Sháníte letenku s nejlepší cenou?

Kostarika Drake Bay

Ubytování Kostarika Drake Bay


Drake Bay - Skrytý klenot Kostariky nabízí úchvatnou přírodu a nezapomenutelné dobrodružství. Pokud se chystáte navštívit Kostariku, neměli byste vynechat návštěvu tohoto malebného bitevního území. Ubytování v Drake Bay je naprosto úžasné a umožňuje vám plně si užít všechny lákadla tohoto tropického ráje.

Drake Bay se nachází na severním pacifickém pobřeží Kostariky a je obklopen národním parkem Corcovado a ochranným přírodním rezervátem Cano Island. Tato oblast je jednou z nejvíce biodiverzitních na světě a poskytuje domov mnoha druhům zvířat a rostlin, které nelze nalézt nikde jinde.

Pokud hledáte ubytování v Drake Bay, máte na výběr různé možnosti, které splní požadavky každého cestovatele. Tato oblast nabízí luxusní hotely, malebná odlehlá letoviště a cenově dostupné hostelové možnosti. Nezáleží na tom, zda hledáte romantický pobyt pro dva, rodinnou dovolenou nebo dobrodružné dobrodružství, Drake Bay zde má pro vás to pravé ubytování.

Luxusní hotely a letoviska v Drake Bay poskytují veškeré pohodlí a služby, které byste očekávali od světové třídy. Tyto zařízení nabízejí krásně zdobené pokoje s úchvatným výhledem na oceán, wellness centra, bazény a restaurace, které připravují vysoce kvalitní gastronomické zážitky. Luxusní hotely a letoviska také nabízejí různé aktivity, jako je potápění, šnorchlování, rybaření a trekking v pralese. Strávení odpoledne na pláži, procházkou po přírodě nebo výletem na Cano Island jsou v této oblasti také oblíbenými aktivitami.

Pro cestovatele s omezenějším rozpočtem jsou k dispozici také cenově dostupnější možnosti ubytování v Drake Bay. Hostely a penziony nabízejí jednodušší, ale útulné pokoje za dostupné ceny. Mnoho z těchto zařízení také poskytuje jídelny a komunální kuchyně, kde si můžete připravit vlastní jídlo. Hostely a penziony jsou skvělou volbou pro cestovatele, kteří chtějí strávit co nejvíce času v přírodě a zažít dobrodružství přímo na svém prahu.

Drake Bay je skutečným rájem pro dobrodruhy a milovníky přírody. Tato oblast nabízí mnoho aktivit, jako je potápění, šnorchlování, surfování, trekking a výlety do přírody. Můžete se ponořit do úžasných korálových útesů, sledovat delfíny a velryby, prozkoumat nedotčené pláže, pozorovat mnoho druhů ptáků a spotřebovat zvířata, která obývají Corcovado. Možnosti jsou téměř nekonečné a každý návštěvník si najde svůj vlastní kousek ráje.

Ubytování v Drake Bay je klíčem k nezapomenutelnému pobytu na této překrásné části Kostariky. Nezáleží na tom, zda preferujete luxusní hotel, útulný penzion nebo cestování s omezeným rozpočtem, Drake Bay má pro vás to pravé místo. Ponořte se do přírody, zažijte dobrodružství a objevte krásu tohoto tropického ráje uvnitř Kostariky.


Dovolená Kostarika Drake Bay


Kostarika je tropický ráj na západním pobřeží Střední Ameriky, který nabízí nádhernou přírodu, exotickou faunu a flóru a nádherné pláže. Mezi jedno z nejoznačenějších míst na Kostarice patří nedotčená destinace známá jako Drake Bay.

Drake Bay se nachází na Osa poloostrově a je výjimečným místem pro milovníky přírody, dobrodruhy a ty, kteří hledají únik od konvenčních turistických atrakcí. Oblast je pojmenována po slavném pirátovi, Sire Francis Drake, který se zde v 16. století zastavil během svých dobyvačných plaveb.

Jedním z hlavních důvodů, proč si vybrat Drake Bay jako dovolenou, je obrovská biodiverzita, kterou nabízí. Osa poloostrov a okolí jsou domovem pro mnoho druhů rostlin a živočichů, včetně vzácných a ohrožených. Můžete se těšit na pozorování delfínů, želv, rejnoků, gaviálů a mnoho dalších. Nejoblíbenější zdejší atrakcí je výprava za pozorováním velryb, které migrují kolem poloostrova a nabízí doslova dech beroucí zážitky.

Dalším lákadlem Drake Bay je jeho úchvatná příroda. Zdejší deštné lesy jsou domovem mnoha druhů endemických rostlin a živočichů, a navštívit je je jedinečným zážitkem. Zdejší pralesy jsou ideálním místem pro procházky, turistiku, pozorování ptáků a jedinečné dobrodružství. Můžete se vydat na výlet do Národního parku Corcovado, který je známý svou rozmanitostí a úchvatnou krajinou.

Pro ty, kteří hledají aktivní dovolenou, je Drake Bay také rájem pro potápění a šnorchlování. Zdejší korálové útesy jsou ideální pro průzkum podmořského života a nabízí neopakovatelné zážitky. Potápěči se mohou těšit na setkání s žraloky, rejnoky, rybami papoušky a mnoho dalších mořských tvorů. I pro začátečníky je zde mnoho možností, jak se seznámit s potápěním a objevovat podmořské království.

Kostarika Drake Bay je také skvělým místem pro načerpání relaxace a odpočinku. Mohl byste se procházet po oslnivě bílých plážích, sýčkovat si teplými vodami Karibského moře a užívat si slunného počasí. Místní obyvatelé jsou známí svou pohostinností a přátelskostí, takže se můžete těšit na skvělou péči a servis.

Zkrátka, Kostarika Drake Bay je ideální destinací pro ty, kteří hledají přírodu, dobrodružství a jedinečné zážitky. Místo nabízí širokou škálu aktivit a krásnou přírodu, kterou nelze přehlédnout. Přijďte objevit toto nádherné místo a zažít jedinečnou dovolenou plnou vzpomínek.


Letenka Kostarika Drake Bay


Pokud hledáte exotické dovolenkové destinace, Kostarika by mohla být tou správnou volbou. Tuto středoamerickou zemi obklopují dvě moře, na každé straně se nachází idylické pláže s nádhernými korálovými útesy, ale také deštné pralesy s tropickými rostlinami a zvířaty. V Kostarice se dá i potápět, surfovat, horolezit, procházet se po přírodní rezervaci nebo se kochat roztomilými místními krokodýly.

Ale co si o této zemi říct z letadla? Pokud budete chtít navštívit jedno z nejkrásnějších a nejuzavřenějších míst v Kostarice, budete muset využít letenku do letiště Drake Bay. Toto letiště leží v Národním parku Corcovado, jednom z největších národních parků Kostariky, který je pokrytý pralesem a na pobřeží hostí velký vodopád.

Co se týče přístupu, Drake Bay je poměrně izolovaná a těžko dostupná oblast. Z letiště San Jose, hlavního města Kostariky, se můžete dostat do Drake Bay téměř výhradně v letadle. Existuje několik leteckých společností, které létají do této oblasti, včetně Sansa Airlines a Nature Air, což jsou dvě z největších leteckých společností v Kostarice.

Let do Drake Bay trvá přibližně jednu hodinu a je to opravdu nádherná letová trasa, která nabízí skvělé výhledy na Kostariku ze shora. Pokud chcete zažít nejkrásnější oceánový výhled, zarezervujte si sedadlo na levé straně letadla, kdy budete mít okno s výhledem na Tichomoří.

Jakmile přijedete do letiště Drake Bay, uvítají vás tropické deště, horko a vlhkost. Vzdálenost od letiště k plážím a srázcům zde není dlouhá a dá se vyjít pěšky nebo vzít taxi. Existuje několik hotelů v této oblasti, které nabízejí ubytování na samotě v deštném pralese, ale i luxusní hotelské komplexy s výhledem na oceán.

Celkově se let do Drake Bay Kostariky může stát nezapomenutelným zážitkem. Pokud hledáte cestování mimo obvyklé turistické trasy a máte rádi exotické dovolenky, Drake Bay je skvělou volbou. Připravte se na neprobádané divočiny, úžasné pláže a zvířata, která jinde neuvidíte.


Počasí Kostarika Drake Bay


Kostarika je krásná země s neuvěřitelnou přírodou a krásnými plážemi. Jedním z nejkrásnějších míst na jihu Kostariky je Drake Bay. Toto místo nabízí návštěvníkům nejen krásné pláže, ale také tropickou přírodu a mnoho aktivit pro dobrodružné duchy. Před návštěvou Drake Bay je důležité informovat se o počasí, aby bylo možné naplánovat si návštěvu co nejlepším způsobem.

Drake Bay se nachází v západní části Kostariky, kde panuje tropické klima. Toto klima se vyznačuje vysokými teplotami a vysokou vlhkostí po celý rok. Průměrná teplota v Drake Bay je kolem 30 °C během dne a 23 °C v noci. To znamená, že návštěvníci by měli být připraveni na horké počasí a měli by být vybaveni vhodným oblečením a ochrannými prostředky.

V Drake Bay se vyskytuje dvě období dešťů. První období je od května do listopadu a druhé období je od prosince do dubna. Během období dešťů může být počasí nevyzpytatelné a deštivé. To ale neznamená, že by návštěva Draky Bay měla být dobu dešťů tuto obelhát. V konečném důsledku, během deštivých měsíců se vytváří nádherná zeleň a je možné vidět mnoho druhů zvířat a rostlin, které jsou běžně viditelné pouze během dešťových období.

V období dešťů mohou být pláže v Drake Bay mnohem méně přístupné. Během dešťových období se mohou na pláži objevit silné vlny a podmínky pro surfování, takže mnoho dobrodruhů stále ráda návštěvy Drake Bay v této době. Během denních hodin mohou být ale deště silné a návštěvníci by proto měli být připraveni na náhlou změnu počasí.

V období sucha jsou pláže v Drake Bay mnohem přístupnější a mohou být využívány k opalování a koupání. Toto období je velmi populární mezi turisty a nabízí mnoho aktivit jako šnorchlování, potápění a jízdu na koni.

Celkově vzato, počasí v Drake Bay může být nevyzpytatelné, ale návštěva tohoto krásného místa je vždy zajímavým zážitkem a nabízí mnoho příležitostí pro dobrodružné duchy. Bez ohledu na to, kdy se rozhodnete navštívit Drake Bay, je důležité být připraven na horké počasí a velkou vlhkost po celý rok.


Nejčastější dotazy a odpovědi Kostarika Drake Bay


Nejčastější dotazy a odpovědi o destinaci Drake Bay v Kostarice:

1. Jak se dostat do Drake Bay?
- Existují několik možností, jak se dostat do Drake Bay. Nejčastěji se cestuje letecky z hlavního města San José. Existují také lodní přepravy z přístavu Sierpe nebo možnost pohodlnějšího letu na vnitrostátním letišti Drake Bay.

2. Kdy je nejlepší čas na návštěvu Drake Bay?
- Nejlepší čas na návštěvu Drake Bay je v období od prosince do dubna, kdy je suché období a teploty jsou příjemné. Nicméně, drsné počasí se může vyskytnout v průběhu deštivého období od května do listopadu.

3. Jaké aktivity a atrakce jsou v Drake Bay?
- Drake Bay nabízí širokou škálu aktivit a atrakcí. Můžete podniknout prohlídku Korzáry, jít na výlet do národního parku Corcovado, objevovat tropickou džungli a potápět se nebo šnorchlovat v úchvatném mořském ekosystému.

4. Kde se dá ubytovat v Drake Bay?
- Drake Bay nabízí různé možnosti ubytování, včetně hotelů, resortů, penzionů a domů na pronájem. Existují také možnosti pro kempování pro ty, kteří mají rádi přírodní zážitky.

5. Můžeme jít na výlet do Corcovado z Drake Bay?
- Ano, je možné podniknout výlet do národního parku Corcovado z Drake Bay. Je to jedna z nejznámějších atrakcí této oblasti. Můžete si vybrat mezi různými typy výletů, včetně procházek s průvodcem, pěší turistiky nebo výletů na lodi.

6. Jaká je tam cena za jídlo a pití?
- Ceny jídla a pití v Drake Bay se mohou lišit v závislosti na místě, ve kterém se rozhodnete jíst. Nicméně, v průměru se dá očekávat, že budou vyšší než ve vnitrozemí Kostariky, protože je Drake Bay odlehlým přírodním rájem.

7. Jsou v oblasti Drake Bay dobré možnosti potápění?
- Ano, Drake Bay je známá svým fantastickým mořským ekosystémem a potápěním. Existují potápěčská centra, která nabízejí různé kurzy a výlety pro zkušené i začátečníky.

8. Má Drake Bay nějaké pláže?
- Ano, v Drake Bay se nacházejí některé z nejkrásnějších pláží Kostariky. Například pláže Playa San Josecito nebo Playa Colorada jsou oblíbené destinace pro odpočinek a relaxaci.

Doufám, že tyto odpovědi budou užitečné při plánování vašeho výletu do Drake Bay v Kostarice.


Velké množství spokojených klientů

Nejrozsáhlejší online selekce letenek

Záruka nejnižší ceny

Nejvýhodnější lety do všech koutů světa

Všechny levné letenky do celého světa na jednom webu.

Zjistit letenky