Sháníte letenku s nejlepší cenou?

Egypt Hurghada Soma Bay

Nejčastější dotazy a odpovědi Egypt Hurghada Soma Bay


1. Jak se dostanu z letiště do Hurghady/Soma Bay?
- Z letiště v Hurghadě lze využít taxi, které je k dispozici před letištní halou. Také je možné využít transfer zajištěný ubytovacím zařízením nebo rezervovat si dopravu předem prostřednictvím cestovní agentury.

2. Jaké jsou nejlepší pláže v Hurghadě/Soma Bay?
- V Hurghadě jsou populární pláže jako El Mamsha, Old Vic Beach nebo Giftun Island. V Soma Bay jsou oblíbené pláže na pobřeží Rudého moře, jako jsou Royal Beach nebo La Residence des Cascades.

3. Jaké jsou nejlepší aktivity a atrakce v okolí Hurghady/Soma Bay?
- V okolí Hurghady/Soma Bay si můžete užít potápění nebo šnorchlování na korálových útesech, výlety na Giftun Island, safari do pouště, navštívení historických památek jako Karnak nebo Luxor a mnoho dalšího.

4. Kolik stojí taxi z Hurghady do Soma Bay?
- Ceny taxislužeb se mohou lišit, ale obvykle se pohybují kolem 100 - 150 egyptských liber (cca 5-8 USD).

5. Kdy je nejlepší doba na návštěvu Hurghady/Soma Bay?
- Hurghada a Soma Bay mají teplé podnebí po celý rok. Nejlepší období pro návštěvu je od října do dubna, kdy teploty jsou příjemnější a méně je zde turistů.

6. Jaké jsou možnosti ubytování v Hurghadě/Soma Bay?
- Hurghada i Soma Bay nabízí širokou škálu ubytovacích možností, včetně luxusních hotelů, all-inclusive rezortů, apartmánů a levnějších možností jako hostely.

7. Jaké jsou zdravotní potíže a bezpečnostní opatření v Hurghadě/Soma Bay?
- V Hurghadě/Soma Bay není těžké se postarat o zdraví. Před cestou je však doporučeno očkování proti hepatitidě A a B. Ohledně bezpečnosti je vždy nejlepší dodržovat obecná opatření jako sledovat zprávy o aktuální situaci a dodržovat instrukce místních úřadů.

8. Jaká je místní měna v Egyptě a jaký je směnný kurz?
- Místní měnou v Egyptě je egyptská libra (EGP). Směnný kurz se může lišit, ale obvykle se pohybuje kolem 15 - 17 EGP za 1 USD.


Ubytování Egypt Hurghada Soma Bay


Egypt Hurghada Soma Bay je jednou z nejoblíbenějších turistických destinací v Egyptě. Tato oblast se nachází na východním pobřeží Rudého moře a je známá svými krásnými plážemi, teplým klimatem a bohatým podmořským světem. Mnoho turistů sem přijíždí především kvůli šnorchlování, potápění a dalším vodním aktivitám.

V Hurghadě Soma Bay je mnoho luxusních hotelů a resortů s nabídkou různých typů ubytování. Cestovatelé si zde mohou vybrat mezi pěti hvězdičkovými hotely, apartmány, bungalovy a dalšími možnostmi. Všechna ubytování poskytují vysokou úroveň komfortu a služeb, aby hosté měli co nejpříjemnější pobyt.

Jedním z nejatraktivnějších aspektů ubytování v Egyptě Hurghada Soma Bay je jeho blízkost k nádherným plážím Rudého moře. Většina hotelů má své soukromé pláže, které jsou vždy udržované a dobře vybavené. Hosté mohou relaxovat na lehátkách, užívat si slunce nebo se osvěžit ve vodě.

Další výhodou ubytování v této oblasti je přístup k bohatému podmořskému světu Rudého moře. Soma Bay je známá jako jedna z nejlepších lokalit pro potápění a šnorchlování na světě. Díky krásně vyhlížejícím korálovým útesům a pestrosti podmořské fauny a flóry se turisté zde mohou těšit na jedinečné zážitky v podvodním světě.

Pro ty, kteří chtějí zažít více než jen pláže a vodní aktivity, je v Hurghadě Soma Bay k dispozici řada dalších aktivit a zábavných možností. Místní hotely a resorty nabízí širokou škálu zařízení pro sport a relaxaci, jako jsou golfové hřiště, tenisové kurty, wellness centra a lázně. Turisté si také mohou vychutnat tradiční egyptskou kuchyni v jednom z místních restaurací nebo prozkoumat místní trhy a obchody.

Většina turistů si ubytování v Egyptě Hurghada Soma Bay vychutnává hlavně díky jeho přírodním krásám a jedinečnému podmořskému světu. Je to ideální destinace pro ty, kteří hledají dovolenou plnou odpočinku a zábavy na slunci. Navštěvování této oblasti je zážitkem, který si turisté budou pamatovat ještě dlouho po návratu domů.


Letenka Egypt Hurghada Soma Bay


Egypt je jednou z nejoblíbenějších turistických destinací na světě a nabízí nekonečné možnosti pro dovolenou plnou slunce, pláží a adrenalinových zážitků pod vodou. Pro ty, kteří hledají dokonalou kombinaci relaxace a dobrodružství, je Hurghada v oblasti Soma Bay tím správným místem.

Hurghada se nachází na východním pobřeží Egypta a je přirozeně obklopena Rudým mořem. Soma Bay, ležící přibližně 45 minut jízdy od letiště v Hurghadě, je světově proslulé rekreační středisko, které nabízí úžasné zážitky pro milovníky vody a vodních sportů.

Jedním z hlavních lákadel této oblasti je bezesporu místo zvané Abu Soma, které je známé jako ráj pro milovníky potápění. Podvodní svět okolo Somy Bay je plný koralových útesů a bohaté mořské fauny, což poskytuje neuvěřitelné možnosti pro potápění a šnorchlování. Budete svědky nádherných korálových útesů, barevných ryb a mořských želv, které vytvářejí ohromující podvodní scény.

Pro ty, kteří se chtějí více ponořit do adrenalinu, Soma Bay nabízí také možnosti kitesurfingu a windsurfingu. Díky silným větrům a chráněným plážím je tato oblast ideální pro ty, kteří se chtějí naučit tyto náročné, ale vzrušující sporty. Vynikající podmínky a profesionální instruktoři zajistí, že se každý může naučit tyto sporty a zažít dobrodružství na vodě.

Pro ty, kteří preferují odpočinek a relaxaci, Soma Bay má několik luxusních hotelů a resortů, které nabízejí prvotřídní služby a pláže. Vychutnejte si slunce na písečné pláži Rudého moře a dopřejte svému tělu a duši odpočinek v luxusním prostředí.

Nechte se unést exotickou kuchyní Egypta a ochutnejte tradiční egyptská jídla plná koření a čerstvých surovin. Můžete se také vydat na výlet do města Hurghada a prozkoumat jeho staré části, trhy a mešity, abyste zažili nezapomenutelnou kulturní a historickou atmosféru.

Letenky do Egypta, konkrétně do Hurghady v oblasti Soma Bay, jsou snadno dostupné a dostupné za přijatelné ceny. Díky své blízkosti k Evropě se můžete těšit na bezproblémové a rychlé spojení. Až se jednou rozhodnete navštívit tuto oblast, nebudete zklamáni pestrou nabídkou aktivit a zážitků, které Hurghada Soma Bay nabízí.

Celkově lze říci, že Hurghada ve spojení s oblastí Soma Bay je dokonalou destinací pro ty, kteří hledají dovolenou plnou slunce, relaxace, dobrodružství a nezapomenutelných zážitků pod vodou. Během svého pobytu v této oblasti budete svědky nádherných krajinných scén, budete mít možnost objevovat podvodní stvoření a zažít vzrušení z vodních sportů. Hurghada Soma Bay je bezpochyby destinací, která vám nabídne ten nejlepší zážitek z dovolené.


Počasí Egypt Hurghada Soma Bay


Egypt je jednou z nejoblíbenějších turistických destinací na světě, a to díky svému slunečnému počasí, krásným plážím a fascinujícím historickým památkám. Hurghada a Soma Bay jsou dvě z nejvíce navštěvovaných míst v Egyptě a jejich počasí z nich dělá ideální destinaci pro turisty hledající slunce, teplo a vodu.

Hurghada a Soma Bay se nacházejí na východním pobřeží Egypta, na břehu Rudého moře. Tato oblast je známá svým mírným a teplým klimatem po celý rok. V létě se teploty mohou vyšplhat až na 35 – 40 °C, ale díky příjemnému větru a nízké vlhkosti je teplo velmi snesitelné. V zimě se teploty pohybují kolem 20 – 25 °C, což je optimální pro ty, kteří se chtějí vyhnout studenému zimnímu počasí.

Voda v Rudém moři má také příjemnou teplotu po celý rok, což umožňuje turistům plavat, potápět se a různé vodní sporty provozovat po celý rok. Průměrná teplota vody v zimě je kolem 22-24 °C a v létě se voda zahřeje až na 28-29 °C.

Zimní měsíce od listopadu do března jsou nejlepší pro potápění a šnorchlování, protože v tomto období je viditelnost pod vodou nejlepší. V létě může být viditelnost snížena v důsledku zvýšeného počtu plavajících řas. Nicméně kvůli oceánskému proudění v Rudém moři jsou pobřeží Hurghady a Soma Bay velmi čistá a neznečištěná.

Počasí v Hurghadě a Soma Bay v létě je ideální pro ty, kteří hledají slunce, teplo a pobyt na pláži. Zdejší pobřeží nabízí nádherné pláže s bledě modrým a průzračným mořem, kde si užijete sluníčka a ulehnete si do stínu palmových stromů.

Pokud hledáte ideální destinaci pro dovolenou s překrásným počasím po celý rok, Hurghada a Soma Bay jsou pro vás tou správnou volbou. Toto úchvatné letovisko nabízí neuvěřitelná a nezapomenutelná zážitky, ať už se jedná o potápění, šnorchlování, surfování nebo prostě jen o odpočinku na krásných plážích. Navštivte Egypt a užijte si pořádný kousek slunečného ráje!


Dovolená Egypt Hurghada Soma Bay


Egypt je jednou z nejpopulárnějších destinací pro dovolenou a mezi mnoha krásnými místy, která tato země nabízí, patří i Hurghada s přilehlou oblastí Soma Bay. Hurghada je jedním z největších turistických center v Egyptě a těší se obrovské oblibě mezi milovníky slunce, pláže a potápění.

Hurghada leží na pobřeží Rudého moře a nabízí svým návštěvníkům nádherné pláže, křišťálově čistou vodu a bohatý podmořský život. Můžete si zde užívat pohodu na pláži, relaxovat pod slunečními paprsky, či se věnovat aktivitám jako je šnorchlování či potápění. Vzhledem k teplému podnebí a příjemným teplotám vody je možné tuto činnost provádět po většinu roku.

Soma Bay je součástí Hurghady a je známá svými luxusními letovisky a kvalitními golfovými hřišti. Můžete si zde užít dokonale upravené trávníky a krásné panoramatické výhledy na Rudé moře. Pokud máte rádi golf, určitě si nenechte ujít možnost zahrát si na některém z místních hřišť.

Pro milovníky vodních sportů je Hurghada skutečným rájem. Můžete si vyzkoušet windsurfing, kitesurfing nebo si pronajmout jachtu a vychutnat si krásy Rudého moře. Pro ty, kteří se chtějí potápět, nabízí Hurghada mnoho potápěčských center a výlety na korálové útesy, které jsou jedním z nejzajímavějších míst na potápění na světě. Podmořský svět v této oblasti je plný pestrosti a barev, můžete spatřit korály, ryby a mořské želvy.

V Hurghadě i Soma Bay je také možnost navštívit historická místa jako jsou starověké egyptské chrámy, pyramidy nebo se vydat na safari do pouště. Díky své geografické poloze je Hurghada ideálním výchozím bodem pro tyto výlety.

Co se týče ubytování, Hurghada nabízí širokou škálu možností. Od příjemných rodinných hotelů, až po luxusní rezorty s nabídkou all inclusive služeb. Na výběr je záležitostí osobních preferencí a rozpočtu.

V případě, že se rozhodnete pro dovolenou v Egyptě v oblasti Hurghady nebo Soma Bay, rozhodně nebudete litovat. Krásné pláže, nádherné podmořské scenérie a široká nabídka aktivit zaručují nezapomenutelný pobyt. Ať už jste aktivní dovolenáři nebo jen hledáte odpočinek a relaxaci, našli jste místo, které vám všechno může nabídnout.


Velké množství spokojených klientů

Nejrozsáhlejší online selekce letenek

Záruka nejnižší ceny

Nejvýhodnější lety do všech koutů světa

Všechny levné letenky do celého světa na jednom webu.

Zjistit letenky