Sháníte letenku s nejlepší cenou?

Monako The Stade Louis II

Nejčastější dotazy a odpovědi Monako The Stade Louis II


Q: Jaký je kapacita stadionu Stade Louis II v Monaku?
A: Kapacita stadionu Stade Louis II v Monaku je asi 18 500 míst k sezení.

Q: Jaké jsou největší sportovní akce, které se na stadionu Stade Louis II v Monaku konají?
A: Na stadionu Stade Louis II v Monaku se konají různé sportovní akce, ale největší jsou ty, které se týkají fotbalu a atletiky.

Q: Byla na stadionu Stade Louis II v Monaku někdy uspořádána Olympijská hry?
A: Ano, stadion Stade Louis II v Monaku hostil některé sportovní akce během Letních olympijských her 1992.

Q: Kde se nachází stadion Stade Louis II v Monaku?
A: Stadion Stade Louis II v Monaku se nachází na úpatí Alp a blízko střediska Monaka, jen několik minut chůze od přístavu a vlakového nádraží.

Q: Jaký je nejlepší způsob, jak se na stadion Stade Louis II v Monaku dostat?
A: Nejlepší způsob, jak se na stadion Stade Louis II v Monaku dostat, je použití místního veřejného dopravního systému nebo také chůze nebo jízda taxíkem.


Letenka Monako The Stade Louis II


Pokud jste fanouškem sportu, může vás zajímat návštěva legendárního stadionu Louis II v Monaku. Tento stadion, který je domovem fotbalového klubu AS Monaco FC, se nachází v blízkosti křižovatky mezi Francií a Monakem.

Stadion Louis II je jedním z nejvýznamnějších sportovních areálů v Evropě. Byl otevřen v roce 1985 a pojme téměř 18 500 diváků. Tento stadion byl navržen podle plánů francouzského architekta Jeana Marca Wilmotteho a pojmenován je po Louisovi II., který byl dlouhodobě králem Monaka.

K dispozici jsou dvě hlavní tribuny, kde se mohou fanoušci pohodlně usadit a sledovat zápasy. Výhled z tribuny je úchvatný a nabízí vám možnost sledovat celý stadion a zároveň nádhernou pohled na Středozemní moře.

Stadion Louis II se nevyužívá pouze pro fotbalové zápasy, ale také pro atletické závody, koncerty a další kulturní akce. V roce 1986 bylo zde dokonce pořádáno evropské mistrovství atletiky, kdy se stadion stal centrem světového atletického dění.

Pokud plánujete návštěvu Monaka a máte zájem o návštěvu stadionu Louis II, nákup letenky je prvním krokem. Letenky z Prahy do Monaka je možné zakoupit zhruba za 5000 Kč. Po příletu na letiště v Monaku se můžete dostat na stadion prostřednictvím místní dopravy nebo taxíku.

Celkově je návštěva stadionu Louis II v Monaku skvělým způsobem, jak prožít sportovní atmosféru a užít si krásného výhledu na město a okolí. Pokud jste nadšenec sportu, určitě byste si neměli nechat ujít tuto jedinečnou příležitost.


Dovolená Monako The Stade Louis II


Monako je jedno z nejkrásnějších míst na světě. Nachází se na francouzské riviéře a nabízí jedinečné zážitky v podobě luxusních hotelů, elegantních restaurací a bohatého nočního života. Kromě toho zde najdete také mnoho kulturních a sportovních atrakcí, které Vám nezůstanou skryty během Vaší dovolené. Jednou z těch nejzajímavějších je nepochybně návštěva stadionu Stade Louis II.

Stade Louis II byl postaven v roce 1985 a představuje domácí arénu tamního fotbalového klubu. Tento stadion je nejen známý pro svou kulturní dědictví, ale také díky svým moderním technologiím a reprezentačním standardům, což z něj dělá nejlepší sportovní stadion v Evropě.

Stade Louis II je rovněž považován za důležitý turistický cíl v Monaku. Milovníci sportu a fanoušci fotbalu se sem radi nabírají. Je to místo, kde nahrajete spoustu fotek zachycujících velké sportovní okamžiky. Oslavovat zde můžete i vítězství Vašeho oblíbeného týmu.

Stade Louis II nabízí několik komfortních služeb pro své hosty. Mimo jiné zde najdete skvělou kuchyni a výtečnou škálu nápojů a předmětů s logem klubu. Fanoušci se mohou těšit například na obrovskou nabídku klubových triček, šálek na kávu s logem klubu a mimořádné suvenýry vhodné k prožití sportovních zážitků.

Kromě fotbalového zážitku nabízí Monako také mnoho jiných atrakcí, které stojí za návštěvu, především památky nabízející nádherné historické momenty. Mezi hlavní průvodce patří návštěva královského paláce, katedrála sv. Viktorie a výlet loďkou po pobřeží Francie. Po procházce městem si odpočinete na zlatých písečných plážích přístavu Monte Carlo.

Monako je vynikajícím místem na dovolenou, a to nejen díky svým luxusním hotelům a výtečné kuchyni, ale také díky mimořádnému dědictví a kulturním atrakcím. Návštěva stadionu Stade Louis II bude jistě jedním z nejlepších zážitků během Vaší dovolené. Toto město plné historie a krásy rozhodně stojí za to být objeveno.


Ubytování Monako The Stade Louis II


Monako není jen známé svým luxusním životním stylem a turistickými atrakcemi, ale také svým sportovním dědictvím. Jedním z nejikoničtějších sportovních komplexů v Monaku je Stade Louis II, který slouží jako domovský stadion a ubytování skvělého fotbalového týmu AS Monaco.

Stade Louis II byl postaven v roce 1985 a je pojmenován po jednom z nejvýznamnějších monackých panovníků, Louisovi II. Je umístěn v majestátním prostředí v přímořském Monaku, což jej činí jedním z nejkrásnějších fotbalových stadionů na světě. Jeho unikátní umístění přímo u moře dává divákům nejen nádherné pohledy na oceán, ale zároveň vytváří jedinečnou atmosféru, kterou jiné stadiony nemají šanci napodobit.

Stade Louis II má kapacitu přibližně 18 500 diváků a je domovským stadionem pro tým AS Monaco, který je členem francouzské Ligue 1. Prostředí stadionu je navrženo tak, aby plně vyhovovalo monackému stylu života - luxusu, eleganci a šarmu. Tribuny jsou elegantně navrženy, s výhledy na moře a okolní krajinu, takže každý divák se může těšit na nezapomenutelný zážitek.

Stade Louis II však není pouze fotbalovým stadionem. Je známý také pro atletické akce, jako jsou například závody na 400 metrů, které se v něm pravidelně konají. Stadion hostil také několik velkých sportovních událostí, včetně evropského atletického mistrovství v roce 2011 a finále Ligy mistrů UEFA v roce 1998.

Pro sportovní nadšence a fanoušky fotbalu je návštěva Monaka a Stade Louis II naprostým povinností. Pozorování zápasů AS Monaco na svém domácím hřišti je příležitost k tomu, jak vidět v akci jednoho z nejlepších fotbalových týmů v Evropě. A pro ty, kteří mají zálibu v atletice, stadion nabízí pravidelné příležitosti sledovat špičkové atletické závody.

Nutno dodat, že navštívení Stade Louis II není omezeno pouze na sportovní události. Stadion je otevřen veřejnosti a turistům, kteří chtějí prozkoumat tento ikonický kousek Monaka. Prohlídky stadionu poskytují možnost nahlédnout do zákulisí fotbalového světa a procházet se po jeho světoznámé trávě.

Stade Louis II je neodmyslitelnou součástí sportovní kultury Monaka a místo, které nabízí něco pro každého. Ať už jste fanouškem fotbalu nebo atletiky, nebo prostě jen chcete zažít jedinečnou atmosféru tohoto sportovního stadionu, návštěva Stade Louis II je jednou z nezapomenutelných zkušeností při návštěvě Monaka.


Počasí Monako The Stade Louis II


V Monaku, malé zemi nacházející se na jihu Francie, panuje celoročně příjemné a slunné počasí. V letních měsících se teploty mohou vyšplhat až na 30 stupňů Celsia, zatímco v zimě se pohybují kolem 10 stupňů. Vzhledem k tomu, že se Monako nachází u Středozemního moře, jsou letní měsíce taktéž vlhké.

Vzhledem k tomu, že je Monako malé a leží na pobřeží moře, ovlivňují ho chladné mořské proudy, které přicházejí z Alp. Toto může způsobit, že noci budou občas chladnější. V zimě lze očekávat déšť a občasné bouřky, ale převažuje spíše slunečné a teplé počasí.

Když se bavíme o počasí Monaka a sportovních akcích, nelze nezmínit Stade Louis II, která je domácím stadionem pro fotbalový klub AS Monaco a hostí i Mezinárodní atletický mítink Herculis. Stadion se nachází na úpatí Alp, což znamená, že je vystaven teple a slunečnímu záření, což může být pro sportovce náročné.

Z tohoto důvodu se sportovci musí během svých výkonů pravidelně hydratovat a chránit se před sluncem. Vzhledem k tomu, že stadion nemá střechu, je zde riziko přerušení zápasů kvůli prudkému dešti, jak jsme viděli v minulosti.

Přestože počasí v Monaku může být náročné pro sportovce, stále přitahuje mnoho fanoušků a turistů, kteří sem jezdí, aby sledovali sportovní akce nebo si užívali dovolenou na pláži. Ať už je počasí jakékoliv, Monako je stále krásným a příjemným místem k návštěvě.


Velké množství spokojených klientů

Nejrozsáhlejší online selekce letenek

Záruka nejnižší ceny

Nejvýhodnější lety do všech koutů světa

Všechny levné letenky do celého světa na jednom webu.

Zjistit letenky