Sháníte letenku s nejlepší cenou?

Jihoafrická republika Bloukrans Bridge (bungy jumping)

Dovolená Jihoafrická republika Bloukrans Bridge (bungy jumping)


Jihoafrická republika je země s bohatou historií, úchvatnou přírodou a zároveň i místem, kde si můžete vyzkoušet mnoho adrenalinových sportů. Jedním z těch nejextrémnějších je určitě bungy jumping.

Jedním z nejoblíbenějších míst pro bungy jumping v Jihoafrické republice je bezesporu Bloukrans Bridge. Tento obrovský most s délkou 216 metrů se nachází v Národním parku Tsitsikamma na Garden Route a pokud si troufnete přes 216 metrů vyskočit, získáte úžasný zážitek, který jistě nezapomenete.

Bungy jumping z Bloukrans Bridge je oblíbenou atrakcí pro turisty i místní obyvatele a s výškou přes 200 metrů jde o druhý nejvyšší komerční bungy jump na světě. A pokud hledáte opravdu extrémní zážitek, můžete si být jisti, že Bloukrans Bridge bungy jumping vám ho poskytne.

Před samotným skokem musíte projít důkladnou instruktáží a testovacími skoky z nižších můstků. Poté následuje samotný okamžik, kdy stojíte na okraji můstku a jen se snažíte dostat co nejvíce odvahy. A poté už jen skočíte a začnete padat k údolí pod vámi rychlostí přes 100 km/h.

Bungy jumping je bezpochyby adrenalinový sport, který vyžaduje odvahu a sebedůvěru. Pokud s tímto sportem nemáte zkušenosti, je nutné si zvolit spolehlivého organizátora a řídit se jeho pokyny a instrukcemi. Nicméně pokud si troufnete, můžete si být jisti, že vám bude poskytnut úžasný zážitek, který patří mezi nejextrémnější sportovní aktivity, jaké si můžete v Jihoafrické republice vyzkoušet.


Letenka Jihoafrická republika Bloukrans Bridge (bungy jumping)


Jihoafrická republika je zemí plnou adrenalinových dobrodružství a jedním z nejznámějších a nejvíce vzrušujících je určitě skákačka z Bloukranského mostu. Tato skokanská atrakce se bungy jumpingem, kterou najdete na Garden Route poblíž vesnice Storms River, je jednou z nejoblíbenějších turistických atrakcí v Jihoafrické republice a je považována za nejvyšší komerční bungy most na světě.

Bloukranský most se tyčí nad 216 metrů vysokou propastí nad řekou Bloukrans, a nabízí tak úžasný výhled na okolní scenérie. Jeho stavba byla dokončena v roce 1984 a od té doby se stal oblíbeným místem pro extrémní sportovce a dobrodruhy. Pokud máte dostatek odvahy, můžete se hodit do bezpečnostního lana a skočit z této mohutné stavby do propasti. Je to zážitek, který vás vyšle do vzduchu a poskytne adrenalinový šok, který jednoduše nelze popsat slovy.

Bungy jumping z Bloukranského mostu je oproti jiným bungy skokům zvláštní tím, že dosahuje velmi vysoké polohy a je propojen s bezpečnostním lanem, které vám zaručuje maximální bezpečnost. Přestože se může zdát náročný a děsivý, tato aktivita je plně regulována a všechny zařízení jsou řádně testována, aby se zajistila vaše bezpečnost.

Pro ty, kteří mají dostatek odvahy a touží po dobrodružství, je bungy jumping z Bloukranského mostu nesmírně vzrušujícím zážitkem. Skok z takové výšky vám umožňuje zažít pocit volnosti a adrenalinu, jaký nemá obdoby. Navíc, pokud jste v bezpečných rukou zkušených instruktorů, můžete se plně soustředit na tento nezapomenutelný zážitek.

Bloukranský most je otevřen pro bungy jumping po celoročně, což znamená, že můžete tuto atrakci zařadit do svého itineráře v Jihoafrické republice kdykoliv v průběhu roku. Ať už jste dobrodruh, který hledá nové výzvy, nebo jen cestovatel, který si chce užít adrenalinový zážitek, Bloukranský most je ideálním místem pro skákání bungy.

Pokud máte rádi extrémní sporty a chcete prožít něco nezapomenutelného během vaší cesty do Jihoafrické republiky, pak nesmíte vynechat příležitost zaskákat z Bloukranského mostu. Bezpečnost a vzrušení jsou zde zaručeny, stejně jako úžasný výhled na údolí a okolní krajinu. Takže co ještě čekáte? Posaďte se do lan a sestupte z tohoto stupňovitého mostu do úžasu a adrenalinu.


Počasí Jihoafrická republika Bloukrans Bridge (bungy jumping)


Jihoafrická republika je známá svými úchvatnými přírodními scenériemi a adrenalinovými sporty. Jedním z nejznámějších a nejvíce adrenalinových sportů, které si zde můžete vyzkoušet, je bungee jumping. A jedním z nejoblíbenějších míst pro bungee jumping v Jihoafrické republice je Bloukrans Bridge.

Bloukrans Bridge se nachází na Garden Route, což je malebná silnice vedoucí podél jižního pobřeží Jihoafrické republiky. Most je postaven na útesu a spojuje provincie Východní Kapsko a Západní Kapsko. Je to nejen jeden z nejvyšších mostů v Africe, ale také jeden z nejvyšších mostů, ze kterých si můžete vyzkoušet bungee jumping na světě.

Skok z Bloukrans Bridge je opravdovým adrenalinovým zážitkem. Most se tyčí 216 metrů nad řekou Bloukrans, což je opravdu impozantní výška. Každý skok je sice dobrovolný, ale pro ty, kteří touží po adrenalinu a neobvyklých zážitcích, je to jedna z nejlepších volných pádových aktivit na světě.

Proces skoku z Bloukrans Bridge je velmi bezpečný a profesionální. Existuje zde řada specializovaných agentur, které nabízejí tento adrenalinový zážitek. Před skokem si musíte projít krátkým školením a dostanete všechny potřebné bezpečnostní instrukce. Potom je čas položit si zápěstní pásek a vydat se na okraj mostu. Ten pocit, kdy stojíte na kraji 216 metrů vysokého mostu, je neskutečně vzrušující.

Jakmile jste připraveni, instruktér vás uvolní a začíná volný pád. Srdce vám buší v hrudi a vzduch vám proudí kolem uší, když se rychle sune vzhůru a dolů. Potom následuje vzestup, kdy se lanovka plazí nahoru, a vy si můžete vychutnat překrásný výhled na okolní krajinu.

Po skoku z Bloukrans Bridge budete mít pocit svobody a adrenalinu, který si budete pamatovat po zbytek života. Bungee jumping je závažný zážitek, který dává smysl vašemu životu a odstraňuje strach z výšek. Je to také skvělý způsob, jak si užít malebnou přírodu a zároveň zakusit neskutečnou výzvu.

Jestliže jste dobrodružný typ a hledáte adrenalinový sport jako žádný jiný, bungee jumping z Bloukrans Bridge v Jihoafrické republice je pro vás perfektní volbou. Připravte se na vzrušení a adrenalin, který vám přinese tento úžasný zážitek. Nic vás nedokáže připravit na pocit volného pádu z 216 metrů vysokého mostu. Zároveň si užijete úžasný výhled na okolní krajinu, který vám připomene krásu Jihoafrické republiky.

Takže, na co ještě čekáte? Udělejte si odvážný krok a vyzkoušejte bungee jumping z Bloukrans Bridge. Zažijete neskutečný zážitek, který vám navždy zůstane v paměti. Pocit adrenalinu, volného pádu a svobody přispějí k tomu, že budete chtít tento zážitek zažít znovu a znovu.


Nejčastější dotazy a odpovědi Jihoafrická republika Bloukrans Bridge (bungy jumping)


1. Jak vysoká je Bloukrans Bridge?
Bloukrans Bridge je 216 metrů vysoký most.

2. Kolik stojí skok z Bloukrans Bridge?
Cena skoku z Bloukrans Bridge se pohybuje kolem 1500 jihoafrických randů (cca 900 Kč).

3. Jak dlouho trvá samotný skok?
Samotný skok z Bloukrans Bridge trvá jen několik sekund, ale celý proces, včetně přípravy a zavazování, může trvat až 30 minut.

4. Je pro skok potřeba nějakých zvláštních dovedností nebo předchozí zkušenosti?
Ne, žádné zvláštní dovednosti nejsou potřeba. Instruktoři vám poskytnou veškerou potřebnou výukovou a bezpečnostní informace.

5. Jaká je minimální věková hranice pro skok z Bloukrans Bridge?
Minimální věková hranice je 14 let. Osoby mladší 18 let musí mít souhlas rodičů nebo zákonného zástupce.

6. Je možné se skoku z Bloukrans Bridge účastnit, pokud mám výšku nebo váhové omezení?
Ano, je možné. Maximální váhové omezení je 150 kg a minimální váha je 35 kg.

7. Jaká je bezpečnostní opatření pro skok z Bloukrans Bridge?
Pro skok z Bloukrans Bridge jsou používány certifikované a bezpečné bungee zařízení. Instruktoři také poskytují podrobné pokyny ohledně bezpečnosti a správného provedení skoku.

8. Co je zahrnuto v ceně skoku z Bloukrans Bridge?
Cena skoku z Bloukrans Bridge zahrnuje všechny potřebné vybavení, instruktáž a zážitek samotný.

9. Je nutná předem rezervace pro skok z Bloukrans Bridge?
Ano, je doporučeno předem rezervovat skok, zejména v obdobích s vyšší poptávkou, jako jsou víkendy nebo dovolené.

10. Jak dlouho je most Bloukrans Bridge v provozu pro bungee jumping?
Most Bloukrans Bridge je otevřen pro bungee jumping po většinu roku, s výjimkou extrémních povětrnostních podmínek nebo údržby mostu.


Ubytování Jihoafrická republika Bloukrans Bridge (bungy jumping)


Bloukrans Bridge v Jihoafrické republice by mohl být pro milovníky extrémních aktivit nejlepším místem na planetě. Jedná se o nejvyšší komerční bungee jump (bloukání na gumových provazech) na světě, který se nachází na výšce 216 metrů nad úrovní řeky Bloukrans.

Pokud jste odvážným dobrodruhům, kteří chtějí zažít něco opravdu neobvyklého, neváhejte a zarezervujte si ubytování na Bloukrans Bridge. Ubytování zahrnuje různé možnosti, mezi nimiž patří například tyto:

Bunkhouse:
Bunkhouse je ideální pro ty, kteří chtějí přijít s přáteli a užít si přírody Jižní Afriky. Ubytování zahrnuje 4 pokoje s manželskou postelí a 2 oddělené postele. Všechny pokoje jsou nekuřácké a vybavené vlastní koupelnou se sprchou a záchodem. V bunkhouse se nachází také společná kuchyňka a prostor na posezení.

Luxusní podkrovní apartmán:
Pro ty, kteří chtějí být v blízkosti skoku, je k dispozici luxusní podkrovní apartmán. Ubytování zahrnuje nádherný výhled na řeku a okolní krajinu. Apartmán nabízí prostorný otevřený obývací pokoj, plně vybavenou kuchyni a ložnici s manželskou postelí a soukromou koupelnou.

Stanování:
Pokud máte rádi přírodu a rádi si užíváte volného času v přírodě, zkuste stanování. K dispozici jsou stanové místa se spektakulárním výhledem na řeku a most. Využijete také společné toalety a sprchy.

Přímo na Bloukrans Bridge se nachází také restaurace, kde si můžete vychutnat kvalitní jídlo a nápoje. Restaurace nabízí venkovní i vnitřní posezení s fantastickým výhledem na řeku.

Bloukrans Bridge je unikátním místem na světě a pobyt zde je zážitkem na celý život. Pokud hledáte adrenalinovou výzvu a nezapomenutelný zážitek, neváhejte a rezervujte si ubytování v této nezapomenutelné destinaci.


Velké množství spokojených klientů

Nejrozsáhlejší online selekce letenek

Záruka nejnižší ceny

Nejvýhodnější lety do všech koutů světa

Všechny levné letenky do celého světa na jednom webu.

Zjistit letenky