Sháníte letenku s nejlepší cenou?

Gabon Loango National Park

Ubytování Gabon Loango National Park


Gabon Loango National Park se nachází v západní Africe a je jedním z nejvýznamnějších a nejlépe zachovalých národních parků v regionu. Park se rozkládá na ploše více než 1 500 kilometrů čtverečních a zahrnuje různorodé ekosystémy, jako jsou pláže, mangrovy, bažiny, pralesy a lesy pobřežních niv.

Loango National Park je známý svým bohatým biodiverzitou a je domovem mnoha ohroženým druhům. Národní park je známý především díky své populaci slonů, goril, želv a dalším druhům. Je možné spatřit také hbité opice, antilopy, krokodýly a obrovské množství ptáků.

Pro návštěvníky parku je k dispozici několik možností ubytování. Jedna z nejoblíbenějších možností je kempování přímo v parku. Kempy jsou dobře vybavené a umístěné v blízkosti atraktivních lokalit, jako jsou pláže, bažiny a pralesy. Kempování v Loango National Park je skvělým způsobem, jak prožít přírodu zblízka a zažít dobrodružství.

Pro ty, kteří preferují komfort a pohodlí, jsou k dispozici také luxusní ubytovací možnosti. Národní park nabízí několik ekologických luxusních lodgeů, které jsou umístěny v krásném přírodním prostředí. Tyto lodže poskytují kvalitní ubytování a zároveň respektují ochranu přírody a udržitelnost.

Během pobytu v Gabon Loango National Park se návštěvníci mohou zúčastnit různých aktivit a zážitků. Jednou z hlavních atrakcí je pozorování divokých zvířat. Turisté mají šanci spatřit slony, gorily a další vzácné druhy ve volné přírodě. Safarí na kolech, pěší výlety a vodní aktivity, jako jsou kajakování a plachtění, jsou dalšími oblíbenými aktivitami.

Gabon Loango National Park je také známý svými nádhernými plážemi a mořským životem. Návštěvníci mohou relaxovat na bílých písečných plážích, koupat se v Atlantském oceánu a pozorovat delfíny a želvy. Možnosti pro fotografování a focení jsou zde nekonečné.

Celkově lze říci, že Loango National Park je jedinečným a krásným místem pro milovníky přírody. Nabízí širokou škálu možností ubytování, od kempování až po luxusní lodge, a aktivit, které zahrnují pozorování divokých zvířat, relaxaci na pláži a další přírodní zážitky. Gabon Loango National Park je skutečným rájem pro ty, kteří hledají dobrodružství a krásy přírody.


Nejčastější dotazy a odpovědi Gabon Loango National Park


1. Jak se dostat do Gabonu a do Loango národního parku?
Odpověď: Nejčastější způsob, jak se dostat do Gabonu, je letecky do hlavního města Libreville a poté pokračovat přes pevninské cesty nebo vnitrostátní lety do Loango národního parku.

2. Kolik stojí vstup do Loango národního parku?
Odpověď: Současné vstupní poplatky do parku jsou 40 000 CFA (asi 65 USD) na den.

3. Kdy je nejlepší doba navštívit Loango národní park?
Odpověď: Nejlepší čas na návštěvu parku je v období od června do září, kdy je sušší a je možné vidět mnoho divokých zvířat.

4. Jakou faunu mohu očekávat v Loango národním parku?
Odpověď: Loango národní park je známý svými ohromujícími safari, včetně slonů, goril, šimpanzů, buvolů, krokodýlů a mnoho dalších.

5. Existuje možnost ubytování ve vnitřním prostoru parku?
Odpověď: Ano, existují různé ubytovací možnosti v Loango národním parku - od luxusních lodí až po kempy pro táboření.

6. Jsou povoleny safari pěšky v parku?
Odpověď: Ano, je možné si pronajmout průvodce a podniknout pěší safari prozkoumáváním parku.

7. Můžu kempovat v Loango národním parku?
Odpověď: Ano, v určených oblastech parku je možné provádět kempování, ale je třeba získat povolení a dodržovat příslušná pravidla.

8. Existuje možnost vodních aktivit v parku?
Odpověď: Ano, v Loango národním parku si můžete pronajmout kajak a podniknout vodní výlety nebo se věnovat rybaření.

9. Jaká je politika ohledně ochrany přírody v parku?
Odpověď: Loango národní park je chráněnou oblastí, kde je kladen důraz na ochranu divokých zvířat a jejich přirozeného prostředí. Návštěvníci by měli dodržovat pravidla parku a nést odpovědnost za zachování přírody.

10. Existuje nějaké riziko setkání s divokými zvířaty v parku?
Odpověď: Ano, je možné setkat se s divokými zvířaty v Loango národním parku. Je důležité dodržovat pokyny průvodců a zachovat bezpečnou vzdálenost od zvířat, aby se minimalizovalo riziko nebezpečí.


Dovolená Gabon Loango National Park


Gabon je jednou z nejkrásnějších a nejzachovalejších destinací pro dovolenou v Africe. Jednou z největších přírodních atrakcí tohoto úžasného země je Gabon Loango National Park. Tento národní park se nachází na západním pobřeží Gabonu a je domovem jedinečného a rozmanitého ekosystému.

Gabon Loango National Park je jedním z nejstarších a největších chráněných území v Gabonu, který byl založen v roce 2002 s cílem chránit a zachovat unikátní divokou přírodu a zvířata této oblasti. Rozkládá se na ploše téměř 1,600 km² a zahrnuje mangrovní bažiny, deštné pralesy, pláže a moře. Tato rozmanitost prostředí vytváří ideální podmínky pro mnoho druhů zvířat.

Jednou z hlavních atrakcí parku je jeho nádherná pobřežní linie s nedotčenými plážemi a malebnými zátokami. Tato oblast je domovem mnoha mořských živočichů, včetně delfínů, četných druhů ryb a ohrožených druhů jako jsou želvy a velryby. Můžete si zde užít relaxační plážové aktivity jako je koupání, potápění a surfování.

Kromě pobřežní linie nabízí park také řadu dalších přírodních krás. Vnitrozemská část parku je tvořena rozlehlými deštnými pralesy a bažinami, kde žije mnoho druhů vzácných a ohrožených živočichů. Například se zde vyskytují gorily, sloni, leopardi, krokodýli a mnoho dalších druhů ptáků a savců. Pro milovníky přírody a zvířat je Loango National Park rajským místem.

V parku můžete provádět různé aktivity, včetně safari pro pozorování zvířat, pěších túr, lovu a vodních sportů. Existuje také možnost se účastnit ekologických projektů, které pomáhají chránit a zachovat přírodu a zvířata v této oblasti. Místní průvodci a odborníci vám poskytnou informace a ukážou vám nejlepší místa k prozkoumání a pozorování zvířat.

Aby byla vaše dovolená bezproblémová, je důležité si uvědomit, že oblast parku je přírodní rezervací a patří mezi chráněné oblasti. Je tedy důležité dodržovat všechny pravidla a pokyny týkající se ochrany životního prostředí a zvířat. Například nepostupovat a respektovat odpočinek zvířat, neposkytovat jim jídlo a nerespektovat jejich prostředí.

Pokud chcete zažít dovolenou plnou přírodní krásy a úžasného divokého života, pak je návštěva Gabon Loango National Park ideální volbou. Můžete se těšit na nezapomenutelné zážitky a zkušenosti, které vás přivítají do krásného a dodnes nedotčeného kousku přírody.


Počasí Gabon Loango National Park


Gabon Loango National Park je jedním z nejlepších národních parků pro pozorování zvířat v západní Africe. Tento park se nachází v jihozápadní části Gabonu a je domovem pro mnoho druhů zvířat, včetně goril, slonů, buvolů, krokodýlů a želv.

Počasí v Gabon Loango National Parku se může lišit v různých ročních obdobích. Průměrná teplota se pohybuje od 24 °C v lednu až po 27 °C v červenci a srpnu. V období dešťů, které trvá od dubna do října, může být velmi vlhko a deštivě. V suchém období, které trvá od listopadu do března, jsou teploty mírnější a vyskytuje se méně srážek.

V období dešťů se park mění na neuvěřitelné močály a bažiny. Tato oblast má mnoho řek a přílivových estuárií, které jsou domovem pro mnoho zvířat, jako jsou například krokodýli a vodní ptáci. V západní části parku byly pozorovány i mnohé druhy velryb a delfínů.

V období sucha se park promění na zvláštní krajinu s mnoha lesy a savanami. V této době se mnoho zvířat shlukuje u řek a jezer, což umožňuje snadnější pozorování pro turisty. V tomto období se můžete těšit z pozorování velkých stád slonů, bizonů a vodních ptáků.

Když navštívíte Gabon Loango National Park, mějte na paměti, že počasí může být velmi proměnlivé. Doporučuje se vždy vzít si s sebou vhodné oblečení a obuv pro změny počasí a klimatu v parku. Pokud budete mít štěstí, můžete být svědkem jedinečného setkání s mnoha druhy zvířat, což vám vybaví Vaše cestovní zážitky na celý život.


Letenka Gabon Loango National Park


Gabonský národní park Loango je fascinujícím a unikátním místem pro milovníky přírody a dobrodružství. Tento ohromující park se nachází na západním pobřeží Afriky a nabízí úchvatné scenérie, bohatou biodiverzitu a nezapomenutelné zážitky.

Jedním z nejlepších způsobů, jak se dostat do této úžasné destinace, je letecky. Letenky do Gabonu jsou v dnešní době snadno dostupné a díky nim se můžete rychle a pohodlně dostat přímo do srdce národního parku Loango.

Vstupní bránou do parku je hlavní město Libreville, kam většina mezinárodních letů míří. Po příletu do Libreville můžete využít vnitrostátní lety nebo případně pokračovat na dlouhé cestě po silnicích či lodích do samotného parku.

Loango National Park je známý svou bohatou noční divočinou a přenádhernými plážemi. Park je domovem pro vzácné druhy zvířat, včetně slonů, goril, levhartů a antilop, stejně jako pro množství neuvěřitelných ptáků. Je také známý jako "místo, kde se setkávají sloni s oceánem". Tato úžasná scéna může být spatřena přímo na plážích národního parku, kde sloni často přicházejí z vnitrozemí, aby si užívali chladné vody oceánu.

Loango také nabízí řadu aktivit pro návštěvníky. Můžete se vydat na safari, pěší túry, prozkoumat mangrovníky nebo se vydat na rybářské výpravy. Jednou z nejpopulárnějších aktivit je kajakářský výlet po proudu řeky Ogooué, který vás zavede do neuvěřitelné divočiny plné exotických zvířat a ptáků.

Tato oblast v Gabonu je stále relativně neobjevená a turisticky neporušená. To poskytuje návštěvníkům jedinečnou příležitost zažít a objevovat přírodu v jejím nejčistším a divočejším stavu. Samotný národní park Loango zahrnuje oblast o rozloze přibližně 1 550 kilometrů čtverečních a je domovem pro největší populaci goril na světě.

Gabon Loango National Park je opravdu nádherným a nezapomenutelným místem, které stojí za to navštívit. Letenky do Gabonu jsou vynikající volbou pro cestovatele, kteří touží po jedinečném dobrodružství a poznávání divoké přírody. Nechte se unést krásami Gabonského národního parku Loango a prožijte neuvěřitelné zážitky, které vám zůstanou v paměti na celý život.


Velké množství spokojených klientů

Nejrozsáhlejší online selekce letenek

Záruka nejnižší ceny

Nejvýhodnější lety do všech koutů světa

Všechny levné letenky do celého světa na jednom webu.

Zjistit letenky