Sháníte letenku s nejlepší cenou?

Jamajka Negril

Nejčastější dotazy a odpovědi Jamajka Negril


1. Jak se dostat z letiště do Negrilu?
Odpověď: Nejběžnější způsob je využít taxi služby, která je k dispozici na letišti. Taktéž je možné využít veřejnou dopravu, jako jsou autobusy.

2. Jaké jsou nejlepší oblíbené pláže v Negrilu?
Odpověď: Některé z nejlepších pláží v Negrilu jsou Seven Mile Beach, Bloody Bay a Half Moon Bay.

3. Kde si mohu půjčit potápěčské vybavení v Negrilu?
Odpověď: Existuje několik potápěčských center v Negrilu, které nabízejí půjčování potápěčského vybavení. Doporučuji se informovat u místních potápěčských center nebo v hotelu, kde pobýváte.

4. Jaké jsou nejlepší místa k potápění u Negrilu?
Odpověď: Mezi nejoblíbenější potápěčské lokality v okolí Negrilu patří The Throne Room, Rick's Café Wall a Mary's Light.

5. Jaké jsou nejlepší restaurace v Negrilu?
Odpověď: Některé z nejlepších restaurací v Negrilu jsou Ivan's Restaurant & Bar, Zimbali's Mountain Cooking Studio a Rockhouse Restaurant.

6. Kde se nachází nejlepší noční život v Negrilu?
Odpověď: Nejživější noční život v Negrilu se obvykle odehrává v oblasti West End, kde jsou bary, kluby a restaurace.

7. Jaké jsou nejlepší aktivity v Negrilu?
Odpověď: Mezi nejlepší aktivity v Negrilu patří potápění, plavání s delfíny, výlety do přírodních parků, jako je Mayfield Falls, a výlety požádováním na Bob Marley's Mausoleum.

8. Jaká je místní měna v Jamajce?
Odpověď: Místní měnou v Jamajce je jamajský dolar (JMD). Je doporučeno mít s sebou dostatek hotovosti nebo použít kreditní/debetní kartu.

9. Jsou na Jamajce dostupné místní SIM karty pro mobilní telefony?
Odpověď: Ano, místní SIM karty pro mobilní telefony jsou dostupné na Jamajce. Lze je zakoupit v obchodech s elektronikou nebo na letištních terminálech.

10. Jak je počasí v Negrilu?
Odpověď: Negril má typicky tropické počasí s vysokými teplotami a vysokou vlhkostí. Průměrné teploty se pohybují kolem 27-32 stupňů Celsia. Nejlepší čas pro návštěvu je obvykle od prosince do dubna, kdy je nižší pravděpodobnost dešťových srážek.


Počasí Jamajka Negril


Jamajka, známá také jako „zlatá perla Karibiku“, je jedním z nejkrásnějších ostrovů v této oblasti. Nachází se v západní části Karibského moře a je obklopena tyrkysově modrou vodou a bílými plážemi. Mezi nejpopulárnější destinace na Jamajce patří Negril, známé svou exotickou atmosférou a překrásným počasím.

Negril je malé město na západním pobřeží Jamajky a je oblíbenou destinací pro turisty z celého světa. Jeho hlavní atrakcí jsou bezpochyby nádherné pláže s jemným bílým pískem a teplou vodou Karibského moře. Tato oblast je skutečným rájem pro milovníky slunce a moře.

Počasí v Negrilu je převážně příznivé a slunečné po celý rok. Teploty se pohybují mezi 25-30 stupni Celsia a denní světlo je zde vždy hojné. Srážky jsou zde poměrně rozložené po celý rok, ale obvykle jsou krátkodobé a intenzivnější v létě. Nejvhodnější dobou k návštěvě Negrilu je období od listopadu do dubna, kdy je počasí nejstabilnější a srážek je méně.

Díky své poloze v Karibiku, obklopena mořem na všech stranách, zdejší teploty a počasí jsou ideální pro vodní aktivity a relaxaci na pláži. Pláže v Negrilu jsou dlouhé a ploché, což je ideální pro procházky po břehu nebo slunění na lehátkách. Voda je teplejší než na východním pobřeží ostrova, s teplotou kolem 27 stupňů Celsia, a je skvělá pro šnorchlování, potápění nebo jiné vodní aktivity.

Pokud vás unaví ležet na pláži, můžete se vydat na výlety nebo poznávat místní kulturu. Negril nabízí mnoho zajímavých turistických atrakcí, jako je například útes Rick's Café, kde se můžete potápět do azurové vody nebo pozorovat skákající klouzače z výšky. Dalšími populárními aktivitami jsou výlety na blízké ostrovy nebo horské túry do zeleného vnitrozemí Jamajky.

Negril je rovněž oblíbenou destinací pro milovníky nočního života. Můžete si užít taneční večery v jednom z mnoha klubů nebo si vychutnat živou hudbu až do rána. Místní kuchyně je také jedinečná a nabízí širokou škálu exotických pokrmů a nápojů, které si můžete vychutnat.

Když se rozhodnete navštívit Negril, připravte se na nádherné počasí, pohostinnost a krásné pláže. Tato část Jamajky je opravdu rájem pro každého, kdo touží po exotické dovolené. Takže neváhejte a vydejte se do Negrilu, abyste zažili jedinečnou kombinaci slunce, pláže a skutečné karibské pohody.


Letenka Jamajka Negril


Negril patří mezi jedno z nejatraktivnějších a nejoblíbenějších turistických středisek na Jamajce. Tato malebná plážová destinace láká návštěvníky svými nádhernými bílými písčitými plážemi, tyrkysově modrou vodou Karibského moře a jedinečnou atmosférou, kterou lze nalézt pouze na této krásné karibské ostrově. Pokud přemýšlíte o dovolené na Jamajce, letenka do Negrilu by mohla být skvělou volbou.

Negril se nachází na západním pobřeží ostrova a je známý svou nezapomenutelnou atmosférou a relaxačním prostředím. Hlavním lákadlem Negrilu je určitě jeho ikonická „Seven Mile Beach“, která se rozkládá na sedmi mílech (asi 11 kilometrech) a nabízí úchvatné výhledy na nádherné západy slunce. Pláž je lemována palmami a nabízí návštěvníkům mnoho možností k relaxaci a odpočinku.

Pokud jste dobrodružní duchové, můžete si v Negrilu vyzkoušet některé z adrenalinových sportů, jako je šnorchlování, potápění, windsurfing nebo jízda na vodním skútru. Okolní korálové útesy jsou ideální pro šnorchlování a potápění, a proto určitě neváhejte a využijte této skvělé příležitosti.

Kromě pláže a vodních sportů nabízí Negril také bohatou nabídku restaurací, barů a nočního života. Zkuste si ochutnat místní jamajskou kuchyni, která je slavná svými exotickými chutěmi a kořenitými omáčkami. Po večeři se vydejte do jednoho z místních barů a užijte si hudby, tance a atmosféry, kterou zdejší reggae scéna nabízí.

Při pobytu v Negrilu byste neměli vynechat návštěvu Rick's Café. Tato ikonická restaurace a bar se nachází na útesu a je nejlepším místem pro pozorování západu slunce na Jamajce. Zde se každý den konají skoky do vody z útesu, a tak si můžete vychutnat nejen krásný západ slunce, ale i akrobatické show místních klifových skokanů.

Abyste se dostali do Negrilu, musíte zakoupit letenku do nejbližšího letiště, Sangster International Airport v Montego Bay. Existuje mnoho leteckých společností, které nabízejí lety do Montego Bay ze všech hlavních mezinárodních letišť. Z Montego Bay potom trvá asi hodinu, než se dostanete do Negrilu.

Letenka do Negrilu je skvělou volbou pro ty, kteří hledají tropickou dovolenou plnou slunečního počasí, plážových radovánek a jedinečné karibské atmosféry. Stejně jako ostatní části Jamajky nabízí Negril mnoho příležitostí k relaxaci, dobrodružství a objevování. Takže pokud sníte o dovolené na karibském ostrově, rozhodně zvažte letenku do Negrilu.


Dovolená Jamajka Negril


Jamajka je oblíbenou destinací pro dovolenou díky svým krásným plážím, teplému karibskému moři a unikátní kultuře. A střediskem, které vždy patří k nejoblíbenějším., je městečko Negril.

Negril se nachází na západním pobřeží Jamajky a je proslulé svými nádhernými plážemi, nekonečnými palmami a malebnými západy slunce. Oblast Negril se rozprostírá na délku 14 kilometrů, což z ní činí jednu z nejdelších a nejkrásnějších pláží na světě.

Pláže Negrilu jsou známé svou bílou a jemnou pískovou pláží, která se táhne podél celého města. Tato oblast je ideálním místem pro plavání, potápění a další vodní sporty. Můžete také relaxovat na lehátku a vychutnat si svěží nápoj z kokosového ořechu nebo si nechat masírovat nohy přímo na pláži.

Jedním z největších lákadel Negrilu je ikonický západ slunce přímo na pláži. Každý večer se na pláži shromáždí mnoho turistů i místních obyvatel, aby si užili úchvatný pohled na slunce, jak zapadá do moře. Tato scéna je nesmírně romantická a magická a určitě vám zůstane v paměti na dlouhou dobu.

Pro ty, kteří chtějí zažít více než jen plážovou dovolenou, je Negril také ideální základnou k prozkoumání okolí. Můžete si vypůjčit kolo a projet se po městě, navštívit Negrilský maják, který poskytuje úchvatný výhled na Karibik, nebo se vydat do blízkého Národního parku Royal Palm Reserve, kde můžete pozorovat mnoho druhů ptáků a rostlin.

Pokud máte rádi adrenalinové zážitky, nezapomeňte navštívit Rick's Cafe. Toto oblíbené místo je známé svými oslnivými skoky ze skál do moře. Zde se každý skok stává nezapomenutelnou záležitostí.

Pokud jde o ubytování, v Negrilu najdete širokou škálu možností. Od luxusních all-inclusive resortů a romantických boutique hotelů po cenově dostupné apartmány a penziony. Bez ohledu na váš rozpočet, najdete zde určitě vhodnou možnost.

A samozřejmě, když budete na Jamajce, nesmíte si nechat ujít ochutnávku místní kuchyně. Jamajská kuchyně je bohatá na exotické přísady a koření a nabízí širokou škálu chutí. Nezapomeňte vyzkoušet jerk chicken (ochucené kuře) a ackee and saltfish (národní jídlo Jamajky), abyste měli opravdovou chuťovou zkušenost.

Negril na Jamajce je skutečně jedinečnou destinací pro dovolenou, která nabízí krásné pláže, úžasné západy slunce, adrenalinové zážitky a nekonečné možnosti pro objevování. Jestliže hledáte dokonalé místo pro relaxaci a dobrodružství, pak je Negril na Jamajce tím pravým místem pro vás.


Ubytování Jamajka Negril


Jamajka Negril je krásné karibské letovisko, které láká turisty z celého světa. Jeho nejvíce oblíbenou částí je sedmimílová pláž, která je známá svou bílou pískovou pláží a tyrkysovým mořem. Negril je také domovem k potápění a šnorchlování, díky krásným koralovým útesům a různým druhům mořského života.

Když uvažujete o ubytování na Jamajce Negril, máte mnoho možností k výběru. Od luxusních resortů až po levnější hotely a penziony, je zde něco pro každého.

Pro ty, kteří chtějí zažít nejlepší, co Negril nabízí, je zde mnoho luxusních resortů. Tyto hotely jsou vybaveny prvotřídními zařízeními, jako jsou bazény, restaurace, masáže a wellness centra. Většina těchto resortů se nachází přímo na pláži, takže si můžete užívat krásný výhled na moře z vaší terasy nebo balkonu. Tato možnost je obzvláště populární mezi páry a rodinami, které chtějí mít vše, co potřebují, přímo na dosah ruky.

Pro cestovatele s menším rozpočtem je tu také mnoho cenově dostupných ubytovacích zařízení v Negrilu. Od malých rodinných penzionů po stylové hostely, je zde možnost, která vyhovuje vašemu rozpočtu. Tyto ubytovací zařízení obvykle nabízejí základní vybavení, jako jsou pohodlné postele, koupelny, a wi-fi připojení. Ačkoli nemají prvotřídní vybavení jako luxusní resorty, místo toho vám poskytnou útulné a příjemné prostředí, kde se můžete cítit jako doma.

Pro ty, kteří hledají autentické zážitky, je možnost pronajmout si apartmán nebo vilu v Negrilu. Toto je skvělá volba pro ty, kteří chtějí mít vlastní prostor a zároveň si užít klid a soukromí. Většina apartmánů a vil je vybavena kompletní kuchyní, takže si můžete sami připravit jídlo, pokud to budete chtít. Vila s výhledem na moře je dokonalým místem pro relaxaci a užívání nádherných západů slunce nad Karibikem.

Ať už si vyberete kterýkoliv typ ubytování, Negril je perfektním místem pro dovolenou na Jamajce. Během svého pobytu si můžete vychutnat plážové aktivity, jako je šnorchlování, potápění a surfování. Můžete také navštívit Seven Mile Beach a prozkoumat krásný život pod vodou. Pokud se cítíte dobrodružně, můžete se vydat na výlet do Blue Hole, přírodního bazénu s průzračně modrou vodou. Není pochyb o tom, že Negril nabízí nezapomenutelné zážitky a krásu Karibiku.

Takže příště, když uvažujete o dovolené v Karibiku, nezapomeňte vyzkoušet ubytování v Negrilu na Jamajce. Bez ohledu na to, zda si vyberete luxusní resort, cenově dostupné ubytování nebo pronájem apartmánu, budete mít jistotu, že si užijete krásy této malebné destinace. Jamajka Negril je přímo rájem na zemi, které vás nezklame.


Velké množství spokojených klientů

Nejrozsáhlejší online selekce letenek

Záruka nejnižší ceny

Nejvýhodnější lety do všech koutů světa

Všechny levné letenky do celého světa na jednom webu.

Zjistit letenky