlné boty na chůzi, oblečení oděvu podle počasí, sluneční brýle, plavky a další základní vybavení pro pobyt venku. Taky nezapomeňte na fotoaparát, abyste si mohli zachytit krásné výhledy.

7. Je bezpečné cestovat do Brazílie kvůli návštěvě Iguazu Falls?

Iguazu Falls jsou jedním z nejbezpečnějších turistických cílů v Brazílii a většina turistů zde cestuje bez problémů. Nicméně, jako v každé turistické oblasti, se ujistěte, že sledujete své věci a zachováváte zdravý rozum při navigaci v oblasti.

8. Jaké další turistické atrakce jsou v okolí Iguazu Falls v Brazílii?

Okolí Iguazu Falls nabízí několik dalších turistických atrakcí, jako jsou Parque Das Aves (ptáků park), Itaipu Dam, rafting na řece Parana a velké množství dalších outdoorových aktivit.


Ubytování Brazílie Iguazu Falls


Pokud plánujete cestu do Brazílie, určitě byste neměli minout krásy vodopádů Iguazu. Tyto vodopády se nacházejí na hranici mezi Brazílií a Argentinou a představují jednu z největších turistických atrakcí v této oblasti. Když už se tam rozhodnete jet, musíte také rozhodnout o vašem ubytování.

Existuje mnoho možností ubytování v okolí vodopádů Iguazu. Od pokojů a penzionů, až po luxusní hotely, výběr je nekonečný a záleží pouze na vašem rozpočtu a preferencích.

Co se týče položení, hotely v okolí Iguazu Falls jsou rozděleny na tři hlavní oblasti - v blízkosti vodopádů v Argentině, v blízkosti vodopádů v Brazílii a třetí oblast, která se nachází v odlehlé lokalitě, vzdálené od vodopádů a slouží jako útočiště pro ty, kteří hledají klid a pohodu.

Ubytování v blízkosti vodopádů Iguazu na brazilské straně se dělí na několik možností, jako je například Belmond Hotel das Cataratas, který je považován za nejluxusnější hotel v této oblasti. Jeho poloha v přírodní rezervaci umožňuje hostům být v přímé blízkosti vodopádů Iguazu a nabízí nádherný výhled na okolní přírodě. Dalším možným ubytováním v této oblasti jsou hotely jako Rafain Palace Hotel & Convention Center nebo Hotel Tarobá Express, které jsou cenově přístupnější ale stále poskytují pohodlí a kvalitní služby.

Pokud se rozhodnete nějaký čas trávit v Argentině, můžete si ubytovat v některém z hotelů v Puerto Iguazu, město nacházející se v blízkosti vodopádů. Jde například o hotel Wyndham Grand Iguazu nebo hotel Meliá Iguazu, kde si můžete užít překrásných výhledů na vodopády.

Pokud hledáte klid a pohodu, můžete se ubytovat v odlehlé lokalitě s názvem Aventura Lodge. Tento hotel se nachází zhruba 30minut jízdy od vodopádů a nabízí svým hostům dřevěné chatky, rozptýlené v zeleni deštného pralesa.

Celkově je výběr vašeho ubytování v oblasti Iguazu Falls velmi rozmanitý a poskytuje širokou škálu možností pro různé druhy turistů. Bavte se a užívejte si překrásné přírodní krásy, které Brazílie nabízí!


Počasí Brazílie Iguazu Falls


Brazílie je země známá svými exotickými plážemi, amazonským pralesem a překrásnou přírodou. Jedno z nejúžasnějších a nejznámějších přírodních divů Brazílie je bezpochyby vodopád Iguazu.

Iguazu Falls, česky nazývané vodopády Iguazu, se nacházejí na hranici mezi Brazílií a Argentinou. Jsou to skupina 275 vodopádů, které vytvářejí široký oblouk o délce přibližně 2,7 kilometru. Vodopády Iguazu se také pyšní titulem jednoho z největších a nejimpozantnějších vodopádů na světě.

Tato přírodní krása je obklopena národním parkem Iguazu, který byl vyhlášen za UNESCO světového dědictví. Návštěvníci parku mají možnost prozkoumat různé stezky a cesty, které vedou k vodopádům, a vychutnat si jedinečný pohled na toto ohromující přírodní divadlo.

Počasí v oblasti Iguazu Falls je ovlivněno tropickým klimatem. Teploty zde zpravidla kolísají mezi 25 až 35 stupni Celsia. Nejteplejší období v této oblasti je od listopadu do března, kdy jsou teploty nejvyšší a srážky jsou časté. Naopak nejchladnější období je od června do srpna, kdy se teploty pohybují kolem 15 až 20 stupňů Celsia.

Srážky jsou v oblasti Iguazu Falls časté po celý rok, což přispívá k výraznému množství vody, které vodopády proudí. Největší srážkové období je mezi lednem a březnem, což vytváří ideální podmínky pro pozorování velkých mohutných vodopádů.

Návštěva Iguazu Falls je impozantní zážitek, který si nelze nechat ujít při cestování do Brazílie. Pro turisty je zde k dispozici mnoho aktivit, jako například plavba lodí, turistické túry nebo procházka po stezkách v národním parku. Pro ty, kdo se chtějí těšit nejlepšímu výhledu na vodopády, je také možnost letu vrtulníkem.

Iguazu Falls jsou jedním z nádherných míst na planetě, které kombinují ohromující přírodní krásu s dobrodružstvím a úžasnými pohledy. Počasí v Brazílii v oblasti Iguazu je klíčovým faktorem pro návštěvníky při plánování svého putování a pro ty, kteří chtějí zažít všechny podoby tohoto úžasného přírodního divu.


Velké množství spokojených klientů

Nejrozsáhlejší online selekce letenek

Záruka nejnižší ceny

Nejvýhodnější lety do všech koutů světa

Všechny levné letenky do celého světa na jednom webu.

Zjistit letenky