Sháníte letenku s nejlepší cenou?

Samoa Piula Cave Pool

Nejčastější dotazy a odpovědi Samoa Piula Cave Pool


1. Kam se nachází Samoa Piula Cave Pool?
- Samoa Piula Cave Pool se nachází na ostrově Upolu v Samoi.

2. Je nutné si rezervovat vstup na Samoa Piula Cave Pool předem?
- Vstup na Samoa Piula Cave Pool není nutné rezervovat předem. Stačí se vydat na místo a zaplatit vstupné.

3. Jaké jsou otevírací hodiny Samoa Piula Cave Pool?
- Samoa Piula Cave Pool je otevřen od pondělí do soboty od 9 hodin ráno do 16 hodin odpoledne.

4. Kolik stojí vstup na Samoa Piula Cave Pool?
- Vstupné na Samoa Piula Cave Pool je 15 WST (Samojská tala) pro dospělé a 5 WST pro děti.

5. Může se v Samoa Piula Cave Pool koupat celá rodina?
- Ano, v Samoa Piula Cave Pool se může koupat celá rodina. Je vhodné však mít děti stále pod dohledem kvůli hloubce vody.

6. Jaká je teplota vody v Samoa Piula Cave Pool?
- Teplota vody v Samoa Piula Cave Pool se pohybuje mezi 20 a 28 stupni Celsia.

7. Lze v Samoa Piula Cave Pool najít nějaká zázemí?
- Ano, v okolí Samoa Piula Cave Pool jsou k dispozici toalety, sprchy a stoly s lavicemi pro piknik.

8. Jaké aktivity lze na Samoa Piula Cave Pool podniknout?
- Na Samoa Piula Cave Pool se můžete koupat a potápět. K dispozici je také mnoho okolních turistických tras k prozkoumání.


Letenka Samoa Piula Cave Pool


Samoa je malebný ostrovní stát v jihozápadním Tichomoří s bohatou kulturou a nádhernou přírodou. Mezi nejzářivější skvosty Samoy patří vodopády, korálové útesy, bílé písečné pláže a jeskyně.

Jeskyně Piula Cave Pool se řadí mezi nejvýznamnější přírodní divy tohoto ostrova. Nachází se nedaleko města Apia na hlavním ostrově Upolu. Jeskyně má vstupovou část, která se dá ochutnat bez problémů, ale samo jezero se nachází až dále.

Jeskyně byla dlouhou dobu útočištěm pro první obyvatele ostrova, později byla využívána jako koupaliště. Jezero v jeskyni je propojeno s oceánem a nabízí tak příjemné osvěžení. Voda v jezeře je průzračně čistá a naprosto dokonalá k plavání a potápění.

Vstup do jeskyně je zdarma, takže můžete snadno vyrazit na výlet sami nebo s rodinou nebo s partou přátel. Pokud přijedete, tak si oblékněte plavky, protože jste asi nebudete chtít opustit tuto místo. Všechno je tu jak má být, aby si lidé mohli vychutnat krásné přírodní scenérie.

Pokud se tedy rozhodnete navštívit Samoa, nevynechte jeskyni Piula. Ponořte se do čisté a osvěžující vody a užijte si nezapomenutelný zážitek. Samoané rádi ukážou svůj kus ráje.


Dovolená Samoa Piula Cave Pool


Samoa Piula Cave Pool je úchvatná turistická atrakce, která láká návštěvníky ze všech koutů světa svým krásným scenériem a jedinečným zážitkem. Tato jeskynní bazénová lokalita se nachází na ostrově Upolu v Samoi v Jižním Pacifiku a je oblíbeným místem jak pro místní obyvatele, tak pro turisty.

Piula Cave Pool je originálně vyřezaný bazén vytvořený pod přírodní skalní formací. Je naplněn sladkou vodou, která krystalicky průzračná a tak čistá, že se zde na dně můžete dívat na malé rybky a vodní rostliny. Jedná se o ideální místo pro zchlazení se v horkém tropickém počasí Samoy.

Jeskynní bazén je okouzlující kombinací exotické přírodní krásy a romantické atmosféry. Okolní zelená vegetace a tropická flóra vytvářejí malebné kulisy, které umocňují pocit klidu a harmonie. Unikátní kamenné útvary a převisy stropů poskytují stín a chrání návštěvníky před přímým slunečním zářením, přičemž celkově vytvářejí příjemné chladné mikroklima.

Piula Cave Pool se nachází v blízkosti vesnice Lufilufi, což poskytuje návštěvníkům příležitost k interakci s místními obyvateli a poznání jejich kultury. Sami obyvatelé jsou velmi přívětiví a často vítají turisty, kteří přicházejí navštívit toto speciální místo. Naučí vás také o tradicích a historii Samoy.

Relaxace, plavání nebo potápění se v této bazénové jeskyni je snadné a bezpečné, protože voda je velmi mělká a přístupná všem věkovým kategoriím. Je to ideální místo pro páry, rodiny či jednotlivce, kteří si chtějí užít poklidný den v přírodě. Navíc, jeskyně poskytuje i možnost pronájmu potápěčského vybavení pro ty, kteří chtějí objevovat podvodní krásy.

Piula Cave Pool se také nachází v blízkosti klidné pláže, na které se můžete vydat po svém osvěžujícím koupání v jeskyni. Pláž je obklopena kokosovými palmami a umožňuje návštěvníkům obdivovat okolní panoráma. Pokud máte rádi turistiku, můžete se vydat na jednu z mnoha blízkých turistických stezek a objevovat další přírodní a kulturní zajímavosti Samoy.

Pro návštěvníky Piula Cave Pool existují také různé služby, které dělají zážitek ještě příjemnější. K dispozici jsou toalety, sprchy a stánky s občerstvením. Návštěvníci mohou také využít možnosti pikniku na zeleném trávníku poblíž bazénu.

Pokud plánujete dovolenou na Samoi, zastavení se v Piula Cave Pool by nemělo chybět na vašem itineráři. Příroda, přátelští obyvatelé, klid a kouzlo tohoto místa vám poskytnou nezapomenutelný zážitek. Udělejte si čas na relaxaci a setkání s tímto neobyčejným kouskem ráje na zemi.


Ubytování Samoa Piula Cave Pool


Samoa je země, která slibuje krásné exotické pláže, teplé moře a pohostinné obyvatele. Jedním z klenotů této destinace je návštěva Piula Cave Pool. Nachází se v oblasti Upolu a její voda je oddělena od oceánu klenutou jeskyní, proto se jedná o krásné a netradiční místo k odpočinku i k plavání.

Ubytování u Piula Cave Pool má mnoho výhod a to hlavně díky své blízkosti ke skvělým plážím a dalším atrakcím pro turisty. V okolí naleznete malé kavárny, tradiční trhy a speciality místní kuchyně. Pokud se rozhodnete pro návštěvu této oblasti, můžete si vybrat mezi širokou nabídkou ubytování.

Jedním z tipů na ubytování v blízkosti Piula Cave Pool je Seabreeze Resort. Tato kategorie 5hvězdičkového hotelu se chlubí svým umístěním přímo na pláži, což vám umožní vynikající výhled na oceán. K dispozici jsou samozřejmě také klimatizované pokoje, vybavené minibarem a také balkonem, ze kterého můžete vidět západ slunce. Hotel nabízí také vlastní restauraci, která vám nabídne širokou nabídku místních specialit, jako například čerstvé mořské plody.

Další možností, jak se ubytovat v blízkosti Piula Cave Pool je to zalíbení s rozpočtem jsou hostely. Jedním z nich je kea Souls Hostel, který nabízí rozumnou cenu a udržitelný styl života. Hostel je snadno dostupný ze všech turistických oblastí. Má klimatizované pokoje s vlastním sociálním zařízením, výběrem postelí na spaní víceméně a také sdílených zón pro vaše pohodlí.

Pokud hledáte ubytování, které vám umožní relaxaci, můžete si zvolit Koko Seaside Resort. Nachází se v blízkosti moře, daleko od ruchu velkých měst a je ideálním místem pro relaxaci a odpočinek. Resort poskytuje vlastní pláž, bazén a lázně a také nabízí možnosti potápění a šnorchlování. V každém pokoji k dispozici zdarma Wi-Fi a klimatizace, což zaručí pohodlný pobyt.

Závěrem můžeme konstatovat, že ubytování u Piula Cave Pool nabízí mnoho způsobů, jak si užít nádhernou přírodu a pláže této destinace. Bez ohledu na to jaký styl ubytování si zvolíte, můžete se těšit na nezapomenutelný pobyt v blízkosti této krásné klenuté jeskyně, která je jedním z nejkrásnějších míst v Samoi.


Počasí Samoa Piula Cave Pool


Samoa, známá také jako "jem Polynésie", je exotickým ostrovním rájem v Tichomoří. Nachází se v srdci Jižního Pacifiku a fascinuje návštěvníky svým krásným přírodním prostředím, vyhlášenými plážemi a kulturou Samoanů. Když se řekne Samoa, většina lidí si představí modré nebe, bílý písek a teplou sluneční záři. Ale existuje jedno místo, které je zvláštní a unikátní: Piula Cave Pool.

Piula Cave Pool se nachází v obci Lufilufi na samonském ostrově Upolu. Tato přírodní jeskynní bazén je skrytý pokladem a zároveň slouží jako posvátné místo pro místní obyvatele. Místní Samoané považují tento bazén za dárek od bohů a znají ho jako "To Sua Trench", což v překladu znamená "jeskynní bazén".

Piula Cave Pool je přístupný skrze krásné tropické zahrady se vzrostlými palmami a rostlinami. Jak se přibližujete ke břehu bazénu, budete uchváceni nádherným okolím, které zahrnuje chrastící vlny a vodopády, které vytečou z okolních skal. Návštěvníci mají také možnost pozorovat místní život, jako jsou ryby a další vodní tvorové, kteří se prohánějí ve vodě.

Koupání v Piula Cave Pool je jedinečným zážitkem. Voda je neuvěřitelně průzračná a čistá, což vytváří ideální podmínky pro šnorchlování. Žádná chemie z bazénu zde není, takže se můžete potápět do přírodního prostředí a těšit se na úchvatné pohledy na korály a ryby.

Dalším impozantním prvkem Piula Cave Pool je jeskynní propast, která se táhne z bazénu do temnoty. Pro odvážné jedince je možné prozkoumat tuto jeskyni, ale pouze za přítomnosti místního průvodce. Tato zkušenost je jedinečná a poskytuje neopakovatelný pohled na samotnou základnu bazénu a moře.

Piula Cave Pool má také historický význam pro místní obyvatele. Tradiční příprava piva zvaná "vailima" se zde provádí dodnes. Tato tradice je spojena se zákony Samoans, které praví, že vailima smí být vařena pouze mimo obytnou zónu. Místní obyvatelé tedy sbírají specifické druhy rostlin a přinášejí je do Piula Cave Pool, kde se koná vaření piva pod otevřeným nebem.

Pro návštěvníky, kteří hledají dobrodružství, krásu a kulturu, je Piula Cave Pool nezapomenutelným místem. Tento přírodní úkaz nabízí nádherné výhledy, úžasnou vodní aktivitu a vzácnou příležitost poznat místní kulturu a tradice. Navštěvte Samoa a dovolte si tuto jedinečnou lokalitu, která vám zanechá nevymazatelný dojem.


Velké množství spokojených klientů

Nejrozsáhlejší online selekce letenek

Záruka nejnižší ceny

Nejvýhodnější lety do všech koutů světa

Všechny levné letenky do celého světa na jednom webu.

Zjistit letenky