Sháníte letenku s nejlepší cenou?

Kolumbie Islas del Rosario

Nejčastější dotazy a odpovědi Kolumbie Islas del Rosario


Dotazy a odpovědi o Kolumbii Islas del Rosario:

1. Jak se dostat na Kolumbii Islas del Rosario?
- Nejjednodušší způsob, jak se dostat na Islas del Rosario, je vzít si trajekt nebo lodní taxi z přístavu ve městě Cartagena. Cesta trvá přibližně 1 hodinu.

2. Mohu si na Islas del Rosario zaplavat a potápět se?
- Ano, Islas del Rosario jsou ideálním místem pro plavání a potápění. Na ostrovech jsou k dispozici nádherné pláže a korálové útesy, které jsou domovem pestrobarevných mořských živočichů.

3. Jaký je nejlepší čas na návštěvu Islas del Rosario?
- Nejlepší čas na návštěvu Islas del Rosario je v období od prosince do března, kdy je zde suché a slunečné počasí. V tomto období je také nejlepší viditelnost při potápění.

4. Co je možné vidět na Islas del Rosario?
- Na Islas del Rosario si můžete vychutnat krásné pláže, potápět se v korálových útesech a objevovat rozmanitý podmořský život. Taktéž se zde nachází akvárium a několik malých přírodních parků.

5. Nabízí Islas del Rosario ubytování?
- Ano, na Islas del Rosario je možné najít různá ubytování, včetně hotelů, resortů a malých bungalovů. Doporučuje se rezervovat ubytování předem, protože ostrovy mohou být v období turistické sezóny velmi rušné.

6. Existují na Islas del Rosario restaurace a obchody?
- Ano, na Islas del Rosario se nachází několik restaurací a obchodů, kde si můžete koupit suvenýry a potraviny. Nicméně, pamatujte si, že to je menší ostrov a nabídka může být omezená.

7. Jak zabezpečit svoje cennosti na Islas del Rosario?
- Doporučuje se zabezpečit cennosti ve svém ubytování a vzít s sebou jen nezbytné věci na pláž nebo výlety. Pamatujte si, že věci nenechávejte dohledatelné ve vozidlech nebo nehlídejte bez dozoru.

8. Je na Islas del Rosario bezpečno?
- Islas del Rosario je většinou bezpečné místo pro turisty a návštěvníky. Nicméně, je vždy důležité dodržovat obecná bezpečnostní opatření, jako například nezanechávat cennosti bez dozoru a vyhýbat se tmavým a opuštěným místům ve večerních hodinách.


Letenka Kolumbie Islas del Rosario


Kolumbie je země plná překvapení a kontrastů. Má nádherné horské oblasti, bohatou historii, úchvatné pláže a neuvěřitelnou faunu a flóru. Není divu, že turisté ze všech koutů světa se snaží navštívit tuto krásnou zemi. Jedním z nejpopulárnějších míst v této jihoamerické zemi jsou Islas del Rosario, souostroví tvořené tucty ostrovů a útesů, které se nacházejí v Karibiku. Toto krásné místo si získalo oblibu díky svým neobyčejným skvrnitým a korálovým riffům, které jsou malebnou kulisou pro křišťálově čisté vody, kde se snadno potápíte plavat nebo šnorchlovat.

Většina turistů, kteří plánují navštívit Islas del Rosario, vyráží z hlavního města Bogoty, kde lze zakoupit letenky do Cartageny.

Cartagena je krásné město nacházející se na pobřeží Karibského moře a nabízí zájemcům o dovolenou snadnou možnost dostat se na ostrovy Islas del Rosario. Let z Bogoty do Cartageny trvá pouhé 2 hodiny a lze si zakoupit levné letenky, ke kterým lze přistoupit přes vyhledávače.

Letecké společnosti, které létají z Bogoty do Cartageny, jsou většinou společnosti LATAM, Avianca a Viva Colombia. Pokud si zakoupíte letenku v předstihu nebo v období mimo turistickou sezónu, můžete levně letět z Bogoty do Cartageny.

Po přistání v Cartageně společnosti jako Jevelin Tour nebo Jet Boat Cartagena našim turistům nabízí přepravu na pláže Islas del Rosario. Kromě letu z Bogoty do Cartageny si můžete zakoupit také celý balíček zahrnující lodní dopravu, občerstvení a šnorchlování na ostrovech.

Islas del Rosario jsou opravdu unikátním místem na planetě, kde můžete vidět nejkrásnější a největší korálové riffová pole. Zde se můžete potápět a objevovat nejzajímavější faunu a flóru pod vodou. Pláže jsou tady opravdu nádherné s krásnými a jemnými plážemi a skvělým čistým mořským vzduchem. Ostrovy jsou vhodné na turistické výlety, odpočinek a relaxaci. Tím, že si zakoupíte letenku z Bogoty do Cartageny, dostanete se ke krásám Islas del Rosario a vychutnáte si velmi příjemnou dovolenou.


Dovolená Kolumbie Islas del Rosario


Kolumbie je země plná nádherných pláží a exotických ostrovů. Jedním z nejvíce vyhledávaných turistických cílů je souostroví Islas del Rosario, které se nachází v Karibském moři nedaleko od pobřeží Kolumbie.

Islas del Rosario je tvořeno 28 korálovými ostrovy a představuje skvělou možnost utéct od rušného městského života a užít si klid a relaxaci na plážích s bílým pískem a tyrkysovým mořem. Toto souostroví je také vyhlášené pro své živé korálové útesy a bohatý podmořský život, což dělá z Islas del Rosario ideální místo pro potápění a šnorchlování.

Jeden z nejzajímavějších ostrovů v souostroví je Isla Grande. Tento ostrov nabízí širokou škálu aktivit pro návštěvníky, včetně potápění, šnorchlování, rybaření a plavání s delfíny. Kromě vodních aktivit můžete také prozkoumat ostrov pěšky a objevit jeho místní faunu a floru. Isla Grande je také domovem několika luxusních resortů a hotelů, které nabízejí komfortní ubytování a výhledy na oceán.

Dalším zajímavým místem na souostroví je Isla del Pirata. Tento malý ostrov je ideální pro ty, kteří hledají úplné odpočinkové dovolenou bez rušivého turistického ruchu. Isla del Pirata nabízí luxusní pláže, soukromé chaty a příjemné vody pro šnorchlování. Na ostrově je také možnost účastnit se různých vodních aktivit, včetně kajaků a windsurfingu.

Pro ty, kteří mají rádi dobrodružství, je tu ostrov Isla Rosario. Tento ostrov je známý pro svou přírodní rezervaci a vrcholky hor, které nabízejí úchvatné výhledy na celé souostroví. Na ostrově také najdete několik stezek pro pěší turistiku, kde můžete objevovat přírodní scenérie a pozorovat místní faunu a floru.

Pro ty, kteří mají rádi kulturní zážitky, existuje na Isla Grande i jiných ostrovech několik malých rybářských vesnic a komunit, které nabízejí autentický pohled na kolumbijskou kulturu a tradice. Zde si můžete vychutnat místní kuchyni a potěšit svůj chuťový profil exotickými plody moře.

Cesta na Islas del Rosario je snadná a zábavná. Nejbližším větším letištěm je letiště v Cartageně, odkud je možné se dostat na souostroví lodí, které je tu k dispozici ve velkém množství. Mnoho lodí také nabízí možnost organizovat prohlídky souostroví a vodní aktivity.

Islas del Rosario je opravdu rájem na zemi. Kombinace nádherných pláží, bohatého podmořského života a příležitostí pro dobrodružství dělá z tohoto souostroví jedno z nejkrásnějších míst v Karibiku. Bez ohledu na to, zda hledáte relaxační dovolenou na bílých plážích nebo dobrodružné vodní aktivity, Islas del Rosario je ideální destinací pro každého.


Ubytování Kolumbie Islas del Rosario


Islas del Rosario je souostroví ležící nedaleko pobřeží Kolumbie, asi 45 kilometrů jihozápadně od města Cartagena. Tento nádherný souostroví je známé svou nádhernou přírodou, křišťálově čistými vodami a bílými plážemi. Je to oblíbená turistická destinace pro ty, kteří hledají relaxaci a klid.

Pro ubytování na Islas del Rosario máte několik možností. Nejběžnějším typem ubytování je pobyt v plážových bungalovech. Tyto bungalovy jsou obklopeny krásnou přírodou a nabízejí vám přímý přístup na pláž. Jsou vybaveny veškerým potřebným vybavením, abyste si svůj pobyt užili naplno. Některé z bungalovů mají také výhled na moře, což je další bonus.

Další možností je pobyt v luxusních resortech a hotelech. Tyto rezorty nabízejí širokou škálu zařízení a služeb, jako jsou bazény, restaurace, wellness centra a spoustu dalšího. Jsou ideální pro ty, kteří chtějí zažít luxusní dovolenou a být opečováváni veškerým komfortem.

Pokud hledáte něco cenově dostupnějšího, na souostroví najdete také několik menších penzionů a rodinných hotelů. Tyto ubytovací zařízení mají obvykle jednodušší vybavení, ale stále vám poskytnou pohodlí a pohodlí, které potřebujete během svého pobytu. Některé z těchto hotelů také nabízejí možnost stravování v jejich vlastních restauracích, kde si můžete vychutnat tradiční kolumbijskou kuchyni.

Jedním z největších lákadel pobytu na Islas del Rosario je snorklování a potápění. Souostroví je obklopeno korálovými útesy a nabízí bohatství podmořského života, který si můžete prohlédnout při potápění nebo šnorchlování. Když si pronajmete ubytování na ostrově, často budete mít možnost využít různé vodní aktivity a výlety k objevování korálových útesů.

Jeden z největších tipů pro ubytování na Islas del Rosario je rezervovat si místo co nejdříve. Toto místo je populární turistickou destinací a ubytování se často rychle vyprodává. Proto je dobré mít zajištěné své ubytování předem, abyste se vyhnuli zklamání.

Kolumbie Islas del Rosario je dokonalým místem pro dovolenou od reality. Můžete si vychutnat krásnou krajinu, neuvěřitelné pláže a potápění v jednom z nejlepších mořských prostředí na světě. Ať už zvolíte luxusní resort, útulný bungalov nebo rodinný hotel, neváhejte a vydejte se na tento nádherný kousek ráje na Kolumbijském pobřeží.


Počasí Kolumbie Islas del Rosario


Kolumbijské Islas del Rosario - rajský ostrovní ráj s nádherným počasím

Kolumbie, neuvěřitelně pestrá země plná kulturních pokladů a přírodních krás, ukrývá tajuplný ostrovní archipelag s názvem Islas del Rosario. Tyto ostrovy se nacházejí v Karibském moři nedaleko pobřeží Kolumbie a představují skutečný ráj pro námořníky, milovníky pláže a dobrodruhy.

Jednou z věcí, které lákají turisty z celého světa, je památková rezervace a národní park Islas del Rosario. Tento úžasný kout světa zaujímá rozlohu 120 000 akrů a je domovem mnoha druhů mořského života, včetně korálů, ryb a dokonce i rejnoků. Pro ty, kteří se chtějí potápět a objevovat podmořský svět, Islas del Rosario je ideálním místem.

Ale kromě bohatého podmořského života mají Islas del Rosario také nádherné pláže a vynikající počasí. Tento region Kolumbie patří k tropickému podnebí, což znamená, že teploty jsou celoročně vyšší a sluneční paprsky zde neustále svítí. Průměrná teplota se pohybuje kolem 27 stupňů Celsia, což je pro mnoho lidí ideální počasí na koupání a opalování na pláži.

Místní obyvatelé a turisté mohou vychutnat dlouhé slunečné dny, avšak občasný tropický déšť je také součástí života na Islas del Rosario. V dešťovém období, které trvá od května do listopadu, se průměrné srážky zvyšují. Nicméně, déšť obvykle přichází ve formě krátkých bouřek a obvykle rychle uteče, čímž zanechává čistou oblohu pro turisty, kteří si chtějí užít slunečního odpoledne.

Kromě teploty a srážek je Kolumbie také známa teplými mořskými proudy, které obklopují Islas del Rosario. Moře zde dosahuje teplot od 26 do 29 stupňů Celsia, čímž vytváří ideální podmínky pro šnorchlování, potápění a další vodní aktivity. Pod vodou si můžete prohlédnout pestrý svět korálových útesů a různých druhů ryb.

Islas del Rosario je tedy skutečným rájem pro milovníky dovolené na pláži a aktivit spojených s vodou. Turisté se zde mohou potápět, plavat, šnorchlovat, slunit se nebo jednoduše relaxovat v krásném prostředí. K dispozici jsou také luxusní plážové resorts a ubytování, které nabízí pohodlí a komfort.

Výlet na Islas del Rosario je zážitkem na celý život. Krásná příroda, příjemné počasí a pestrobarevný podmořský svět se společně snoubí, aby turistům poskytly nezapomenutelný zážitek. Navštivte Kolumbii a objevte skrytý ostrovní ráj Islas del Rosario.


Velké množství spokojených klientů

Nejrozsáhlejší online selekce letenek

Záruka nejnižší ceny

Nejvýhodnější lety do všech koutů světa

Všechny levné letenky do celého světa na jednom webu.

Zjistit letenky