Sháníte letenku s nejlepší cenou?

Fidži Qamea Island

Letenka Fidži Qamea Island


Pokud hledáte exotickou destinaci s krásnými plážemi, nádhernou přírodou a kulturou polynéských ostrovů, Fidži je pro vás tou správnou volbou. A co kdybychom vám řekli, že se můžete dostat do skrytého ráje na ostrov Qamea? Stačí si pouze zarezervovat letenku a vydat se na nezapomenutelnou dovolenou.

Ostrov Qamea leží ve Fidžijském souostroví, v severní části ostrovního státu. Je to malý ostrov s krásnými tropickými plážemi, malebnými zátokami a křišťálově čistou vodou. Na ostrově se také nachází několik překrásných korálových útesů, ideálních pro potápění a šnorchlování.

Kromě nádherných pláží nabízí ostrov Qamea také nádhernou přírodu se vzrostlými palmami, pestrobarevnými květinami a zelenými horami na pozadí. Na ostrově se rovněž nachází mnoho polynéských vesnic, kde se můžete seznámit s místní kulturou a tradicemi.

A jak se dostat na ostrov Qamea? Nejbližší letiště se nachází na sousedním ostrově Taveuni. Z mezinárodního letiště Nadi na ostrově Viti Levu existuje několik letů denně do Taveuni, což je ideální výchozí bod pro návštěvu Qamea. Cesta letadlem trvá přibližně 1 hodinu a 20 minut.

Po příletu na letiště v Taveuni se většina turistů ubytuje v jednom z přívětivých resortů ve městě Matei, které nabízejí ideální výchozí bod pro návštěvu ostrovů v okolí. K návštěvě ostrova Qamea si můžete zarezervovat transfer člunem, který trvá přibližně 15 minut.

Pobyt v resortu na ostrově Qamea vám poskytne dokonalou relaxaci a únik od každodenního života. Kromě prosluněných pláží, ideálních pro opalování a koupání, si můžete užít také masáže a wellness procedury, vychutnat si místní kuchyni a ochutnat exotické ovoce a nápoje.

Pokud hledáte konkrétní dovolenou, která vám zapadne do rozpočtu, najdete spoustu skvělých nabídek na letenky do Fidži a ubytování na ostrově Qamea. S trochou plánování a představivosti si můžete užít tu nejkrásnější dovolenou svého života.


Počasí Fidži Qamea Island


Fidži je ostrovní stát v Tichomoří, který se skládá z více než 300 ostrovů a atolů. Jedním z nejkrásnějších a nejvíce nedotčených ostrovů této destinace je Qamea Island. Nachází se v blízkosti pobřeží hlavního ostrova Vanua Levu a poskytuje turistům únik z rušného městského života do klidného a nádherného prostředí.

Počasí na ostrově Qamea Island je zpravidla velmi příjemné a vhodné pro celoroční návštěvy. Roční teploty se zpravidla pohybují mezi 25 a 31 stupni Celsia. V únoru a březnu bývá nejvíce deště, ale s častými přeháňkami se turisté musí potýkat po celý rok. V období od května do října je nejvíce slunečného počasí, ale ani tehdy nejsou deště neobvyklé. V létě se také občas vyskytuje cyklónové počasí, ale naštěstí jsou ostrovy většinou chráněny horami, takže jsou cyklónem v méně exponované pozici.

Na ostrově najdete několik pláží, které patří mezi nejkrásnější na světě. Bílý písek a tyrkysově modré moře se snoubí v dokonalý celek. Díky přátelskému počasí lze na plážích koupat a potápět se po celý rok.

Pokud máte chuť na dobrodružství, můžete využít některou z mnoha aktivit, které jsou na ostrově k dispozici. Můžete se vydat na výpravu do dechberoucích vodopádů, zdolat sopku a užít si nádherný výhled na celý ostrov nebo vyzkoušet potápění pod vedením zkušeného průvodce. Všechny tyto aktivity jsou dostupné v průběhu celého roku.

Celkově je Qamea Island výbornou destinací pro ty, kteří hledají klid, přírodu a pláže snů během celého roku. Navštívit ji můžete kdykoli - jaro, léto, podzim nebo zimu - a užít si krásy přírodních výjevů, neuvěřitelné pláže a nezapomenutelné dobrodružství.


Ubytování Fidži Qamea Island


Fidži, země ležící v jižním Pacifiku, je známá svou neuvěřitelně krásnou přírodou a exotickými plážemi. Jedním z nejkrásnějších míst na ostrovech je ostrov Qamea, který nabízí jedinečné zážitky a nezapomenutelné ubytování.

Ostrov Qamea se nachází východně od hlavního ostrova Fidži a je považován za skrytý poklad této oblasti. Svojí neporušenou přírodou, hustými pralesy a bílými plážemi láká turisty z celého světa.

Pokud hledáte luxusní a soukromé ubytování, ostrov Qamea nabízí několik vynikajících možností. Na ostrově se nachází několik exkluzivních resortů, které poskytují svým hostům nezapomenutelný pobyt.

Jeden z nejvíce vyhledávaných resortů na ostrově je Qamea Resort and Spa. To se nachází v klidném prostředí přírody a nabízí plážový přístup, soukromý bazén a spoustu možností aktivit. Hosté zde mohou relaxovat v plážových vilech, které mají vlastní terasu s dřevěným posezením, což je ideální pro romantické večery.

Další zajímavou možností je Taveuni Palms Resort, který je umístěn na bílé pláži s výhledem na tyrkysové moře. Tento resort nabízí luxusní dvoupokojové vily s bazénem, soukromým vařičem a privátním personálem, který se postará o veškeré potřeby hostů.

Pokud hledáte něco více tradičního, Nabalesere Eco Lodge je ideální volbou. Tato ekologicky šetrná lodge nabízí prostorné a pohodlné pokoje s výhledem na oceán. Hosté se mohou těšit na ochutnání místní kuchyně a napojení na místní kulturu.

Na ostrově Qamea je spousta aktivit, kterými si mohou hosté zpříjemnit pobyt. Mohou se vydat na potápění nebo šnorchlování, objevovat korálové útesy a úžasný podmořský život. Plavba na lodích s průhledným dnem je také oblíbenou aktivitou, kde mohou hosté pozorovat pestrou paletu živočichů pod vodou.

Pokud se chcete odpočinout a uvolnit napětí, můžete si dopřát relaxaci v lázních nebo si zarezervovat masáže přímo ve své vile. Qamea Island je známý také pro své jedinečné wellness procedury, které využívají tradiční fidžijské metody.

Jedinečnost ubytování na ostrově Qamea spočívá v tom, že dokonale sladí luxus a přírodu. Hosté mohou zažít okouzlující přírodu ostrova, gastronomii, upřímnou pohostinnost a zároveň si užít pohodlí moderních vybavení a luxusního ubytování.

Pokud hledáte únik do ráje, ostrov Qamea na Fidži je pro vás tou pravou volbou. S dokonalým ubytováním, exotickou atmosférou a širokou škálou aktivit, tento ostrov vám nabídne nezapomenutelný pobyt a zážitky, na které budete vzpomínat po zbytek svého života.


Dovolená Fidži Qamea Island


Dovolená na Fidži je vždy nádherný zážitek, ale pokud hledáte ještě více exkluzivity a soukromí, Dovolená na ostrově Qamea může být tou nejlepší volbou. Tento ostrůvek se nachází v jihovýchodní části Fidži, jedná se o jeden z menších ostrovů tvořící souostroví Taveuni. Ostrov je přístupný pouze lodí a při příjezdu se Vám naskytne okouzlující scenérie, jemný bílý písek, průzračně čistá voda a hustá tropická vegetace kolem vás.

Fidži Qamea Island je zároveň místem intimitního a luxusního pobytu, ať už jste pár hledající rekreační dovolenou nebo jedete sami a chcete si užít pobyt v klidu. Na ostrově jsou jen tři luxusní hotely, což znamená, že se na Qamea můžete cítit skutečně soukromě a mít pocit, že celý ostrov patří pouze Vám.

Základem Váš pobytu bude přenocování v jedné z těchto tří luxusních resortů. Každý z nich má své specifické vlastnosti a nabízí různé druhy ubytování. Pokud hledáte luxusní dovolenou, je nejlepší volbou The Qamea Resort and Spa. Resort nabízí soukromé bures - tradiční fijiské domorodé bungalovy vyrobené z dřeva a rákosu, doplněné vlastní terasou a výhledem na oceán. Uprostřed resortu se nachází lázeňské centrum s nabídkou různých masáží a procedur, takže si můžete dopřát správnou péči o své tělo a zároveň si užít dokonalý odpočinek.

Jednou z dalších možností ubytování je Maqai Beach Eco Resort. Pokud máte na mysli ekovýlet ve spojení s luxusem, je tento resort pro Vás tou správnou volbou. Resort nabízí prostorné, klimatizované bungalovy s výhledem na oceán a najdete zde také bar a restauraci. Kromě potápění a plavání si můžete užít například i surfing nebo jízdu na kánoi.

Poslední variantou je Tides Reach Resort, ten je menší a nabízí pouze šest bures, ale má komfortní ubytování s vlastní terasou a velikými okny s výhledem na oceán. Tento resort se také může pochlubit velkou nabídkou aktivit, ať už jde o kajakování, rybolov, nebo snorchlování.

Kromě relaxace na břehu oceánu a namáhavého nicnedělání, nabízí ostrov Qamea i různé možnosti výletů. Pokud máte chuť poznat více z místních kultur, doporučuje se projít celým ostrovem a procházet tradiční indickou čtvrtí nebo návštěva místních rybářských vesnic. Také můžete zkusit jízdu na lodi po oceánu, kde budete moci mimo jiné sledovat delfíny. Rezervujte si vícedenní výlet v místním národním parku Bouma Falls, kde můžete projít celým parkem a vidět krásné vodopády a pralesy.

Celkově Fidži Qamea Island je místem, kde můžete zažít ty nejlepší prázdniny. Existuje mnoho aktivit, kterými se můžete zabavit a zároveň se projít po nádherném ostrově a užít si krásné scenérie. Během pobytu v luxusních hotelech vás budou obsluhovat místní pracovníci s vynikající celosvětovou pověstí, takže si budete jisti, že odcházíte s pocitem zážitku ze snů. Odpočiňte si, prožijte něco nového a získejte nejrůznější cenné zážitky - to jsou potřebné ingredience pro perfektní dovolenou na Fidži Qamea Island.


Nejčastější dotazy a odpovědi Fidži Qamea Island


1. Jak se dostat na ostrov Qamea na Fiji?
- Nejjednodušší způsob je letět do hlavního města Nadi a odtud cestovat trajektem nebo letecky na ostrov Taveuni, odkud je možné se dostat na Qamea trajektem nebo lodií.

2. Jaký je rozpočet na dovolenou na ostrově Qamea?
- Ceny se mohou lišit dle typu ubytování a aktivit, které si plánujete. Obecně platí, že na Fiji je možné najít jak luxusní, tak cenově dostupné možnosti ubytování. Doporučuje se na Západním pobřeží ostrova Nadi, kde jsou vyšší ceny, spočítat s rozpočtem přibližně 100-150 USD na den.

3. Jaké aktivity lze na ostrově Qamea provádět?
- Na ostrově Qamea je možné provozovat šnorchlování nebo potápění v korálových útesech, plavat a relaxovat na pláži, procházet se džunglí a poznávat místní přírodu, navštívit místní vesnice a poznat místní kulturu a tradice, vyzkoušet si tradiční fídžijskou masáž nebo wellness procedury.

4. Jaké jsou nejlepší pláže na ostrově Qamea?
- Na ostrově Qamea je mnoho krásných pláží s bílým pískem a klidným mořem. Mezi nejlepší patří Bouma Beach, Tovu Tovu Beach, Kamikamica Beach a Veidomoni Beach.

5. Jaké jsou nejlepší restaurace na ostrově Qamea?
- Na ostrově se nachází několik místních restaurací a tropických barů, které nabízejí rozmanité menu s tradičními fídžijskými jídly, mořskými plody a čerstvým ovocem. Mezi doporučované restaurace patří Qamea Resort and Spa Restaurant, Paradise Taveuni Restaurant a Taveuni Dive Resort Restaurant.

6. Jaké jsou doporučené místní atrakce na ostrově Qamea?
- Mezi oblíbené atrakce patří návštěva Bouma Falls, kde si můžete vychutnat krásný vodopád a okouzlující přírodní scenérie, návštěva místních vesnic, kde můžete poznat místní kulturu a tradice, a samozřejmě šnorchlování nebo potápění v korálových útesech.

7. Jaké ubytování je k dispozici na ostrově Qamea?
- Na ostrově Qamea je možné nalézt různé druhy ubytování, od luxusních resortů a vil až po dostupnější bungalovy. Některé z doporučovaných resortů na Qamea zahrnují Qamea Resort and Spa, Maqai Beach Eco Resort a Paradise Taveuni.

8. Jaká je nejlepší doba rok k návštěvě ostrova Qamea?
- Nejlepší doba pro návštěvu ostrova Qamea je v období od května do října, kdy je teplota mírně nižší a méně pravděpodobné jsou tropické bouře.


Velké množství spokojených klientů

Nejrozsáhlejší online selekce letenek

Záruka nejnižší ceny

Nejvýhodnější lety do všech koutů světa

Všechny levné letenky do celého světa na jednom webu.

Zjistit letenky