Sháníte letenku s nejlepší cenou?

Seychely Cousine Island

Ubytování Seychely Cousine Island


Cousine Island je jednou z malebých a soukromých ostrovů Seychel, který nabízí luxusní a ekologicky šetrné ubytování pro ty, kteří touží po skutečném odpočinku a soukromí.

Ostrov Cousine leží jen 6 kilometrů od největšího města Seychel, Victoria, a je přístupný vrtulníkem nebo soukromou jachtou. S rozlohou pouhých 25 hektarů, se jedná o malý ráj uprostřed Indického oceánu. Na ostrově najdete jen 4 luxusní vily, které nabízejí jedinečný a ničím nerušený zážitek.

Vily na ostrově Cousine jsou přizpůsobené životu v přírodě a poskytují maximální komfort a soukromí. Každá vila má samostatný bazén, rozlehlou terasu a malý soukromý plážový přístup. Uvnitř vil se nachází klimatizovaný obývací prostor, prostorná ložnice s manželskou postelí, koupelna s vanou a venkovní sprchou. Plně vybavená kuchyň a jídelna jsou ideální pro ty, kteří si chtějí sami připravovat jídlo, ale hosté mají také možnost vychutnat si chutné a svěží mořské plody v restauraci na ostrově.

Cousine Island je také domovem mnoha ohrožených druhů rostlin a živočichů, a právě proto se zde provádí rozsáhlé programy na zachování a obnovu přírody. Hosté mají možnost se účastnit ekologicky šetrných aktivit, jako je monitorování želvích hnízd, výsadba endemických rostlin a výchova ohrožených druhů ptáků. Ostrov je také oblíbeným místem pro potápění a šnorchlování, díky svému korálovému útesu plnému barevných ryb a mořských želv.

Kromě toho, že nabízí jedinečné ubytování a příležitost zapojit se do ochrany přírody, Cousine Island také zajistí, že se hosté ocitnou v naprostém klidu a soukromí. Díky limitovanému počtu hostů na ostrově a vysoké úrovni soukromí, se budete cítit jako jediní lidé na tomto tropickém ráji.

Pokud plánujete svou další dovolenou na Seychelách, myslete na ostrov Cousine. Toto exkluzivní ubytování nabízí spojení mezi luxusem a ekologickou péčí o přírodu. Nechte se unést krásou a klidem tohoto jedinečného místa a zažijte dovolenou, kterou nezapomenete.


Počasí Seychely Cousine Island


Seychely jsou známé svou krásnou a exotickou krajinou, azurovým oceánem a teplým tropickým podnebím. Jedním z nejpopulárnějších ostrovů v Seychelách je Cousine Island, který nabízí nádherné pláže, přírodní rezervace a malebné scenérie. Pojďme se podívat na počasí na ostrově Cousine Island a prozkoumat, kdy je nejlepší čas navštívit toto tropické ráj.

Cousine Island se může pochlubit příjemným teplým počasím po celý rok. Díky své poloze v Indickém oceánu je ostrov vystaven vlivům tropického podnebí, které zahrnuje horké léto a mírné zimy. Neexistují žádné výrazné změny teploty během roku, a proto je návštěva ostrova příjemná až do pozdního podzimu.

Léto na ostrově Cousine Island trvá od listopadu do března a je charakterizováno teplotami kolem 30 °C. Tato doba je také charakterizována vyšší vlhkostí a občasnými tropickými bouřemi. Někteří lidé si tuto dobu vybírají jako ideální pro mořské aktivity, jako je potápění nebo šnorchlování, díky vysokým teplotám a teplému oceánu.

Od května do září je na ostrově Cousine Island poměrně mírné počasí s průměrnými teplotami kolem 25 °C. V tuto dobu je také méně dešťových srážek a nižší vlhkost vzduchu, což z toho dělá ideální čas pro návštěvu ostrova. Tato doba je také vhodná pro procházky po pláži, exkurze po ostrově a obdivování místní flóry a fauny.

Vztahující se k srážkovým úhrnům, ostrov Cousine Island obdrží nejvíce dešťových srážek během letních měsíců. Srážkový úhrn se pohybuje mezi 150 až 250 mm za měsíc, což přispívá k zelené krajině a bohaté vegetaci na ostrově.

Celkově vzato, Seychely Cousine Island je skvělým místem pro návštěvu, bez ohledu na roční období. S teplým tropickým podnebím po celý rok, každá doba je vhodná pro odpočinek na luxusních plážích, potápění či prozkoumávání tropické flóry a fauny na ostrově. Mírné zimy od května do září jsou však ideální pro turisty, kteří preferují nižší teploty a méně srážek.

V případě, že se rozhodnete navštívit Seychely Cousine Island, je vždy dobré sledovat předpovědi počasí před odjezdem a vzít s sebou ten správný oblečení a vybavení, abyste si mohli vychutnat maximálně svůj pobyt na tomto nádherném tropickém ostrově.


Dovolená Seychely Cousine Island


Pokud hledáte dokonalý únik z každodenního shonu a rádi byste zažili jedinečnou dovolenou v ráji, pak jsou Seychely a ostrov Cousine zcela určitě tou správnou volbou. Seychely jsou známé svou nádhernou přírodou, křišťálově čistými plážemi a exotickou faunou a flórou. Cousine Island je jedním z nejvzácnějších a nejluxusnějších domovů na ostrově Seychely, nabízejícím pro své návštěvníky naprostý klid a odpočinek.

Cousine Island je malý soukromý ostrov, který se rozkládá na ploše pouhých 25 hektarů a je situován jen 6 km západně od největšího ostrova Seychel Mahé. Tento luxusní ostrov je jako ráj na Zemi, s dokonalou rovnováhou mezi luxusem a přírodou. Cousine Island je známý pro svou biodiverzitu, kterou lze nalézt jen na omezeném počtu míst na světě. Je to domov mnoha vzácných a ohrožených druhů rostlin a živočichů, jako jsou obří želvy, ptáci, koryta, různí savci a tropičtí rybáci.

Cousine Island nabízí pouze čtyři luxusní vily, což zajišťuje naprosté soukromí a klid pro každého hosta. Vily jsou prostorné a elegantně zařízené a nabízejí soukromé bazény, zahradu a terasu s výhledem na oceán. Každá vila je vybavena vším nezbytným pro pohodlný pobyt, včetně moderních koupelen, klimatizace a Wi-Fi připojení. Na ostrově je také pláž jen pro hosty, kde si mohou užít dokonalý klid a odpočinek na bílém písku a u modrého moře.

Jedním z hlavních lákadel Cousine Island je možnost prozkoumat a objevovat přírodu. Hosté se mohou vydat na procházky po ostrově, kde se budou moci potkávat s obřími želvami, pozorovat exotické ptáky nebo obdivovat krásu tropických rostlin. Ostrov se také pyšní chráněným korálovým útesem, který je vhodný pro šnorchlování a potápění. Šnorchlování a potápění je zde nezapomenutelným zážitkem díky živým korálovým útesům a pestrobarevnému podmořskému světu.

Cousine Island je také známý pro své vynikající jídlo a nápoje, které jsou připravovány z čerstvých a místních ingrediencí. Hostům je nabízena možnost výběru meziv


Letenka Seychely Cousine Island


Seychely jsou známé svými nádhernými plážemi, azurovou vodou oceánu a jedinečnou biodiverzitou. Mezi významná místa tohoto ostrovního ráje patří také Cousine Island, malý ostrov ležící v Indickém oceánu. Pokud hledáte dokonalou destinaci pro odpočinek a relaxaci, letenka na Seychely a návštěva Cousine Island je tím pravým výběrem.

Cousine Island je součástí soukromé rezervace, která se věnuje ochraně ohrožených živočišných druhů a zachování přírodního prostředí. S rozlohou zhruba 26 hektarů můžete očekávat křišťálově čisté vody, nekonečné pláže s jemným pískem a bujnou vegetaci. Ostrov je domovem pro mnoho ohrožených druhů, včetně mnoha vzácných ptáků, ježků a želv, jako je například vzácná želva obrovská.

Pro ty, kteří hledají soukromí a luxus, Cousine Island nabízí pouze 8 exkluzivních vil. Každá vila je prostorná a elegantně zařízená s velkým soukromým bazénem, terasou s výhledem na oceán a zahradou. Všechny vily mají přímý přístup na pláž a hostům poskytují naprosté soukromí a klid.

Cousine Island je také ideálním místem pro milovníky přírody a adrenalinových zážitků. Můžete si zde zaplavat s delfíny, potápět se v korálových útesech nebo šnorchlovat a obdivovat pestrobarevný podmořský život. Pro ty, kteří preferují pevnou půdu pod nohama, je zde možnost procházek po přírodních stezkách, pozorování ptáků nebo projížďky na kole po ostrově.

Není to však jen příroda, která je na Cousine Island ohromující. Je zde také několik vyhlášených restaurací a barevné marketka, které nabízejí svěží a chutné pokrmy z místních ingrediencí. Vychutnejte si čerstvé mořské plody, tropické ovoce a vynikající místní kuchyni, která splní očekávání i těch nejnáročnějších gurmánů.

Pokud hledáte dokonalý únik před každodenním životem a chcete prožít něco opravdu jedinečného, letenka na Cousine Island a návštěva Seychel je volbou, na kterou nezapomenete. Odleťte do tohoto ráje na Zemi a připravte se na nezapomenutelnou dovolenou plnou krásy, klidu a exotických zážitků.


Nejčastější dotazy a odpovědi Seychely Cousine Island


1. Jak se dostanu na ostrov Cousine na Seychelách?
- Na ostrov Cousine se dopravuje lodí nebo vrtulníkem, přičemž přeprava je zajištěna rezervací prostřednictvím ubytovacího zařízení.

2. Kolik trvá cesta na ostrov Cousine?
- Plavba lodí na ostrov Cousine z hlavních ostrovů Mahé nebo Praslin trvá zhruba 30 až 45 minut, zatímco vrtulníkem se tam dostanete za 15 minut.

3. Jaké je ubytování dostupné na ostrově Cousine?
- Na ostrově Cousine se nachází pouze jedno exkluzivní luxusní resort, který nabízí soukromé vily a bungalovy s výhledem na moře.

4. Jaké aktivity a atrakce jsou k dispozici na ostrově Cousine?
- Mezi hlavní aktivity na ostrově Cousine patří potápění, šnorchlování, rybaření, procházky po přírodě, pozorování želv a ptáků, pikniky na pláži, masáže a relaxace na soukromých plážích.

5. Existuje na ostrově Cousine možnost stravování?
- Ano, resort na ostrově Cousine nabízí restauraci, kde se podávají vyhlášené kreolské speciality i mezinárodní pokrmy. Kuchyně je založena na čerstvých produktech z ostrovů.

6. Jaké jsou nejvhodnější měsíce pro návštěvu ostrova Cousine?
- Ostrov Cousine lze navštěvovat po celý rok, přičemž teploty jsou tropické a rovnocenné. Nejideálnější měsíce pro návštěvu jsou období mezi říjnem a dubnem, kdy je nižší riziko dešťových srážek.

7. Mohu organizovat svatbu na ostrově Cousine?
- Ano, na ostrově Cousine je možné uspořádat svatební obřad a ubytování pro svatebčany. Resort poskytuje kompletní svatební balíčky s profesionálním organizátorem.

8. Jaká je politika ochrany životního prostředí na ostrově Cousine?
- Resort na ostrově Cousine se zavazuje k udržitelnému cestovnímu ruchu a ekologickým praktikám, včetně ochrany ohrožených druhů a obnovitelného využívání energie.


Velké množství spokojených klientů

Nejrozsáhlejší online selekce letenek

Záruka nejnižší ceny

Nejvýhodnější lety do všech koutů světa

Všechny levné letenky do celého světa na jednom webu.

Zjistit letenky