Sháníte letenku s nejlepší cenou?

Kostarika Playa Flamingo

Nejčastější dotazy a odpovědi Kostarika Playa Flamingo


1) Jak se dostanu z letiště do Playa Flamingo?
- Nejbližším letištěm je Letiště Daniel Oduber Quirós v městě Liberia. Zde si můžete pronajmout auto, vzít si taxi nebo využít veřejnou dopravu, aby jste se dostali do Playa Flamingo.

2) Jaká je nejlepší doba roku k návštěvě Playa Flamingo?
- Nejlepší čas k návštěvě Playa Flamingo je období od prosince do dubna, kdy je suché období a teploty jsou příjemné. Během těchto měsíců můžete očekávat slunečné a teplé počasí.

3) Jaké aktivity a atrakce jsou k dispozici v Playa Flamingo?
- V Playa Flamingo si můžete užít šnorchlování, potápění, surfování, rybaření a plavání. Existují také různé výlety a jiné outdoorové dobrodružství, jako například jízda na koni, hiking v blízké přírodě nebo prohlídky výrobního procesu kávy.

4) Kde se nachází nejlepší pláže v Playa Flamingo?
- Mezi nejlepší pláže v Playa Flamingo patří Playa Flamingo samotná, Playa Potrero, Playa Brasilito a Playa Conchal. Tyto pláže nabízejí bílý písek, klidné vody a skvělé možnosti pro vodní sporty.

5) Existují restaurace a obchody v Playa Flamingo?
- Ano, v Playa Flamingo najdete různé restaurace, které nabízejí místní i mezinárodní kuchyně. K dispozici jsou také malé obchody, kde si můžete koupit potřeby a suvenýry.

6) Jaké je místní jídlo v Playa Flamingo?
- Kostarická kuchyně je známá pro své čerstvé suroviny a jednoduchost. V Playa Flamingo si můžete vychutnat čerstvé mořské plody, tropické ovoce a typické kostarické pokrmy, jako je Gallo Pinto (smíchaný krajec rýže s červenými fazolemi) a Casado (smíchaný talíř s rýží, fazolemi, zeleninou, masem a salátem).

7) Existují ubytovací možnosti v Playa Flamingo?
- Ano, v Playa Flamingo najdete různé možnosti ubytování, včetně hotelů, resortů, apartmánů a penzionů. Je doporučeno rezervovat si ubytování předem.

8) Jak je s bezpečností v Playa Flamingo?
- Playa Flamingo je oblastí s relativně nízkou mírou kriminality. Nicméně je vždy důležité zůstat ostražitý a dbát opatření, jako například dodržovat základní bezpečnostní pravidla a nechávat cenné věci v bezpečí.

9) Jaké jsou blízké turistické atrakce od Playa Flamingo?
- Od Playa Flamingo můžete snadno navštívit další oblíbené turistické atrakce v Kostarice, jako je národní park Rincón de la Vieja, Arenal Volcano National Park, Monteverde Cloud Forest Reserve a Tamarindo Beach.

10) Jaká je místní měna v Playa Flamingo?
- Místní měnou v Kostarice je kostarický colón (CRC). Nicméně, většina turistických míst a obchodů v Playa Flamingo přijímá také americký dolar.


Letenka Kostarika Playa Flamingo


Kostarika je země palmových pláží, tropických deštných pralesů a úchvatné přírody, která každoročně láká tisíce turistů z celého světa. Mezi nejoblíbenější letoviska patří Playa Flamingo, kde si každý najde to své - od relaxace na bílých písečných plážích až po napínavé adrenalinové sporty. Pokud plánujete svou dovolenou zahraniční, Kostarika Playa Flamingo je nutnou destinací, na kterou byste neměli zapomenout.

Cestujete do Kostariky a nevíte, jaký hotel si zarezervovat? Zvažte možnost ubytování v resortu s názvem „El Sabanero Eco-Lodge“, umístěný v lesnaté krajině a přitom nedaleko od pláže Playa Flamingo. V resortu se budete cítit jako v srdci deštného pralesa a zároveň budete mít v dosahu vše, co si jen můžete přát od své dovolené.

Co se této oblíbené destinace týká, Playa Flamingo má určitě co nabídnout. Třeba pláž s jasnou modrou vodou a bílým pískem, kde se můžete kochat úchvatnými panoramaty a vychutnávat si relaxaci na slunci. Pláž je také ideální pro vodní sporty jako jsou windsurfing, surfování, paddleboarding nebo potápění. Pokud se rozhodnete ochutnat chutě místní kuchyně, určitě neopomeňte navštívit nedaleké město Tamarindo, které má bohatou nabídku skvělých restaurací.

Kromě pláže však Playa Flamingo nabízí i další zajímavá místa. V blízkosti se nachází kuriózní a jedinečná kostarická pláž Conchal, která se stala oblíbenou turistickou atrakcí. Kromě nádherně bílého písku vás na Conchalu zaujmou také neuvěřitelné kameny o různých tvarech a barvách. Další zajímavou atrakcí je také Národní park Santa Rosa, kde se můžete projít přírodními stezkami a sledovat místní zvířata v jejich přirozeném prostředí.

Pokud hledáte místo, kde si užijete dokonalou dovolenou, Kostarika Playa Flamingo je ideální volba. Skvělá pláž, nádherná příroda a luxusní ubytování jsou zárukou nezapomenutelných zážitků. Tak neváhejte a zarezervujte si letenky do Playa Flamingo co nejdříve!


Dovolená Kostarika Playa Flamingo


Kostarika je jednou z nejoblíbenějších destinací pro dovolenou ve Střední Americe. Tato krásná země nabízí nádhernou přírodu, teplé a krásné pláže, bohatou faunu a floru a přívětivé lidi. Mezi jedno z nejpopulárnějších letovisek v Kostarice patří Playa Flamingo.

Playa Flamingo je malebná plážová vesnice ležící na pacifickém pobřeží Kostariky. Nachází se na severozápadním pobřeží a je umístěna v blízkosti dalšího oblíbeného letoviska Tamarindo. Díky své výhodné poloze a nádhernému prostředí je Playa Flamingo ideální destinací pro všechny, kteří chtějí strávit dovolenou relaxací na pláži a poznáváním krás přírody.

Co Playa Flamingo tak výjimečným je jeho bílý písek a průzračné modré vody. Místní pláže jsou známé svou čistotou a klidem, což poskytuje ideální místo pro opalování, plavání a šnorchlování. Voda je teplá a vhodná pro koupání po celý rok, což je ideální pro ty, kteří chtějí užívat si dovolené na pláži.

Kromě krásné pláže nabízí Playa Flamingo také širokou škálu turistických aktivit a atrakcí. Pokud jste dobrodružní typové, můžete se vydat na výlet do přírodních rezervací Rincon de la Vieja nebo Palo Verde. Tyto rezervace nabízejí možnost procházek, pozorování ptáků a pozorování zvířat. Kostarika je známá svou pestrou faunou a flórou, a navštívit tyto rezervace vám umožní poznat více o tomto úžasném prostředí.

Pro milovníky vodních sportů je Playa Flamingo také rájem. Můžete si vyzkoušet surfování na blízkých plážích Tamarindo nebo Potrero, či se podívat na mořský život při potápění nebo šnorchlování v nedalekém Národním parku Las Baulas. Když se vrátíte z vody, můžete si dopřát lahodný pokrm z čerstvých mořských plodů v jedné z mnoha restaurací v okolí.

Pokud hledáte ubytování, Playa Flamingo nabízí širokou škálu možností. Najdete zde luxusní hotely, levnější hostely nebo si můžete pronajmout apartmán či výměnu. Bez ohledu na váš rozpočet, určitě najdete vhodné ubytování pro vaši dovolenou v Playa Flamingo.

Celkově lze říci, že Playa Flamingo je jedním z nejlepších míst k relaxaci a prožití dovolené v Kostarice. Překrásné pláže, přátelští lidé a široká škála aktivit nabízejí skvělou kombinaci pro dovolenou plnou zábavy a relaxace. Ať už jste dobrodruh nebo preferujete lenošení na pláži, Playa Flamingo má pro vás to pravé.


Počasí Kostarika Playa Flamingo


Kostarika je země, která je známá svými deštnými pralesy, exotickými rostlinami a zvířaty, ale také svými krásnými plážemi. Jednou z těchto pláží je Playa Flamingo, která se nachází na pacifickém pobřeží v provincii Guanacaste.

Počasí v Playa Flamingo je celkově velmi příjemné. Tato oblast se nachází v sušší části Kostariky, takže zde panuje horké a slunné počasí téměř po celý rok. Průměrná teplota v oblasti se pohybuje kolem 30 stupňů Celsia během dne a kolem 22 stupňů Celsia v noci. Nejteplejší měsíce jsou od prosince do dubna, kdy se teploty mohou vyšplhat až na 35 stupňů Celsia. V této době může být velmi vlhké a horké.

Od května do listopadu se mohou v oblasti objevit deštivé dny. Tyto deště však obvykle trvají pouze několik hodin a zanechávají za sebou velmi osvěžující a zelené prostředí. V tomto období jsou teploty mírně nižší, kolem 28 stupňů Celsia během dne a 20 stupňů Celsia v noci.

Pláž Playa Flamingo je ideálním místem pro ty, kteří chtějí uniknout od chladného počasí a užít si slunce a zábavu na pláži. Voda v oceánu je příjemně teplá po celý rok, což dělá plavání velmi příjemným. Je zde také mnoho dalších aktivit, které můžete dělat, jako například šnorchlování, potápění nebo rybaření.

Na pláži je také dostatek stínových míst a zázemí pro turisty v podobě obchodů, restaurací a hotelů. Můžete zde najít mnoho ubytovacích možností ve všech cenových kategoriích.

Celkově je Playa Flamingo skvělým místem pro ty, kteří chtějí užít si slunce, moře a krásné pláže. Díky celoročně teplému počasí si zde můžete užít dovolenou kdykoliv během roku.


Ubytování Kostarika Playa Flamingo


Kostarika je oblíbenou turistickou destinací pro svou nádhernou přírodu, pláže a exotickou faunu a flóru. Jedním z nejpopulárnějších míst k pobytu na Kostarice je Playa Flamingo, která leží na severozápadním pobřeží země. Tato plážová destinace získala svou popularitu díky svým bílým písečným plážím, klidnému azurově modrému moři a výjimečně krásnému západu slunce.

Playa Flamingo se nachází v provincii Guanacaste, která je známá jako jedno z nejteplejších míst v Kostarice. Má příznivé podmínky po celý rok, čímž přitahuje návštěvníky z celého světa, kteří hledají relaxaci a dovolenou na pláži. Díky svému malému rozložení je Playa Flamingo ideálním místem pro ty, kteří hledají klid a soukromí během svého pobytu.

Ubytování v Playa Flamingo je rozmanité a nabízí možnosti pro všechny typy cestovatelů. K dispozici jsou luxusní hotely s výhledem na oceán, apartmány a vily, které se nachází přímo na pláži. Tyto ubytovací zařízení nabízejí svým hostům komfort a pohodlí s možností využití dalších zařízení, jako jsou bazény, restaurace a wellnes centra. Mnohé z těchto hotelů také organizují různé aktivity a výlety do okolí, jako jsou potápění, šnorchlování a rybaření.

Pro ty, kteří hledají cenově dostupnější možnosti ubytování, jsou v Playa Flamingo také k dispozici menší hotely a penziony. Tyto zařízení nabízejí základní možnosti ubytování a jsou ideální pro ty, kteří chtějí se svým pobytu věnovat hlavně objevování okolní přírody a pláže.

Jedním z hlavních důvodů, proč navštívit Playa Flamingo, je jeho nádherná pláž. Bílý písek a klidné moře jsou ideální pro slunění, plavání a relaxaci. Pláž je také oblíbeným místem pro surfaře a další vodní aktivity. Můžete si pronajmout paddleboardy, kajaky nebo se vydat na rybářskou plavbu. Pro ty, kteří mají rádi adrenalinové zážitky, je k dispozici také možnost potápění na jednom z nedalekých korálových útesů.

Mimo pláže nabízí Playa Flamingo také možnosti pro objevování okolní krajiny a přírody. Můžete si pronajmout kolo a projet se po pobřeží, navštívit národní park Santa Rosa nebo vydat se na exkurzi ke sopce Rincón de la Vieja.

Playa Flamingo je tedy ideální destinací pro ty, kteří hledají kombinaci krásné pláže, přírody a klidu. S množstvím ubytovacích zařízení a aktivit určených pro všechny typy cestovatelů si můžete být jisti, že zde strávíte nezapomenutelnou dovolenou.


Velké množství spokojených klientů

Nejrozsáhlejší online selekce letenek

Záruka nejnižší ceny

Nejvýhodnější lety do všech koutů světa

Všechny levné letenky do celého světa na jednom webu.

Zjistit letenky