Sháníte letenku s nejlepší cenou?

Dominikánská republika Bavaro

Letenka Dominikánská republika Bavaro


Letenky do Bavaro, oblíbené turistické destinace v Dominikánské republice, jsou v současné době velmi žádané a není se čemu divit. Bavaro láká svými bílými písčitými plážemi, průzračnou tyrkysovou vodou a různorodou nabídkou sportovních aktivit.

Pokud toužíte po aktivním odpočinku a zároveň chcete být v krásné tropické krajině, Bavaro je pro vás to pravé místo. Můžete zde zažít například windsurfing, kitesurfing, potápění, golfové hřiště a mnoho dalších aktivit. Samozřejmě není problém ani s relaxací – na pláži si můžete dokonale užít slunce a poznávat místní kulturu.

Po příletu na letiště v Punta Cana (cca 30 minut jízdy od Bavaro) se ocitnete v tropickém ráji. Z letiště je možné si objednat transfer do vašeho hotelu nebo si pronajmout auto a vyrážet na vlastní pěst. Doporučujeme se naučit několik základních španělských frází, ale v místních turistických oblastech je většinou angličtina naprostým standardem.

Bavaro nabízí široké spektrum ubytování: od luxusních resortů a all-inclusive hotelů po menší rodinné penziony. Ceny se liší v závislosti na kvalitě služeb, lokalitě a sezóně.

Pokud nemáte nic proti třeba trošku kapajícímu, ale o to autentičtějšímu prostředí, doporučujeme si pronajmout pobyt v soukromém bytě nebo si najít ubytování v tradičním karibském stylu.

Ve chvíli, kdy se na několik dnů usadíte na pláži s bílým pískem a v tropické klidu krajině, můžete vypnout a užívat si krásné dovolené. Bavaro Vám nabídne zážitky, které byste si jinde neužili – překrásnou krajinu, pocit soukromí a tichého klidu, kubánskou kuchyni a přátelský a pohostinný přístup místního obyvatelstva.

Pokud plánujete lety do Dominikánské republiky a Bavara vás láká, hurá na letiště a směr do ostrovů! Tuto destinaci postrádají pouze ti, kteří dosud neodjeli.


Nejčastější dotazy a odpovědi Dominikánská republika Bavaro


1) Jaká je nejlepší doba na návštěvu Dominikánské republiky v Bavaru?
Nejlepší doba na návštěvu Bavara v Dominikánské republice je od prosince do dubna, kdy je suché a slunečné počasí. Teploty jsou příjemné a možnosti outdoorových aktivit jsou rozmanité.

2) Jaké jsou nejpopulárnější pláže v Bavaru?
Mezi nejpopulárnější pláže v Bavaru patří Playa Bávaro, El Cortecito, Cabeza de Toro a Macao Beach. Všechny pláže nabízejí bílý písek, tyrkysovou vodu a možnosti pro rozličné vodní aktivity.

3) Co si vzít s sebou na dovolenou do Bavara?
Na dovolenou do Bavaru si vezměte lehké oblečení, plavky, sluneční brýle, opalovací krém s vysokým faktorem ochrany, repelent proti komárům a pohodlnou obuv. Vzhledem k tropickému podnebí je vhodné mít také deštník nebo plážový osuška.

4) Jaké jsou oblíbené aktivity v Bavaru?
V Bavaru můžete podniknout řadu aktivit, jako jsou potápění, šnorchlování, rybaření, surfování, paragliding nebo jízdu na kajaku. Bavaro nabízí také mnoho golfových hřišť a možnost procházek po přírodě.

5) Jaká je místní měna v Dominikánské republice?
Místní měnou v Dominikánské republice je dominikánské peso (DOP). Většina hotelů, restaurací a obchodů přijímají také americký dolar, ale je vždy dobré mít určité množství místní měny pro menší nákupy.

6) Je bezpečné cestovat do Bavaru?
Bavaro je obecně považováno za bezpečné místo pro turisty, ale je vždy důležité být obezřetný a dávat pozor na své cennosti. Doporučuje se nepouštět se do neznámých částí města v noci a dbát na základní bezpečnostní opatření.

7) Jaký je průměrný čas letu z Evropy do Bavaru?
Průměrný čas letu z Evropy do Bavaru trvá přibližně 9-10 hodin, v závislosti na konkrétních leteckých spojích a přestupech. Nejbližším mezinárodním letištěm je letiště Punta Cana.

8) Jaký je rozdíl mezi Bavarem a Punta Canou?
Bavaro je jednou z plážových oblastí v Punta Caně, která je oblíbeným turistickým střediskem v Dominikánské republice. Punta Cana je širší oblast, která zahrnuje několik měst a oblastí v okolí a je známá svými luxusními resorty a krásnými plážemi.


Počasí Dominikánská republika Bavaro


Dominikánská republika se nachází na ostrově Hispaniola v Karibiku a je známá svými nádhernými plážemi a teplým tropickým počasím. Bavaro je jedním z nejpopulárnějších turistických letovisek v této oblasti a láká návštěvníky z celého světa.

Bavaro je obklopen bílými písečnými plážemi, průzračným tyrkysově modrým mořem a kokosovými palmami, což z něj dělá ideální místo pro sluneční dovolenou. Průměrná teplota v této oblasti se pohybuje okolo 30 °C po většinu roku, což vytváří skvělé podmínky pro opalování a vodní aktivity.

Bavaro je také známé svými krátkými, občasné dešťové přeháňky, které dodávají osvěžení teplému počasí. Tyto přeháňky obvykle trvají jen krátkou dobu a rychle se rozptýlí, což umožňuje návštěvníkům rychle se vrátit na pláž a pokračovat ve svých aktivitách.

Pokud máte rádi teplé moře, pak je Bavaro pro vás pravým rájem. Teplota vody se zde pohybuje mezi 26-28 °C po celý rok, což je ideální pro šnorchlování, potápění a další vodní aktivity. Karibik je také domovem mnoha korálových útesů a pestrobarevného mořského života, což poskytuje nezapomenutelné zážitky pod vodou.

Z hlediska počasí je Dominikánská republika v období března až června považována za suché období, kde je minimální pravděpodobnost deště. Období od července do října je pak deštivější, jelikož se jedná o období hurikánů v Karibiku. I když je Bavaro všeobecně chráněno před přímými zásahy hurikánů, stále je dobré sledovat předpověď počasí a ujistit se, že se žádné významné bouře nedostávají do blízkosti.

Bavaro je tedy ideálním místem pro milovníky pláží, sluníčka a teplého počasí. Díky sopečnému původu ostrova Hispaniola a příjemnému karibskému klimatu, si můžete být jisti, že se budete moct těšit na odpolední slunce a jemný vánek z moře téměř po celý rok. Nechte se unést krásou Dominikánské republiky a objevujte její jedinečné přírodní krásy.


Ubytování Dominikánská republika Bavaro


Pokud hledáte druhý domov v Dominikánské republice, Bavaro je ideální místo, kde se můžete ubytovat. Bavaro se nachází na východě ostrova a je jedním z nejvíce oblíbených turistických míst v zemi. Bavaro má mnoho rekreačních zařízení a je ideálním místem pro lidi, kteří chtějí zažít tropické prostředí a krásné pláže.

Bavaro je známý svými krásnými plážemi a nejrůznějšími turistickými atrakcemi. Pláže jsou bílé a měkké, s tyrkysovou vodou. Bavaro je domovem k mnoha rezortům, které nabízejí úžasnou atmosféru pro relaxaci a zábavu. Tyto rezorty jsou vybaveny bazény, restauracemi, bary, spa centry a dalšími zařízeními pro zábavu.

Pokud cestujete do Bavaro, můžete si vybrat z široké škály ubytování. Bavaro nabízí mnoho různých možností ubytování, od luxusních rezortů po jednoduché hotely. Všechny tyto možnosti nabízejí pohodlné a příjemné ubytování pro turisty.

Luxusní rezorty jsou ideálním místem pro ty, kteří hledají luxusní a elegantní ubytování. Tyto rezorty mají nejlepší vybavení a rozsáhlé aktivity, které nabízejí pro relaxaci a zábavu. Například Barceló Bavaro Palace, který je ideální pro rodiny, nabízí vynikající vybavení včetně aquaparku pro děti, bazénu pro dospělé, sportovních zařízení a mnoha restaurací.

Pro ty, kteří hledají jednodušší ubytování s nižšími náklady, jsou k dispozici také hotely. Tyto hotely jsou ideální pro turisty, kteří tráví denní čas mimo hotel a pak hledají uklidňující ubytování na noc. Tyto hotely nejsou tak vybavené jako luxusní rezorty, ale stále nabízejí dobrou kvalitu ubytování.

Bavaro nabízí také mnoho dalších možností ubytování pro turisty, jako jsou apartmány, vily a ubytování v soukromí. Tyto možnosti jsou vhodné pro turisty, kteří chtějí větší soukromí nebo pro ty, kteří chtějí cestovat s rodinou nebo skupinou přátel.

Většina ubytování v Bavaru je však v blízkosti pláží a dalších turistických atrakcí, což znamená, že je snadné pro turisty, aby si užili nádherné prostředí a výhody této krásné oblasti.

Bavaro je ideálním místem pro ty, kteří hledají krásná a atraktivní útočiště v Dominikánské republice. Bavaro nabízí mnoho různých možností ubytování, od luxusních rezortů po jednoduché hotely a další možnosti. Bavaro je zkrátka ideálním místem pro ty, kteří chtějí zažít tropický ráj.


Dovolená Dominikánská republika Bavaro


Dominikánská republika se nachází na ostrově Hispaniola v Karibiku a je jednou z nejoblíbenějších destinací pro dovolenou nejen mezi turisty, ale i mezi domácími cestovateli. Bavaro, které se nachází v blízkosti hlavního turistického centra Punta Cana, je jedním z nejkrásnějších letovisek v této oblasti a nabízí nepřeberné množství aktivit a atrakcí pro milovníky slunce, moře a exotiky.

Jedním z největších lákadel Bavara je jeho pohádkově krásná pláž s jemným pískem a tyrkysovým mořem. Tento úsek pláže je přímo přes kopce od Punta Cany, což zajišťuje klidnější a intimnější prostředí pro relaxaci a opalování. Pláž v Bavaru je také domovem mnoha luxusních resortů a hotelů, které nabízejí výhled na moře, bazény, golfová hřiště a wellness centra.

Bavaro je také rájem vodních sportů. Výlety lodí, rybaření, šnorchlování a potápění jsou jen některé z aktivit, které si můžete vychutnat na této destinaci. Můžete se vydat na výlet do Národního parku Cotubanamá, kde se nachází nádherné korálové útesy a obrovské množství mořského života. Pokud jste dobrodružného ducha, můžete vyzkoušet windsurfing, kitesurfing nebo jiné vodní sporty.

Pro ty, kteří mají zájem poznat místní kulturu a historii, je tu v Bavaru mnoho možností. Můžete navštívit starou vesnici Altos de Chavon, která je replikou středověkého obchodního města a hostí mnoho uměleckých galerií, řemeslných dílen a muzeí. Můžete také navštívit místní trhy a ochutnat tradiční dominikánskou kuchyni, která je plná exotických chutí a příchutí.

Bavaro je také ideálním místem pro golfové nadšence. Zdejší golfová hřiště jsou světoznámá a mnoho z nich bylo navrženo známými designéry jako je například Gary Player nebo Tom Fazio. Nejbližší hřiště je Punta Espada Golf Club, které je považováno za jedno z nejlepších v Karibiku a hostí i mezinárodní turnaje.

Kromě těchto aktivit můžete také jednoduše relaxovat na pláži a užívat si tropického počasí. Bavaro je známé svým příjemným a slunečným klimatem po celý rok, takže vždy najdete vhodnou dobu pro vaši dovolenou. Pro ty, kteří hledají ještě větší relaxaci, je tu nabídka luxusních wellness center, kde si můžete dopřát masáž, kosmetické ošetření nebo jinou relaxační proceduru.

Bavaro v Dominikánské republice je bezpochyby jedním z nejkrásnějších a nejatraktivnějších míst pro dovolenou. Nabízí nejen úchvatnou krásu přírody, ale i bohatou kulturní a sportovní nabídku. Bez ohledu na to, zda jste dobrodruh, milovník vodních sportů, golfista nebo jen hledáte relaxaci na pláži, Bavaro v Dominikánské republice vám jistě nesklame.


Velké množství spokojených klientů

Nejrozsáhlejší online selekce letenek

Záruka nejnižší ceny

Nejvýhodnější lety do všech koutů světa

Všechny levné letenky do celého světa na jednom webu.

Zjistit letenky