Sháníte letenku s nejlepší cenou?

Maledivy Rihiveli The Dream Island

Ubytování Maledivy Rihiveli The Dream Island


Maledivy jsou světoznámé pro své luxusní pláže a nádherný panoramatický výhled na oceán. Pokud chcete prožít nezapomenutelnou dovolenou v tomto tropickém ráji, určitě byste si měli zarezervovat ubytování v resortu Rihiveli The Dream Island.

Tento luxusní resort se nachází na ostrově Rihiveli, který je součástí atolového souostroví Maledivy. Ostrov Rihiveli je velmi malý, pouhých 900 metrů dlouhý a 200 metrů široký. To znamená, že užijete si zde téměř soukromou plážovou dovolenou, přičemž se budete moci procházet po dlouhých plážích nebo relaxovat pod palmami.

Rihiveli The Dream Island nabízí různé druhy ubytování, jako jsou plážové vilky, vily na vodě nebo exkluzivní apartmány. Všechny ubytování jsou skvěle vybavené a nabízejí nádherný výhled na oceán.

Plážové vily jsou ideální pro ty, kteří chtějí být co nejblíže k pláži. Tyto vily jsou prostorné a nabízejí soukromou terasu a zahradu. Vily na vodě jsou zase perfektní pro ty, kteří si chtějí užít panoramatický výhled na oceán. Tyto vily jsou prostorné a mají vlastní terasu s přímým vstupem do vody.

Apartmány jsou nejluxusnějším typem ubytování v resortu Rihiveli The Dream Island. Tyto apartmány mají velkou terasu s výhledem na oceán, soukromou pláž a bazén. Navíc mají kuchyň, jídelnu a obývací pokoj.

Resort Rihiveli The Dream Island nabízí mnoho aktivit, které se dají využít během pobytu. Například k dispozici je tenisový kurt, stolní tenis, fitness centrum a potápěčské centrum. Nezáleží na tom, zda cestujete s rodinou, s partnerem nebo s kamarády, tady se každý najde.

Jídlo v resortu Rihiveli The Dream Island je také velmi bohaté a různorodé. Nabízí se řada restaurací, aby si každý vybral jídlo podle svého gusta. Restaurace nabízejí jak místní speciality, tak i mezinárodní jídla.

Pokud se chcete odreagovat a užít si krásného pobytu na Maledivách, Rihiveli The Dream Island je přesně to, co hledáte. Tento resort nabízí všechny přednosti tropického ráje na jednom místě. Proto neváhejte a zarezervujte si svůj pobyt v této oáze klidu a pohody.


Nejčastější dotazy a odpovědi Maledivy Rihiveli The Dream Island


- Jak se dostanu na Maledivy Rihiveli The Dream Island?
Spojení na Maledivy je možné buď letecky nebo lodí. Nejbližší mezinárodní letiště je Male International Airport. Poté se můžete dostat na Rihiveli lodí, která trvá přibližně 45 minut.

- Jaké jsou aktivity a atrakce na Maledivách Rihiveli The Dream Island?
Na Maledivách Rihiveli The Dream Island si můžete užít širokou škálu vodních sportů, jako jsou šnorchlování, potápění, windsurfing, kayak nebo plachtění. Můžete si také užívat relaxaci na bílých písečných plážích, masáže nebo zábavu v nočním klubu.

- Jaké jsou ubytovací možnosti na Maledivách Rihiveli The Dream Island?
Maledivy Rihiveli The Dream Island nabízí různé druhy ubytování, včetně nadstandardních plážových chat, vodních bungalovů a vil na vodě. Všechny ubytovací jednotky jsou zařízeny moderním nábytkem a mají výhled na moře.

- Jak je zajištěna stravování na Maledivách Rihiveli The Dream Island?
Na Maledivách Rihiveli The Dream Island se nacházejí restaurace a bary, které nabízí širokou škálu mezinárodních a místních pokrmů. All-inclusive balíčky jsou také k dispozici pro hosty, kteří si chtějí užít bezstarostné stravování.

- Jaké jsou doporučené doby návštěvy Malediv Rihiveli The Dream Island?
Maledivy Rihiveli The Dream Island je ideálním místem k návštěvě po celý rok, protože má tropické podnebí. Nicméně, doporučuje se vyhnout období dešťů a hurikánů, které může trvat od května do října.

- Jak se mohu zarezervovat pobyt na Maledivách Rihiveli The Dream Island?
Rezervace pobytu na Maledivách Rihiveli The Dream Island je možná prostřednictvím oficiálních webových stránek nebo prostřednictvím cestovní kanceláře. Doporučujeme vám si rezervovat dostatečně předem, protože popularita tohoto místa je vysoká.


Dovolená Maledivy Rihiveli The Dream Island


Maledivy jsou jedním z nejkrásnějších a nejexkluzivnějších turistických cílů na světě. Tento souostroví, tvořené tisíci korálových ostrovů, leží v Indickém oceánu a nabízí návštěvníkům dokonalý únik z každodenního shonu a stresu. Mezi nejkrásnější ostrovy Malediv patří i Rihiveli - The Dream Island.

Rihiveli patří k nejkrásnějším a nejexkluzivnějším ostrovům Malediv. Nachází se v jižní části souostroví a je celý obklopen tyrkysově modrou vodou Indického oceánu. Ostrov je velice malý a díky tomu má mnoho volného místa na plážích a je příjemný pro relaxaci. Tento rajský ostrov patří k těm nejlepším, které Maledivy nabízejí a jistě nezklame ani ty nejnáročnější cestovatele.

Na ostrově Rihiveli se nachází pouze jedno resort, takže se zde nesejde moc turistů a klid a soukromí jsou zde zaručeny. Resort je navíc postaven tak, aby co nejméně rušil původní přírodu ostrova. V k dispozici jsou zde různé typy bungalovů a vil, z nichž každý nabízí krásný výhled na oceán.

Jako jediný resort na ostrově Rihiveli je tento hotel ideálním místem pro milovníky vodních sportů. Když už se však na ostrově něco jiného než lenošit na pláži chcete, tak si můžete zapůjčit kajak, kanoe nebo ráha (velký kruh, na kterém se držíte a následně sjíždíte vlny). Možností je mnoho a každý si tu najde to svoje.

Maledivy jsou také proslulé svými korálovými útesy, a proto je potápění tu obrovská atrakce. Výlet lodí nebo katamaránem na šnorchlovací místní nebo na potápění nabízí možnost poznat nádherný svět pod hladinou. Potápět se tu mohou jak začátečníci, tak i pokročilí potápěči, a získat tak jedinečnou zkušenost podivuhodného podmořského světa a neuvěřitelných korálových útesů.

Na Maledivách se také najde obrovské množství druhů ryb a mořských živočichů, a tak je možné si tuto krásu prohlédnout i bez potápěčského vybavení. Například při kroužení kolem ostrova si můžete všimnout stanovišť delfínů až k velrybám.

Celkový nápad pobytu na Rihiveli - The Dream Island je přijít na ostrov a vychutnat si jeho krásu a klid. Ostrov je místo, kam se lidé odhlásí z realitou a vychutnají si pláže, vodu a přírodu na pohodových víkendech nebo prodloužených pobytech. Pokud vás láká základní první krok pro dovolenou snů: bžíli se to Rihiveli, ostrovy Maledivy budou na vašem srdci navždy.


Letenka Maledivy Rihiveli The Dream Island


Maledivy se řadí mezi nejkrásnější a nejexkluzivnější turistické destinace na světě. Toto tropické rájové souostroví je známé svými bílými plážemi, azurovou vodou, korálovými útesy a bohatým podmořským životem. Jedno z nejuznávanějších maledivských letovisek je bezesporu Rihiveli The Dream Island.

Rihiveli The Dream Island leží v jižní části Malediv u Atolu Kaafu. Toto letovisko je známé svými nádhernými plážemi, nadcházejícím výhledem na moře a maledivskou pohostinností. Cestovatelé, kteří sem zavítají, si užijí jedinečný zážitek a pocit dokonalého soukromí.

Letenka na Rihiveli The Dream Island je vstupenkou do světa luxusu a odpočinku. Letovisko nabízí širokou škálu ubytování v elegantních bungalovech na pláži i nad vodou, které jsou vkusně zařízeny ve stylu maledivské tradice. Místnosti jsou prostorné a vybavené všemi moderními vybaveními, která potřebujete pro pohodlný pobyt.

Kromě komfortního ubytování mohou hosté letoviska využívat řadu aktivit a zážitků, které Rihiveli The Dream Island nabízí. Milovníci vodních sportů se zde mohou věnovat potápění, šnorchlování, windsurfingu, nebo surfování. Pro ty, kteří preferují odpočinek a relaxaci, je k dispozici wellness centrum a možnost masáží na pláži.

Jídlo na letovisku je jedním z nejpříjemnějších zážitků. Restaurace na ostrově servírují širokou škálu maledivských specialit i mezinárodních pokrmů. Pokrmy jsou připravovány čerstvými surovinami a hosté mohou vychutnat vynikající chuťové kombinace.

Ovšem to nejúžasnější na Rihiveli The Dream Island je jeho okolí. Atol Kaafu je domovem některých nejkrásnějších korálových útesů na světě a hosté mohou objevovat úchvatný podmořský svět během potápění nebo šnorchlování. Razítka jsou nejen útočištěm korálů, ale také domovem mnoha druhů ryb a dalších mořských živočichů.

Rihiveli The Dream Island představuje maledivské sny o dokonalé dovolené. Kombinace krásy přírody, luxusu a pohostinného prostředí dělá z tohoto letoviska nezapomenutelné místo na dovolenou. Pokud hledáte únik z reality a ráj na zemi, pak vás letenka na Rihiveli The Dream Island jistě nepřekvapí.


Počasí Maledivy Rihiveli The Dream Island


Maledivy Rihiveli The Dream Island jsou známé svým nádherným počasím, které je ideální pro dovolenou v ráji. Tato exotická destinace leží v Indickém oceánu a nabízí návštěvníkům širokou škálu slunečného počasí po celý rok.

Maledivy se nacházejí v tropské zóně, což znamená, že zde panuje teplé a slunečné počasí po většinu roku. Průměrná teplota zde dosahuje příjemných 30 stupňů Celsia, což je perfektní pro ty, kteří chtějí uniknout zimě a vyhnout se chladnému počasí.

Slunce svítí na Maledivách téměř každý den, a to až 8 až 10 hodin denně. Tato oblast má velmi malé množství srážek, zejména v období od listopadu do dubna, kdy je suché období. Během těchto měsíců je šance na déšť velmi nízká a návštěvníci tak mohou v klidu užívat sluneční paprsky na jedné z mnoha pláží.

V období od května do října dochází na Maledivách k občasným dešťovým přehánkám a bouřím, které jsou způsobené monzunovým sezónem. Nicméně, tyto deštivé dny nevydrží dlouho a slunečné období se většinou vrací v průběhu dne. Je tedy vhodné se připravit na krátké deštivé přestávky a užít si zbytek dne na slunci.

Maledivy Rihiveli The Dream Island jsou zároveň ideálním místem pro vodní aktivity díky svému teplému a jasnému moři. Průzkum korálových útesů, potápění a šnorchlování jsou vyhlášené aktivity, které si návštěvníci mohou vychutnat v tomto tropickém ráji.

Celkově vzato, počasí na Maledivách Rihiveli The Dream Island je téměř neustále slunečné a horké, což dělá toto místo ideálním cílem pro ty, kteří touží po skutečném tropickém počasí. Nezáleží na tom, zda se chystáte odjet na dovolenou v zimě nebo v létě, vždy se můžete spolehnout na fantastické počasí, které bude vaši dovolenou tolik obohacovat. Takže si vezměte plavky, sluneční brýle a připravte se na dobrodružství na Maledivách Rihiveli The Dream Island.


Velké množství spokojených klientů

Nejrozsáhlejší online selekce letenek

Záruka nejnižší ceny

Nejvýhodnější lety do všech koutů světa

Všechny levné letenky do celého světa na jednom webu.

Zjistit letenky