Sháníte letenku s nejlepší cenou?

Filipíny Balicasag Island

Letenka Filipíny Balicasag Island


Filipíny patří mezi nejkrásnější místa na světě, a Balicasag Island je jedním z jejich nejkrásnějších ostrovů. Mnoho turistů hledá cestu na tento ostrov, a letenka Filipíny Balicasag Island jim umožňuje snadno se dostat na vysněné místo.

Balicasag Island se nachází v oblasti Visayas na Filipínách, a je to malý ostrov, který je obklopen korálovými útesy a krásnými bílými plážemi. Tento ostrov je oblíbeným místem pro ty, kteří se chtějí potápět nebo šnorchlovat, a také pro ty, kteří hledají klid a pohodu daleko od shonu velkých měst.

Nejlepší způsob, jak se dostat na Balicasag Island, je letadlem z Manily nebo Cebu. Existuje mnoho leteckých společností, které nabízejí lety na Filipíny, a pak je snadné najít letenku na Balicasag Island.

Hlavní letiště na Filipínách je v Manile, a odtud jsou k dispozici lety do mnoha dalších oblastí na Filipínách. Pokud se chcete dostat na Balicasag Island, můžete si rezervovat let s některou z leteckých společností, jako je Cebu Pacific nebo Philippine Airlines.

Cesta trvá zhruba dvě hodiny z Manily do Cebu a poté dalších 30 minut letadlem na ostrov Panglao, odkud je poté možné si najmout loď na Balicasag Island.

Samotný pobyt na Balicasag Island je krásný a nezapomenutelný. Kromě potápění a šnorchlování, můžete v tomto ráji vyzkoušet také mnoho dalších aktivit, jako je plavání s delfíny, výlety na místní trhy a místní expedice v oblasti.

Pokud hledáte nádherné místo pro dovolenou s rodinou nebo přáteli, Balicasag Island na Filipínách je tou správnou volbou. S letenkou Filipíny Balicasag Island se můžete snadno dostat na tento krásný ostrov, kde užijete naplno svou dovolenou a snažte se zapomenout na všechny starosti a problémy.


Dovolená Filipíny Balicasag Island


Filipíny jsou známé svou krásnou přírodou, exotickými plážemi a fascinujícím podvodním světem. Jednou z nejlepších destinací na Filipínách pro milovníky potápění a krásných pláží je ostrov Balicasag.

Balicasag je malý ostrov nacházející se v Boholském moři, v pohoří Visayas. Leží asi 15 kilometrů jihozápadně od slavnějšího ostrova Panglao. Tento malý, koralový ostrov je jedním z nejoblíbenějších potápěčských míst na Filipínách a přitahuje turisty z celého světa.

Jednou z největších atrakcí ostrova Balicasag je jeho úchvatný korálový útes. Ostrov je obklopen křišťálově čistým a teplým mořem, které je domovem více než 400 druhů korálů a 2000 druhů ryb. Potápěči zde mohou objevovat úchvatnou podmořskou faunu a flóru, včetně různých druhů žraloků, mant, rejnoků a barevných ryb. Další nezapomenutelný zážitek je setkat se s ohroženými želvami, které vyhledávají blízké okolí Balicasagu.

Dalším důvodem, proč navštívit Balicasag, je jeho jedinečná pláž a přístup k němu. Pláž je obklopena palmami a bílým pískem, který nádherně kontrastuje s tyrkysově modrou vodou moře. Zde si můžete odpočinout, slunit se nebo se jen tak projet na lodi kolem ostrova. Pro milovníky vodních sportů jsou zde také k dispozici možnosti kajakování, šnorchlování a jízdy na pedálech.

Pokud na ostrov Balicasag přijedete na několik dní, můžete si zde pronajmout bungalov přímo na pláži. Ubytování je zde poměrně jednoduché, ale přesto pohodlné a přiměřeně vybavené. Nicméně není třeba se obávat, že byste tuhle oázu klidu a krásy neměli pro sebe. Na Balicasag se totiž nesmí ubytovat více než 30 turistů najednou, aby se zachovala čistota a ochrana přírody.

Visitéři mohou také potěšení z unikátního kulturního zážitku. Malá rybářská vesnice na ostrově je domovem lokálního obyvatelstva Boholští Visayan, kteří zachovávají své tradiční zvyky a životní styl. Můžete se projít po vesnici, navštívit místní farmy a ochutnat autentickou filipínskou kuchyni.

Balicasag Island je jedním z nejkrásnějších ostrovů na Filipínách, který nabízí neuvěřitelné podvodní dobrodružství a relaxaci na krásné pláži. Pokud plánujete návštěvu Filipín, nezapomeňte zařadit Balicasag do svého seznamu.


Nejčastější dotazy a odpovědi Filipíny Balicasag Island


Několik častých dotazů na Filipíny a odpovědi na ně:

1. Jaké jsou nejlepší místa na Filipínách ke koupání?
Filipíny mají mnoho krásných pláží a lagun. Mezi nejlepší místa patří například Boracay, El Nido, Palawan a Siargao.

2. Jaké jsou nejlepší aktivity na Filipínách?
Filipíny nabízejí mnoho aktivit, jako jsou potápění, surfování, island hopping, turistika v přírodě nebo návštěva historických a kulturních památek.

3. Jaká je nejlepší doba na návštěvu Filipín?
Nejlepší období pro návštěvu Filipín je od listopadu do května, kdy je suché období a teploty jsou příjemné.

4. Jaká je místní měna na Filipínách?
Místní měnou na Filipínách je filipínské peso.

5. Jaké jsou nejlepší způsoby dopravy na Filipínách?
Na Filipínách se nejčastěji cestuje lodí, letadlem nebo autobusem, v závislosti na destinaci.

6. Jaké jsou nejlepší místní jídla na Filipínách?
Mezi nejlepší místní speciality patří adobo (maso nebo ryby vařené v octové marinádě), lechon (pečené prase) a sinigang (kyselá polévka s masem nebo rybami).

7. Jaké jsou nejlepší ostrovy na Filipínách pro potápění?
Mezi nejlepší místa pro potápění na Filipínách patří Coron, Moalboal, Apo Island a Anilao.

8. Jaké jsou nejlepší památky na Filipínách?
Filipíny mají mnoho památek a turistických atrakcí, jako jsou hrobka San Agustin v Manile, chrám Magellan v Cebu nebo rýžová terasová krajina v Banaue.


Počasí Filipíny Balicasag Island


Balicasag Island je ostrov na Filipínách, který se nachází v oblasti Visayas. Je to místo, které si zamilují milovníci potápění a šnorchlování díky jeho krásnému korálovému útesu, který obklopuje ostrov.

Pokud hledáte exotickou dovolenou, tak vám Balicasag nabízí přírodní krásy, které se určitě stanou nezapomenutelným zážitkem. Avšak, než se rozhodnete k návštěvě tohoto ostrova, je dobré vědět, jaké tam vládne počasí.

Filipíny mají tropické klima s vysokou vlhkostí. V červnu začíná období dešťů, které trvá až do listopadu. Období od listopadu do května se nazývá sušší sezóna nebo také Amihan, kdy je spíše suché počasí.

Balicasag Island je nejlepší navštívit v období Amihan. V době od listopadu do května budete mít často krásné a slunečné dny s teplotami mezi 25-30°C. V této době se také mnohem snadněji dostanete na ostrov, protože nejsou tak silné větry a vlny.

Pokud však do Balicasag Island hodláte jet během období dešťů, které trvá od června do listopadu, můžete se setkat s občasnými bouřkami a přeháňkami. Naštěstí většinou deště netrvají dlouho a slunce se brzy znovu objeví.

Pokud tedy plánujete návštěvu Balicasag Island, doporučujeme si předem zkontrolovat počasí v daném období a připravit se na možné přeháňky. Nicméně, s krásným korálovým útesem, který se nachází kolem ostrova, je každá návštěva Balicasag Island stojí za to.


Ubytování Filipíny Balicasag Island


Balicasag Island je malebný ostrov na Filipínách, který láká turisty svou neuvěřitelnou krásou a bohatým podmořským světem. Nachází se v oblasti Bohol, kde se mísí dohromady křišťálové modré vody, úchvatné korálové útesy a přátelský domorodý život.

Tento ostrov je známý především pro své skvělé mořské a vodní aktivity, které nabízí. V oblasti Balicasag Island je několik potápěčských center, která lákají turisty z celého světa. S rozsáhlou korálovou zahradou a různými druhy ryb je tento ostrov ideálním místem pro potápění a šnorchlování.

Pokud jste vyznavačem adrenalinových sportů, Balicasag Island nabízí také další možnosti, jako je windsurfing a rybáření. Výlety na moři jsou také oblíbené, ať už na malém malajském člunu nebo na větším plavidle. Během těchto výletů si můžete vychutnat panoramatické výhledy na okolní ostrovy a užít si malebné zálivy.

Co se týče ubytování, na Balicasag Island nedošlo k masivní výstavbě hotelů a letovisek. Většina turistů si vybírá ubytování ve Farmouse Backpackers Lodge nebo v jednom z rodinných penzionů. Tyto ubytovací zařízení nabízejí základní, ale příjemné pokoje s výhledem na okolní krajinu a moře.

Pokud preferujete luxusnější ubytování, můžete se rozhodnout pro pobyt v nedaleké oblasti Panglao, která má široký výběr luxusních letovisek a hotelů. Panglao je přístupný přes trajekt z Balicasag Island a vzdálenost mezi těmito dvěma místy je poměrně krátká.

Pomocí místních průvodců a turistických agentur můžete plánovat svůj pobyt na Filipínách. Okolní ostrovy, jako je Pamilacan Island a Virgin Island, jsou také populárními destinacemi pro jednodenní exkurze. Můžete také navštívit populární památky, jako je Tarsiers Conservation Area, kde můžete pozorovat unikátní primáty - tarserky.

Balicasag Island je skutečným rájem pro milovníky přírody a moře. Jeho krásné pláže, úchvatné podmořské scenérie a přátelská atmosféra vytvářejí perfektní kombinaci pro relaxaci a dobrodružství. Nezapomeňte si přibalit svůj potápěčský nebo šnorchlovací vybavení, abyste mohli plně využít všech možností, které tento ostrov nabízí.


Velké množství spokojených klientů

Nejrozsáhlejší online selekce letenek

Záruka nejnižší ceny

Nejvýhodnější lety do všech koutů světa

Všechny levné letenky do celého světa na jednom webu.

Zjistit letenky