Sháníte letenku s nejlepší cenou?

Estonsko Jõhvi

Dovolená Estonsko Jõhvi


Dovolená v Estonsku je zajímavou a atraktivní volbou pro ty, kteří se chtějí vyhnout rušnému městskému životu a hledají klid a přírodu. Jeden takový koutek je Jõhvi, město ležící na severovýchodě Estonska a obklopené nádhernou přírodou.

Pro ty, kteří chtějí zažít něco zvláštního, je návštěva Jõhvi skvělým způsobem, jak si odpočinout od každodenního života. Jõhvi a jeho okolí nabízí celou řadu příležitostí k relaxaci, jako jsou procházky krásnou přírodou, rybaření, cykloturistika nebo třeba jízda na koni.

Je zde také mnoho kulturních památek a historických míst, které stojí za návštěvu. Například můžete navštívit Jõhvi zámek, který byl postaven v roce 1630 a dnes slouží jako umělecké centrum. Také se můžete projít po Jõhviském parku, kde se nachází lázeňské budovy z 19. století a památník Juri Gagarinovi.

Pro ty, kteří jsou zvyklí na moderní vymoženosti, se v Jõhvi nachází centrum s restauracemi, kavárnami a obchody. Zde si můžete koupit suvenýry pro své blízké nebo si něco dobrého ochutnat v restauraci. Dále je možnost si zahrát golf na nedalekém golfové hřišti nebo navštívit moderní sportovní halu.

Jõhvi je ideální místo pro ty, kteří chtějí prožít dovolenou v klidu a nerušené přírodě. Je to také skvělá volba pro rodiny s dětmi, protože zde je mnoho aktivit, které potěší jak dospělé, tak i děti.

Celkově lze tedy říci, že Jõhvi je ideálním místem pro ty, kteří chtějí zažít něco jiného a odpočinout si od každodenního života. Pokud máte rádi přírodu a kulturní památky, Jõhvi je pro vás tou správnou volbou.


Ubytování Estonsko Jõhvi


Estonsko Jõhvi je malé město na severovýchodě Estonska, které se může pochlubit krásnými přírodními scenériemi a řadou historických památek. Pokud se chystáte do této oblasti na dovolenou, nebo jen na kratší výlet, budete potřebovat kvalitní a pohodlné ubytování.

V Jõhvi můžete najít širokou škálu různých typů ubytování, od hotelů a penzionů až po apartmány a rekreační domy. Většina z nich nabízí moderní vybavení a vysoký standard, který lze očekávat od evropských hotelů.

Nejoblíbenějšími možnostmi ubytování v Jõhvi jsou hotely a penziony. Tyto zařízení nabízejí pohodlné pokoje, výbornou kvalitu služeb a mnoho dalších výhod, jako jsou například restaurace, bary a wellness centra. Mezi nejoblíbenější hotely patří v Jõhvi například Kultuurikeskuse Hotell nebo Hospidali Maja.

Navíc, pokud hledáte něco více soukromého a uvolněného, můžete se rozhodnout pro pronajmutí soukromého apartmánu nebo rekreačního domu. Tento typ ubytování je ideální pro ty, kteří hledají více prostoru a nezávislosti během svého pobytu.

Někteří cestovatelé si také vybírají ubytování na farmách nebo v tradičních estonských domech, což je skvělá volba pro ty, kteří chtějí zažít více místní kultury a zvyků. Tyto zařízení většinou nabízejí snídaně s místními specialitami a možnosti pro výlety do okolních oblastí.

Nejdůležitějším faktorem při výběru ubytování je zkontrolovat recenze a hodnocení od předchozích hostů, abyste si mohli být jisti, že si vyberete zařízení, které bude splňovat vaše požadavky.

Celkově vzato, nabídka ubytování v Jõhvi je velmi dobrá a bez ohledu na vaše preference najdete v tomto městě něco, co vás příjemně překvapí. Proto neváhejte a vydejte se do Estonska, abyste prožili nezapomenutelnou dovolenou v tomto krásném kraji.


Nejčastější dotazy a odpovědi Estonsko Jõhvi


1. Jak se dostanu z Tallinnu do Jõhvi?
- Nejjednodušší způsob je vyjet vlakem z Tallinnu do Jõhvi. Cesta trvá přibližně 2 hodiny.

2. Kolik stojí jízdné z Tallinnu do Jõhvi?
- Cena jízdenky závisí na konkrétním spoji a typu vlaku, obvykle se pohybuje kolem 10-15 eur.

3. Jaká je v Jõhvi nabídka ubytování?
- V Jõhvi najdete několik hotelů a penzionů různých cenových kategorií. Doporučuje se rezervovat předem.

4. Co mohu vidět a dělat v Jõhvi?
- V Jõhvi stojí za návštěvu zámek Jõhvi, který byl postaven v roce 1754. Můžete také navštívit místní divadlo nebo procházet se městem a objevovat místní kulturu.

5. Jaké jsou oblíbené restaurace v Jõhvi?
- Mezi oblíbené restaurace v Jõhvi patří restaurace Kiini Tavern, kde si můžete vychutnat estonské speciality, a restaurace Latina, která nabízí mezinárodní kuchyni.

6. Jaké jsou doporučené výlety z Jõhvi?
- Z Jõhvi se můžete vydat na výlet do Narvy, malebného estonského přístavního města, které se nachází asi 30 minut od Jõhvi. Další možností je návštěva Narva vodopádů, které jsou největšími vodopády v Estonsku.

7. Jaké jsou nejbližší letiště Jõhvi?
- Nejbližší letiště je letiště Lennart Meri Tallinn, které se nachází asi 160 kilometrů od Jõhvi. Z letiště je možné se dostat do Jõhvi autobusem nebo vlakem.

8. Jaké jsou nejlepší časy k návštěvě Jõhvi?
- Jõhvi je krásné v každém ročním období, ale nejlepší časy k návštěvě jsou na jaře a na podzim, kdy jsou teploty příjemné a město nabízí různé kulturní akce.

9. Jaké jsou tradiční akce a festivaly v Jõhvi?
- Ve městě se pravidelně konají různé kulturní akce, jako je Jõhvi Muusikafestival (Hudba v Jõhvi), který představuje špičkové hudební talenty, nebo Jõhvi tantsupäevad (Jõhvi taneční festival), který slaví tradiční estonské tance.

10. Je v Jõhvi možné si půjčit auto?
- Ano, v Jõhvi jsou k dispozici půjčovny aut, ve kterých si můžete pronajmout auto pro vaše cestování po městě a okolí.


Počasí Estonsko Jõhvi


Jõhvi je město nacházející se ve středu Estonska. Leží ve venkovské oblasti, daleko od pobřeží, a je to jedno z nejlidnatějších měst v severovýchodní části země. Jõhvi má typické středoevropské klima s chladnými zimami a mírnými léty.

Zimy v Jõhvi jsou obvykle dlouhé a ledové. Průměrná teplota v únoru, nejchladnějším měsíci v roce, se pohybuje kolem -7 ° C. Sníh je častý a jeho pokrývka si udržuje až několik měsíců. Mráz a ledové podmínky mohou způsobit problémy v dopravě a venkovních aktivitách.

Léta v Jõhvi jsou mírná a příjemná. Průměrná teplota v červenci, nejteplejším měsíci v roce, dosahuje přibližně 18 ° C. Počasí je obvykle slunečné s mírnými dešti. Právě v létě je ideální čas pro venkovní aktivity, jako je pěší turistika a pikniky.

Jõhvi je známé také svými dlouhými jarními a podzimními obdobími. Průměrná teplota na jaře se pohybuje kolem 5 ° C a na podzim kolem 10 ° C. Počasí je stabilní, s mírnými dešti a teplotními výkyvy. Tato období jsou také dobrým časem na návštěvu Jõhvi a prozkoumání krásné přírody okolo města.

Celkově vzato, počasí v Jõhvi je typické pro středoevropskou oblast, s chladnými zimami a mírnými léty. Sníh je hojný v zimě a teploty se pohybují pod nulou. Léta jsou teplá a příjemná, ideální pro venkovní aktivity. Jarní a podzimní období jsou mírná a stabilní, s mírnými dešti. Nezávisle na ročním období, Jõhvi nabízí krásnou přírodu a zajímavá místa k prozkoumání.


Letenka Estonsko Jõhvi


Letenka do města Jõhvi v Estonsku je ideální volbou pro ty, kteří chtějí poznat nové, netradiční destinace. Jõhvi je menší město v severovýchodní části Estonska, které je obklopeno krásnou přírodou a nabízí řadu kulturních a historických památek.

Pokud se rozhodnete zakoupit si letenku do Jõhvi, nebudete litovat. Estonsko je totiž země s mimořádně krásnou přírodou, která může nabídnout návštěvníkům nespočet nezapomenutelných zážitků. Jõhvi se nachází východně od hlavního města Tallinnu a leží na překrásném břehu řeky Purtse. V blízkosti města se nachází také nádherné pláže a národní park Lahemaa.

Pro milovníky historie a architektury je v Jõhvi k vidění barokní zámek, který byl postaven v 18. století. K zámku patří také velkolepá zahrada, která láká ke krátkým procházkám. Mezi další památky, které stojí za návštěvu, patří místní kostel a památník věnovaný obětem první světové války.

V okolí města se nachází také několik malých městeček, které stojí za návštěvu. Mezi nejvýznamnější patří Rakvere, který je známý svým hradem a Slanými jezírky Kuremäe.

Estonsko je země s velmi bohatou kulturou a tradicemi. Návštěvníci mohou sledovat tradiční tance a hudbu, obdivovat lidovou výrobu a ochutnat místní speciality.

V Jõhvi se také konají různé kulturní akce a festivaly. Například v srpnu můžete navštívit Jõhvi Ballet Fest, jedno z nejvýznamnějších baletních festivalů v Estonsku.

Pokud jste se rozhodli zakoupit si letenku do Jõhvi, určitě nebudete litovat. Toto město, ležící na okraji Estonska, nabízí mnoho nezapomenutelných zážitků a krásných památek. Navíc v blízkosti města se nachází mnoho dalších turistických atrakcí a krás přírody. Tak na co ještě čekáte? Vydejte se na cestu do Jõhvi!


Velké množství spokojených klientů

Nejrozsáhlejší online selekce letenek

Záruka nejnižší ceny

Nejvýhodnější lety do všech koutů světa

Všechny levné letenky do celého světa na jednom webu.

Zjistit letenky