Sháníte letenku s nejlepší cenou?

Japonsko Otaru

Počasí Japonsko Otaru


Otaru se nachází ve střední části ostrova Hokkaidó v Japonsku a je známý svými malebnými uličkami, kanály a historickým přístavem. Když ale přijedete do Otaru během zimních měsíců, zjistíte, že se město stává jednou z nejkrásnějších zimních scenérií v Japonsku.

V Otaru během zimy se očekává velmi chladné a sněhové klima. Jako většina oblastí v Hokkaidó, zimní měsíce od prosince do února jsou extrémně chladné. Minimální teploty ve dne se pohybují kolem -4 až -9 stupňů Celsia, s maximy většinou kolem nuly. Mezi prosincem a březnem padá v průměru 2 až 3 metry sněhu, takže určitě si vezměte teplé oblečení a boty, aby vás zima nezaskočila.

Díky tomu, že Otaru se nachází na pobřeží Japonského moře, zde mohou přicházet bouřky a silné vítry. Pokud se vracíte po pěší cestě kolem kanálů, může být studený vítr extrémně chladný, takže si vezměte spoustu vrstev oblečení. Nicméně, i když je počasí chladné a sněžné, uvidíte mnoho turistů, kteří přicházejí k vidění zdobení vánočních výloh v obchodech a mnoha světelných dekorací, které jim dodávají kouzlo.

Kvůli nejsilnějším sněhovým bouřím v Otaru, mohou pohlednice rozparcelovat sloupky a křídla mohou usínat pod váhou sněhu. Pokud jste fanoušci sněhu, určitě si tuto scenérii užijete, ale být na tomto místě zase příliš mnoho dní může způsobit depresi způsobenou sezónním afektivním poruchou (SAD).

Celkově je Otaru v zimě jedním z nejkrásnějších míst v Japonsku a určitě ho stojí za to navštívit. Nicméně se ujistěte, že kromě teplého oblečení máte s sebou také ochranné brýle, nějaký repelent proti mrazu a ochranný klobouk kvůli ostrému slunci odrážejícímu se od sněhu.


Nejčastější dotazy a odpovědi Japonsko Otaru


Q: Jaká je nejlepší čas návštěvy Otaru v Japonsku?
A: Nejlepší čas pro návštěvu Otaru je od července do srpna. Toto období je slavné díky festivalům a japonským oslavám.

Q: Jaké jsou vstupenky do Otaru Aquarium?
A: Vstupenky do Otaru Aquarium stojí pro dospělé asi 2000 japonských jenů (v přepočtu přibližně 450 CZK) a pro děti kolem 1000 japonských jenů (cca 225 CZK).

Q: Kde je nejlepší místo pro sledování rybolovu v Otaru?
A: Nejlepší místo pro sledování rybolovu v Otaru je v blízkosti Otaru molo nebo v blízkosti rybí tržnice. K dispozici je několik turistických lodí, které nabízejí atraktivní nabídky na rybolov.

Q: Jaká je nejlepší doprava z letiště Chitose do Otaru?
A: Nejlepší doprava z letiště Chitose do Otaru je vlakem. Cesta vlakem trvá asi 70 minut a vlaková zastávka je v blízkosti Otaru, takže není třeba hledat další dopravní prostředky.

Q: Jaké jsou nejlepší hotely v Otaru?
A: Mezi nejlepší hotely v Otaru patří Grand Otaru Hotel, Authent Hotel Otaru, Hotel Nord Otaru a Asari Classe Hotel.

Q: Kde se nachází nejlepší místo pro tradiční jídlo v Otaru?
A: Nejlepší místo pro tradiční jídlo v Otaru najdete na trhu ryb v Otaru. K dispozici je mnoho restaurací a stánků, kde si můžete vychutnat čerstvé a chutné ryby.

Q: Jaké jsou nejvýznamnější památky v Otaru?
A: Mezi nejvýznamnější památky v Otaru patří Otaru Canal, Otaru Music Box Museum, Tengu-no-yu Onsen a Otaru Aquarium.


Ubytování Japonsko Otaru


Otaru je malebné město na severním pobřeží japonského ostrova Hokkaidó, které je známé svou bohatou historií, tradiční atmosférou a romantickými kanály. Každý rok sem přijíždí tisíce turistů, aby si užili tu jedinečnou atmosféru, vychutnali si místní delikatesy a obdivovali historickou architekturu. Před návštěvou Otaru je však důležité vyřešit otázku ubytování, protože tato oblast nabízí široký výběr možností.

Pokud preferujete luxusnější možnosti, Otaru nabízí několik luxusních hotelů a ryokanů. Mnoho z těchto ubytování se nachází v blízkosti hlavních turistických oblastí, jako je slavná ulice Sakaimachi s tradičními obchody a kavárnami. Tyto hotely a ryokany často nabízejí prvotřídní vybavení, jako jsou lázně Onsen, restaurace, bary a další komfortní služby.

Pokud byste raději zvolili útulnější a cenově dostupnější možnost, město Otaru má také mnoho menších rodinných hotelů a hostelic, které nabízí pohodlné a čisté pokoje za přijatelné ceny. Mnoho z těchto ubytování má také společné prostory, ve kterých si můžete odpočinout, sdílet informace s ostatními cestovateli a využívat dalších příjemností, jako je společenská místnost, kuchyňka či úschovna zavazadel.

Pro cestovatele, kteří by si rádi okusili autentickou japonskou kulturu, existuje také možnost ubytování v tradičních japonských ryokanech. Tyto tradiční japonské hostely nabízejí pokoje se zemními matracemi známými jako futony, výbornou jídlo připravované v tradičním stylu a onsen lázně, které profilují celý zážitek. Navíc mnoho ryokanů se nachází v klidných okolních oblastech, což vám umožní prozkoumávat místní kulturu a krásu.

Při hledání ubytování v Otaru se doporučuje využít různé rezervační weby, jako je Booking.com nebo Airbnb, které nabízejí možnost vybrat si nejvhodnější ubytování na základě lokalizace, ceny a veškerých preferencí. Kromě toho je dobré sledovat recenze předešlých hostů, abyste si mohli udělat představu o kvalitě a službách ubytování.

V každém případě je ubytování v Otaru snadno dostupné a zajišťuje nepřetržitou relaxaci a odpočinek po celodenním objevování města. Bez ohledu na to, jaký typ a cenový rozpočet si vyberete, budete mít příležitost zažít jedinečnou atmosféru Otaru a vychutnat si japonskou pohostinnost.


Letenka Japonsko Otaru


Otaru, malebné město na severním ostrově Hokkaidó v Japonsku, je skvělým cílem pro cestovatele, kteří si přejí zažít jedinečnou kombinaci historie, kultury a nádherné přírody. A díky dostupným letenkám můžete snadno a rychle otestovat sem uskutečnit své dobrodružství.

Pokud se rozhodnete navštívit Otaru, při pohledu na nádherné historické budovy a zachovalé kanály pochopíte, proč toto město láká mnoho turistů. Otaru bylo kdysi jedním z nejdůležitějších přístavů na severu Japonska, což vytvořilo kulturu a atmosféru kombinující západní a japonské vlivy.

Jedním z nejznámějších míst, které si turisté rozhodně nesmějí nechat ujít, je slavný Otaru kanál. Kanál, obklopený kamennými zdi, je přímočarým připomínáním historických časů, kdy sloužil jako hlavní tepna obchodu. Dnes je oblíbeným místem pro procházky, především večer, kdy jsou staré budovy osvětlené a vytvářejí romantickou atmosféru.

Další ikonickou památkou v Otaru je známější jako "město deštníků". Na ulici Sakaimachi Dori, hlavní turistické atrakci, naleznete mnoho obchodů specializujících se na ručně vyrobené deštníky. Vstupte do nich a objevíte široký výběr deštníků různých barev, vzorů a stylů, které jsou překvapivě lehké a odolné.

Přestože Otaru přitahuje mnoho turistů díky své krásné architektuře a bohaté historii, místní kultura je také fascinující. Můžete navštívit místní muzea, jako jsou Muzeum skla Otaru a Muzeum života v Otaru, kde se dozvíte více o historii a tradicích tohoto regionu. Nezapomeňte také ochutnat místní speciality, jako jsou slavné japonské rybí koláče a chřestové hody.

Otaru se nachází v okolí přírodních krás, které stojí za návštěvu. Z lodi můžete vyjet na výlet, abyste si užili nádherný pohled na okolní hory a přírodní scenérie. Oblast je také známá svými horkými prameny, které nabízejí příležitost k relaxaci a odpočinku po dlouhém dni stráveném prozkoumáváním města.

Díky dostupným letenkám si nyní můžete snadno a rychle naplánovat svou cestu do Otaru. Během svého pobytu zde budete mít možnost objevit historické dědictví, okusit místní kuchyni a prozkoumat úchvatnou krásu japonské krajiny.

Takže neváhejte, vyhledejte si letenky do Otaru a připravte se na nezapomenutelný zážitek, který Vám toto krásné město nabídne. Budete mít možnost stát se součástí jeho historie a odnést si s sebou úžasné vzpomínky.


Dovolená Japonsko Otaru


Pokud hledáte exotickou dovolenou, plnou intrigující kultury a krásných památek, pak byste se měli podívat na japonské město Otaru. Město Otaru, které se nachází na severním ostrově Hokkaidó, je známé svým historickým centrem, kanály a překrásnými památkami.

Když se podíváte na staré fotky Otaru, může vám připadat, že přistání v láhvi. Toto odlehlé město je jedinečné tím, že si zachovalo atmosféru starého japonského přístavního města. Jeho centrum je plné historických budov z 19. a 20. století, které na vás dýchají svou starobylou elegancí. Mnohé z těchto budov jsou dnes proměněny na muzea, kavárny, obchody s uměleckými díly a starožitnostmi, nebo restaurace, které nabízejí nejen lahodné pokrmy, ale i nádherný výhled na kanály a přístav.

Jednou z nejznámějších turistických atrakcí v Otaru je kanál. Kanál je obklopen historickými budovami a v noci je vytvořeno romantické prostředí osvětlením. Procházka podél kanálu si získala srdce nejen místních obyvatel, ale i turistů z celého světa. Při procházce po náplavní zóně kanálu si vychutnáte atmosféru města a objevíte tradiční japonské suvenýry a regionální speciality v malých obchůdcích, které lemuji kanál.

Další nezbytnou zastávkou během návštěvy Otaru by měla být oblast známá jako Sakaimachi Dori. Tato ulice je plná historických obchodů a kaváren, které jsou specializované na tradiční ručně vyrobené japonské produkty. Můžete si zde zakoupit ručně vyrobené mýdla, keramiku nebo dokonce sklářské výrobky. Kavárny nabízejí prodej i degustace tradičních sladkostí, jako jsou slavné japonské trubičky na zmrzlinu zvané "Otaru-san no Sankaku".

Otaru nabízí také mnoho dalších památek, jako jsou chrámy, chrámy, botanické zahrady a neuvěřitelné výhledy na oceán z majáku. V případě, že jste milovníky zimní sporty, Otaru je vzdálen jen pár kilometrů od jednoho z nejznámějších japonských lyžařských středisek, Niseko.

Pokud plánujete svou dovolenou v Japonsku, nezapomeňte zahrnout Otaru na svůj seznam míst k návštěvě. Toto malebné přístavní město vám nabídne jedinečnou kombinaci historie, kultury, nádherných památek a chutných jídel. Ať už procházíte po kanálech, objevujete starobylé budovy nebo si vychutnáváte tradiční jídlo, Otaru vás zcela jistě okouzlí svým zvláštním kouzlem.


Velké množství spokojených klientů

Nejrozsáhlejší online selekce letenek

Záruka nejnižší ceny

Nejvýhodnější lety do všech koutů světa

Všechny levné letenky do celého světa na jednom webu.

Zjistit letenky