Sháníte letenku s nejlepší cenou?

Brazílie Itacaré

Počasí Brazílie Itacaré


Itacaré, známé také jako "Skrytý ráj Brazílie", je malebné město nacházející se na východním pobřeží Brazílie v jihovýchodní části státu Bahia. Své nádherné pláže, vlny ideální pro surfování a bohatou biodiverzitu přitahuje každý rok tisíce turistů z celého světa.

Počasí v Itacaré je typické pro tropický klimatický pás, což znamená, že zde nalezneme vyšší teploty po celý rok. Nejteplejší období připadá na léto, které probíhá od prosince do února. Teploty se v tomto období pohybují kolem 30 °C a mohou dosahovat až ke 35 °C. To znamená, že je důležité se chránit před sluncem a hydratovat se dostatečným množstvím tekutin.

Dešťové období v Itacaré přichází v průběhu letních měsíců, především od listopadu do ledna. Během této doby se můžete setkat s častými přeháňkami a bouřemi. Někdy mohou být deště velmi silné a přinášet povodně. Nicméně, i během deštivých období, oblast je obklopena krásnou zelení a přírodou, což dodává Itacaré své nezapomenutelné kouzlo.

Jaro a podzim jsou v Itacaré obdobím mírnějších teplot a nižších srážek. Navštěvovat přesně v těchto měsících je proto ideální volbou pro ty, kteří si nechtějí zhatit plány náhlým deštěm a přínosy nižších teplot mohou být také výhodné při aktivitách jako je trekking či procházka po městě.

Nejslavnější plážemi v Itacaré jsou Concha a Resende, kde můžete relaxovat na slunečních loukách, surfovat na vysokých vlnách nebo si dopřát tradiční brazilskou kuchyni v jedné z okolních restaurací. Během vaší návštěvy byste se také měli vydat do chráněné oblasti "Serra das Lontras", abyste obdivovali tamní tropické deštné lesy a možná i zahlédli vzácné zvířecí druhy, jako jsou opice, kolibříci nebo papoušci.

Celkově lze tedy říci, že Itacaré nabízí příjemné a teplé počasí po celý rok, i když je třeba dávat pozor na případné deštivé období. Pro ty, kteří hledají příležitosti k odpočinku, dobrodružství a obdivování krás přírody, je Itacaré ideálním cílem pro jejich dovolenou.


Ubytování Brazílie Itacaré


Itacaré je malebné město ležící na jihu Brazílie v provincii Bahia. Jeho krásné pláže, omývané azurovým mořem Atlantiku, a nedotčená příroda lákají turisty z celého světa. Pokud plánujete návštěvu tohoto ráje, je důležité si zajistit vhodné ubytování, které bude splňovat vaše potřeby a přání.

Itacaré nabízí širokou škálu ubytovacích možností, které uspokojí jak voličné cestovatele, tak i ty, kteří preferují luxusnější hotely a resorty. Město je známé svou relaxační a pohodovou atmosférou, a to lze nalézt i v místních ubytovacích zařízeních.

Pro ty, kteří se chtějí cítit jako doma, existuje mnoho možností pronájmu apartmánů a domů. Tyto ubytovací zařízení jsou vybavena vším potřebným k pohodlnému pobytu a často mají také přístup k bazénu nebo zahradě. Pronájem apartmánu vám poskytne větší soukromí a svobodu, abyste si mohli užít Itacaré ve svém vlastním tempu.

Pro ty, kteří preferují luxusnější ubytování, jsou k dispozici luxusní hotely a resorty. Tyto zařízení nabízejí vysoce kvalitní služby a vybavení, včetně bazénů, wellness center a restaurací. Můžete si užívat prvotřídního pohodlí a relaxace a vychutnat si nádherný výhled na oceán či okolní krajinu.

Existuje také možnost ubytování v levnějších hostelech a hostincích. Tyto zařízení jsou ideální pro cestovatele s menším rozpočtem, kteří se chtějí setkat s dalšími dobrodruhy a prozkoumat město a jeho okolí. Hostely v Itacaré nabízejí základní vybavení a často také společné prostory, jako jsou kuchyně a sdílené pokoje, které vytvářejí příležitost pro sdílení zážitků s ostatními hosty.

Nezapomeňte také zvážit polohu vašeho ubytování. Vzhledem k tomu, že Itacaré je malé město, všechna ubytovací zařízení jsou relativně blízko pláže a dalších přírodních atrakcí. Nicméně, pokud chcete být blíže plážím a zábavním zařízením, je lepší zvolit ubytování ve středu města.

Itacaré nabízí různé typy ubytování, které uspokojí potřeby a preference všech návštěvníků. Bez ohledu na to, jaký typ ubytování si vyberete, bude vám poskytnut komfort a pohodlí, které potřebujete k tomu, abyste si užili svůj pobyt v tomto krásném městě v Brazílii.


Letenka Brazílie Itacaré


Pokud hledáte exotickou destinaci, která nabízí fantastické pláže, neuvěřitelnou přírodu a spoustu zábavy, potom byste se měli podívat na letenky do města Itacaré v Brazílii.

Itacaré je krásné městečko ležící na pobřeží Atlantského oceánu, asi 400 km na jih od Salvadoru - hlavního města státu Bahia v Brazílii. Město je obklopeno tropickými lesy, řekami a horskými masivy, které tvoří nepřekonatelné pozadí pro ty nejkrásnější pláže.

Zajímavostí městečka Itacaré je to, že je více než 500 let staré, což z něj dělá kulturní a historické centrum, které okouzlí každého návštěvníka. Kolem města najdete spoustu kokosových palmy, kakaovníky, banánovníky a mnoho dalších rostlin, které jsou charakteristické pro brazilskou přírodu.

Město Itacaré je jako stvořené pro surfaře, kteří si mohou užít překrásné vlny na plážích jako je Praia da Tiririca, Praia do Costa a Praia da Concha. Tyto pláže jsou obklopeny skalami a korálovými útesy, což z nich dělá jedinečný a krásný krajinný ráz.

Pokud se chcete užít nějakou akci, tak v Itacaré najdete mnoho turistických atrakcí jako je rafting, horolezectví, kajakování a lanový park. Na plážích můžete také najít mnoho barů a restaurací, kde se můžete podívat na vynikající místní kuchyni a užít si skvělé večery s přáteli.

Zkrátka a dobře, Itacaré by se mohlo stát jedním z vašich nejkrásnějších zážitků na dovolené. A co se týče letenek do Brazílie, tak dnes existuje mnoho levných nabídek, které vám umožní navštívit tuto nádhernou destinaci za cenově dostupné ceny. Takže neváhejte a zarezervujte nyní své letenky do Itacaré v Brazílii a zažijte jedinečnou dovolenou plnou adrenalinových aktivit, krásných pláží a exotické kultury.


Nejčastější dotazy a odpovědi Brazílie Itacaré


1. Jak se dostat do Itacaré?
Odpověď: Do Itacaré se nejčastěji dostáváme letecky nebo autobusem. Nejbližší letiště je Ilhéus/Bahia Jorge Amado Airport, odkud je možné si objednat přepravu do Itacaré. Z některých větších měst v Brazílii také jezdí přímé autobusové spoje.

2. Kdy je nejlepší čas navštívit Itacaré?
Odpověď: Nejlepším obdobím pro návštěvu Itacaré je mezi zářím a březnem, kdy je suché období a je tepleji. Během deštivého období od dubna do srpna je možné se setkat s více srážkami a vyšší vlhkostí.

3. Kde se dá ubytovat v Itacaré?
Odpověď: V Itacaré je k dispozici široká škála ubytovacích zařízení, včetně hotelů, penzionů, hostelu a apartmánů. Nejpopulárnější oblastí pro ubytování je přístavní oblast s výhledem na oceán.

4. Jaké jsou hlavní atrakce v Itacaré?
Odpověď: Mezi hlavní atrakce v Itacaré patří nádherné pláže, jako je Praia da Concha, Praia da Tiririca a Praia do Resende. Zde si můžete užívat slunečního koupání, surfování a jiných vodních aktivit. Dalšími zajímavými místy jsou vodopády Itacaré, Rio das Contas a rezervace Sapetinga.

5. Co si můžete v Itacaré pochutnat na tradiční brazilské kuchyni?
Odpověď: V Itacaré si můžete vychutnat širokou škálu tradičních brazilských pokrmů, jako je acarajé (kvasnicový koláč plněný fyziologickým sérem), vatapá (omáčka z ryb, koření a pochoutek) a moqueca (rybí guláš). Také je tady výborná nabídka čerstvého mořského ovoce.


Dovolená Brazílie Itacaré


Dovolená v Brazílii může být nezapomenutelný zážitek a jedním z nejkrásnějších míst, které byste měli navštívit, je Itacaré. Tento malý rybářský přístav se nachází asi 70 kilometrů jižně od Salvadoru a je oblíbeným cílem turistů, protože nabízí nádherné pláže, oblasti s deštným pralesem a množství vodopádů.

Již na první pohled se vám bude zdát, že Itacaré je „jakkoli jiný“, vzhledem k tomu, jak je přikotvený na pobřeží. Má unikátní styl díky mnoha koloniálním domům a malým uličkám se stromy obrostlými místních stromů.

Zdejší pláže jsou bezpochyby jedním z největších magnetů Itacaré. Pláže jeré a resende jsou zelené a potterem obklopené až křišťálovým mořem. Ideální místo pro ty, kteří si chtějí užít celou dovolenou bez přecpávání.

Navštivte také vodopády hned za městem a vydejte se po dobrodružné trase k veselému městečku Vale do Capião s překrásným výhledem na Lesy Atlantiku. A pokud chcete zakusit více adrenalinu, vydejte se na vodopád Ribeira pro spoustu vodních aktivit.

Itacaré nabízí také spoustu možností pro ty, kteří si rádi užívají aktivity v přírodě. Můžete si naplánovat celou řadu dobrodružství, jako například surfování na nejlepších surfařských plážích, potápění, rafting, wakeboarding nebo jízdě na koni.

V noci lze Itacaré velice dobře poznat jako jedno z nejlepších míst v Brazílii pro noční život. Místní kluby jsou centrem množství zábavy, kde se můžete uvolnit a tancovat do rána.

Pokud toužíte po dovolené, která nabízí krásnou přírodou, adrenalinové dobrodružství a pak pohodovou zábavou, Itacaré je stále mezi nejlepšími volbami. Není divu, že je to také populární destinace pro surfery a turisty, kteří chtějí vidět více z Brazílie, než jen velkoměsto. Určitě doporučujeme Itacaré jako ideální destinaci pro dovolenou, kterou nezapomenete!


Velké množství spokojených klientů

Nejrozsáhlejší online selekce letenek

Záruka nejnižší ceny

Nejvýhodnější lety do všech koutů světa

Všechny levné letenky do celého světa na jednom webu.

Zjistit letenky