Sháníte letenku s nejlepší cenou?

Tunisko El Kantaoui

Ubytování Tunisko El Kantaoui


El Kantaoui je oblíbenou turistickou destinací v Tunisku a nabízí širokou škálu možností ubytování pro turisty. Tento malý přímořský letovisko se nachází poblíž města Sousse a je oblíbený zejména díky svým krásným plážím, luxusním resortům a bohatému kulturnímu dědictví.

El Kantaoui je známý svými honosnými hotely a luxusními resorty, které nabízejí vysoce kvalitní ubytování. Ve městě najdete mnoho pětihvězdičkových hotelů, které se pyšní vybavením jako jsou bazény, lázně, golfové hřiště a soukromé pláže. Tyto hotely často nabízí i all-inclusive balíčky, které zahrnují stravování a různé aktivity.

Pokud preferujete menší a klidnější ubytování, El Kantaoui nabízí také mnoho menších hotelů, apartmánů a penzionů. V oblasti okolo přístavu najdete mnoho ubytovacích zařízení s výhledem na moře a snadným přístupem k pláži. Tyto rodinně provozované hotely a apartmány vám poskytnou intimnější atmosféru a větší flexibilitu při plánování vaší dovolené.

El Kantaoui je také domovem několika kempů a karavanparků pro ty, kteří preferují kempování nebo cestování s vlastním karavanem. Tyto kempy jsou dobře vybavené a poskytují veškeré základní služby, jako jsou elektrické přípojky, toalety a sprchy. Kempy se nacházejí v blízkosti pláže a jsou obklopeny přírodou, což je ideální místo pro dovolenou v přírodě.

Co se týče umístění, většina ubytovacích zařízení v El Kantaoui je v docházkové vzdálenosti od hlavních turistických atrakcí. Můžete si prohlédnout přístav, kde se ocitnete mezi výhledy na luxusní jachty a malebné rybářské čluny. Také se můžete vydat na procházku po nábřeží plného restaurací, obchodů a kaváren.

El Kantaoui je ideálním místem pro ty, kteří hledají relaxaci na pláži, ale také pro ty, kdo mají zájem o poznávání místní kultury a historie. Ve městě najdete mnoho muzeí, historických památek a trhů, kde si můžete koupit místní suvenýry a poznat místní životní styl.

Celkově vzato, El Kantaoui nabízí širokou škálu ubytování pro každý rozpočet a preference. Bez ohledu na to, jestli hledáte luxusní pětihvězdičkový hotel, útulný apartmán nebo kempování v přírodě, najdete zde něco, co vyhovuje vašim potřebám. Pokud se rozhodnete navštívit El Kantaoui, určitě nebudete zklamáni jeho krásou a pohostinností.


Nejčastější dotazy a odpovědi Tunisko El Kantaoui


Nejčastější dotazy a odpovědi o Tunisku, specificky o letovisku El Kantaoui:

1. Jaká je doba letu z České republiky do Tuniska?
Odpověď: Doba letu závisí na konkrétním letišti v České republice a na přestupovém letišti. Obvykle se jedná o let trvající přibližně 3-4 hodiny.

2. Jaké letiště je nejblíže k letovisku El Kantaoui?
Odpověď: Nejbližší letiště k letovisku El Kantaoui je mezinárodní letiště Monastir Habib Bourguiba, které se nachází asi 25 km od resortu.

3. Jaké jsou oblíbené památky v okolí El Kantaoui?
Odpověď: V okolí El Kantaoui se nachází několik zajímavých památek, mezi něž patří například medina Sousse, archeologická lokalita Karthágo, amfiteátr v El Jem nebo hrobky v Kairouan.

4. Jaká je nejlepší doba na návštěvu El Kantaoui?
Odpověď: Nejlepší doba na návštěvu El Kantaoui je obvykle od dubna do října, kdy je teplé a slunečné počasí. V letních měsících však může být velmi horko, proto je vhodné se vyhýbat nejteplejším hodinám dne a opalování chránit.

5. Jaká jsou možnosti ubytování v El Kantaoui?
Odpověď: V El Kantaoui najdete různé možnosti ubytování, včetně luxusních hotelů, all-inclusive resortů, apartmánů a penzionů. Výběr záleží na preferencích a rozpočtu každého jednotlivce.

6. Jaká je místní měna v Tunisku?
Odpověď: Místní měnou v Tunisku je tuniský dinár (TND). Je možné směňovat peníze na letištích, ve směnárnách a v bankách.

7. Je v Tunisku bezpečno?
Odpověď: Tunisko je obecně považováno za relativně bezpečnou destinaci pro turisty. Nicméně je vždy důležité sledovat aktuální doporučení a informace cestovního úřadu, a respektovat místní zvyky a pravidla.

8. Jaké jsou oblíbené outdoorové aktivity v El Kantaoui?
Odpověď: V El Kantaoui si můžete užít například golfování, plavání, potápění, vodní sporty, jízdu na velbloudovi nebo výlety do okolních přírodních rezervací.

9. Jaká jsou místní jídla a speciality v Tunisku?
Odpověď: V Tunisku se podávají různé pokrmy, jako je kuskus, tajine, harissa (pikantní omáčka), různé saláty, šaorma a sladkosti jako baklava nebo makroudh.

10. Potřebuji vízum pro pobyt v Tunisku?
Odpověď: Občané České republiky nepotřebují pro krátkodobý turistický pobyt v Tunisku vízum. Při vstupu do země je však nutné mít platný cestovní pas s minimální platností 6 měsíců od data vstupu a doklad o návratu (letenku).


Počasí Tunisko El Kantaoui


Tunisko je oblíbenou dovolenkovou destinací pro mnoho turistů z celého světa. Jeden z nejkrásnějších resortů v zemi je El Kantaoui, který se nachází na pobřeží Středozemního moře. Toto město nabízí krásné pláže, zářivě modré moře a slunečné počasí, což je pro turisty velkou přitažlivostí.

Když se bavíme o počasí v El Kantaoui, je důležité si uvědomit, že se nachází v subtropickém klimatickém pásu. To znamená, že zde panuje příjemné teplé až horké počasí většinu roku. Průměrná teplota se pohybuje kolem 25-30°C v letních měsících (červenec a srpen) a mezi 15-20°C v zimě (prosinec a leden).

Léto v El Kantaoui je obvykle velmi horké a slunečné. Teploty mohou dosáhnout až 40°C a sluneční paprsky jsou intenzivní. Turisté si musí být vědomi, že je důležité chránit se před slunečním zářením, nosit ochranný krém a vyhýbat se intenzivním slunečním paprskům během poledních hodin.

Podzim a jaro jsou ideálními obdobími pro návštěvu El Kantaoui. Teploty jsou mírnější a kolem 20-25°C, což umožňuje turistům prozkoumat okolní památky a pláže bez přehnaného horka. Moře je stále teplé a příjemné k plavání.

V zimě se počasí v El Kantaoui mírně ochladí, ale stále je poměrně příjemné. Teploty klesnou na kolem 15-20°C a nocí může být chladněji. Na plážích se turisté nekoupou, ale stále si mohou užívat slunečného počasí a procházky po okolí.

V období dešťů, které trvá převážně od října do března, může dojít k příležitostným krátkodobým bouřím a dešti, ale ty jsou obvykle rychle pryč a slunce se opět objeví. Dešťové srážky jsou v této oblasti obecně nízké, takže se turisté nemusí příliš obávat.

Celkově vzato, El Kantaoui nabízí turistům slunečné a teplé počasí po většinu roku. Je důležité se na návštěvu dobře připravit, nosit vhodné oblečení a chránit se před slunečním zářením. Bez ohledu na roční období můžete v tomto krásném tuniském letovisku očekávat příjemné počasí pro relaxaci na pláži, výlety a prozkoumávání okolních atrakcí.


Letenka Tunisko El Kantaoui


Pokud hledáte destinaci, která nabízí krásné pláže, vynikající kuchyni a kulturní zážitky, Tunisko je pro vás tou správnou volbou. A není lepšího místa k návštěvě v Tunisku než El Kantaoui.

El Kantaoui se nachází pouhých 10 kilometrů od města Sousse a je jednou z nejpopulárnějších turistických destinací v Tunisku. S nádhernou pobřežní čarou na jedné straně a elegantním přístavem na straně druhé je El Kantaoui dokonalou lokalitou pro pohodlnou dovolenou.

Z Prahy je možné se do El Kantaoui dostat letecky. Existuje řada aerolinek, které poskytují přímé lety z Prahy. Tento let obvykle trvá zhruba 3 hodiny, což z něj činí snadnou a rychlou volbu pro cestování.

Jakmile dorazíte do letiště v Tunisku, můžete se snadno dostat do El Kantaoui, neboť v tomto letovisku je mnoho dopravních možností. Můžete využít taxíky, autobusy nebo pronajmout auto pro maximální pohodlí během vašeho pobytu.

El Kantaoui nabízí návštěvníkům nespočetné množství aktivit, zejména pokud jde o vodní sporty. Zdejší pláže patří k nejkrásnějším v Tunisku a nabízejí návštěvníkům křišťálově čistou vodu a bělostný písek. Můžete si užít opalování, koupání nebo si třeba zapůjčit vodní skútr.

Přístav v El Kantaoui je také jedním z největších v Tunisku. Kromě stovky lodí, které přijíždějí a odjíždějí, je zde také široká nabídka luxusních obchodů, restaurací a kaváren. Pokud hledáte noční zábavu, najdete zde bary a kluby, které nabízejí živou hudbu a do pozdních nočních hodin.

El Kantaoui je také výborným místem k objevování místní kultury. Blízké město Sousse nabízí mnoho památek a starobylých mešit, které stojí za návštěvu. Kromě toho můžete navštívit i tradiční trhy a ochutnat místní jídla, jako je tagine, který je typický pro tuto oblast.

V případě, že plánujete cestu do Tuniska, je El Kantaoui tou správnou lokalitou, kterou byste neměli minout. To všechno za dostupnou cenu, zvláště pokud rezervujete letenky a ubytování v sezóně mimo prázdniny. Tak neváhejte a zažijte nezapomenutelnou dovolenou v této krásné části Tuniska.


Dovolená Tunisko El Kantaoui


Tunisko je jednou z oblíbených destinací pro dovolenou mezi Evropany. Nabízí krásné pláže, sluneční záření a bohatou historii. Jedno z nejpopulárnějších letovisek v Tunisku je El Kantaoui. Toto malebné přímořské letovisko se nachází jen 10 km od města Sousse a nabízí všestranné možnosti pro zábavu a relaxaci.

Hlavním lákadlem El Kantaoui jsou jeho nádherné pláže. Bílý písek a průzračná voda jsou ideální pro koupání, slunění a vodní sporty. Řada plážových hotelů nabízí svým hostům vlastní soukromé pláže s lehátky a slunečníky, takže si mohou užívat pobytu s maximálním pohodlím.

Pro ty, kteří mají rádi adrenalinové zážitky, je v El Kantaoui dostatek možností pro různé vodní sporty. Můžete si vyzkoušet windsurfing, vodní lyžování, potápění nebo paragliding. Zkušení instruktoři jsou k dispozici pro ty, kteří se chtějí naučit nové dovednosti, zatímco pro ty, kteří preferují klid a relaxaci, jsou k dispozici jachty a plachetnice pro nezapomenutelnou výlet po pobřeží.

El Kantaoui také nabízí několik profesionálních golfových hřišť, která jsou obklopena zelenou krajinou a poskytují krásný výhled na moře. Golfoví nadšenci si tady mohou užít svou oblíbenou hru a užít si klid a ticho.

Pro ty, kteří mají zájem o místní kulturu a historii, je v blízkosti El Kantaoui město Sousse. Toto starobylé město je domovem mnoha historických památek a muzeí. Návštěvníci se mohou projít úzkými uličkami mediny, starého města, a objevovat různé mešity a pevnosti. Nejznámější z nich je Ribat, starobylá pevnost z 9. století, která nabízí nádherný výhled na město a moře.

El Kantaoui má také bohatý noční život. Nabízí množství restaurací, kaváren a nočních klubů, kde si můžete vychutnat místní kuchyni, tradiční tance a moderní hudbu.

Díky své ideální poloze u Středozemního moře a širokému spektru nabízených aktivit je El Kantaoui skvělou volbou pro dovolenou. Bez ohledu na to, zda jste milovníkem pláží, vodních sportů, golfa nebo kultury, toto letovisko nabízí něco pro každého. Těšte se na svou dovolenou v Tunisku a objevujte krásy El Kantaoui.


Velké množství spokojených klientů

Nejrozsáhlejší online selekce letenek

Záruka nejnižší ceny

Nejvýhodnější lety do všech koutů světa

Všechny levné letenky do celého světa na jednom webu.

Zjistit letenky