Sháníte letenku s nejlepší cenou?

Zimbabwe Emanya@Etosha Game Reserve

Ubytování Zimbabwe Emanya@Etosha Game Reserve


Emanya@Etosha Game Reserve je exkluzivní soukromá rezervace v Zimbabwe, která nabízí nejen úchvatnou přírodu, ale také luxusní ubytování a vynikající služby.

V rezervaci se nachází několik ubytovacích možností, včetně deseti velmi prostorných vil s vlastním bazénem. Každá vila je navržena tak, aby poskytovala maximální komfort a soukromí svým hostům. Interiéry jsou elegantní a moderní, s použitím přírodních materiálů a jemných barvách, které se snoubí s okolní krajinou.

Kromě vil, existují také dva tábory. Tábory jsou také velmi prostorné a nabízejí moderní zařízení s pohodlnými postelemi a soukromými koupelnami. Kromě toho jsou vybaveny bazény, zahrádkami a terasami s výhledem na okolní krajinu.

Jednou z hlavních předností ubytování v Emanya@Etosha Game Reserve je vynikající kuchyně a pitný režim. Restaurace nabízí širokou škálu vysoce kvalitních jídel, které jsou připravovány z čerstvých místních ingrediencí. Hosté mohou také vychutnat vynikající vína z vinařství v Jižní Africe a Zimbabwe.

V rezervaci si hosté mohou užít různé doplňkové aktivity, jako je safarí, prohlídky okolí, výlety na kole a mnoho dalšího. Kromě toho, rezervace nabízí také možnosti wellness, kde hosté se mohou odpočinout, relaxovat a vychutnat si masáže a další procedury.

Celkově lze říci, že ubytování v Emanya@Etosha Game Reserve je neuvěřitelný zážitek. Luxusní ubytování, vynikající služby a úchvatná příroda dělají z této rezervace jednu z nejlepších volb pro ty, kteří hledají luxusní dovolenou v oblasti Zimbabwe.


Nejčastější dotazy a odpovědi Zimbabwe Emanya@Etosha Game Reserve


Otázka: Jaké druhy zvířat lze vidět v Etosha Game Reserve?
Odpověď: Etosha Game Reserve je domovem mnoha druhů savců, včetně lvů, leopardů, nosorožců, slonů, zeber, žiraf, hrochů a mnoha dalších.

Otázka: Jaké aktivity jsou k dispozici v Etosha Game Reserve?
Odpověď: V Etosha Game Reserve je k dispozici mnoho aktivit pro návštěvníky, včetně safari, prohlídky parku, pozorování zvířat, turistiku, cyklistiku, off-road dobrodružství a mnoho dalšího.

Otázka: Jaké jsou možnosti ubytování v Etosha Game Reserve?
Odpověď: V Etosha Game Reserve je k dispozici mnoho typů ubytování, včetně kempů, lodží, komfortních chat a stanů, stejně jako romantických soukromých lodí.

Otázka: Jaké jsou náklady na safari v Etosha Game Reserve?
Odpověď: Náklady na safari v Etosha Game Reserve se liší v závislosti na zvoleném typu ubytování a délce pobytu. Pro více informací kontaktujte místní safari agentury.

Otázka: Jak je nejlepší cestovat do Etosha Game Reserve?
Odpověď: Nejlepší způsob, jak se dostat do Etosha Game Reserve, je letecky do Namibie a pak pokračovat v cestě na jednom z doporučených cestovních způsobů. Mnoho turistů si také pronajímá auto a cestuje na vlastní pěst.


Počasí Zimbabwe Emanya@Etosha Game Reserve


Emanya@Etosha Game Reserve je jednou z nejkrásnějších rezervací v Zimbabwe. Nachází se na severozápadě země a jeho rozloha činí přibližně 8 600 kilometrů čtverečních. Rezervace se vyznačuje ohromující biodiverzitou a rozmanitou faunou a florou.

Pokud jde o počasí v této oblasti, Zimbabwe obecně patří mezi země se subtropickým podnebím. Tomu odpovídá i počasí v Emanya@Etosha Game Reserve, které se vyznačuje horkými léty a mírnými zimami. Letní měsíce, které zde trvají od listopadu do března, jsou charakteristické vysokými teplotami, které mohou dosáhnout až 35 °C.

V období dešťů, které přichází od listopadu do března, mohou být rovněž vyšší vlhkosti vzduchu. Právě během těchto měsíců přicházejí do rezervace mnozí obojživelníci a ptáci, kteří využívají větší dostupnost vody. Některé části rezervace se během tohoto období mohou stát obtížně přístupnými kvůli zaplaveným cestám. Nicméně, i přes občasné deště, je Emanya@Etosha Game Reserve i během období dešťů velkým lákadlem pro mnoho turistů.

Zimní měsíce, které přicházejí od května do července, jsou v rezervaci mírné. Denní teploty se pohybují okolo 25 °C a noční teploty mohou klesnout i pod 10 °C, což činí tuto dobu roku ideální pro noční safari. Večerní procházky rezervací mohou být v této době obzvláště příjemné. Fauna se v zimních měsících přizpůsobuje nižším teplotám a častěji se dá spatřit zvěř, která se schovává během horkých letních dnů.

Kromě teplot se v Emanya@Etosha Game Reserve vyskytují i sezónní větrné období, především během letních měsíců. Silný vítr, který zde často van, přináší osvěžení a zároveň ochlazuje horké teploty. Zároveň může vítr zlepšit podmínky pro lety ptáků a někteří z nich dokonce využívají vítr k migraci.

Celkově vzato, počasí v Emanya@Etosha Game Reserve je převažujícím klimatickým podmínkou subtropického podnebí. Horká léta, mírné zimy a občasný déšť vytváří ideální prostředí pro rozmanitou a bohatou biodiverzitu, která přitahuje mnoho návštěvníků do této úchvatné oblasti Zimbabwe.


Dovolená Zimbabwe Emanya@Etosha Game Reserve


Zimbabwe je jednou z nejkrásnějších a nejexotičtějších destinací Afriky. Tato země nabízí pestrou paletu přírodních krás, od ohromujících vodopádů po bohatou zvířecí krajinu. Jednou z nejpopulárnějších a nejvíce fascinujících lokalit v Zimbabwe je Emanya@Etosha Game Reserve, která slouží jako dokonalý únik pro milovníky přírody a dobrodružství.

Emanya@Etosha Game Reserve se nachází ve východní části Zimbabwe, nedaleko hranice s Jihoafrickou republikou. Jedná se o rozsáhlou rezervaci, která zahrnuje oblasti plné divokých zvířat, jakými jsou sloni, nosorožci, lvi, leopardi, gepardi a mnoho dalších. Rezervace je dobře udržovaná a poskytuje návštěvníkům možnost pozorovat tyto majestátní tvory v jejich přirozeném prostředí.

Co dělá Emanya@Etosha Game Reserve tak jedinečným, je jeho uprostřed rozlehlého a nedotčeného kraje. Rezervace je obklopena nádhernou krajinou, která nabízí panoramatické výhledy na savany, hory a údolí. Přírodní scenérie se mění podle ročního období, a tak každá návštěva do Emanya@Etosha Game Reserve přináší nové dobrodružství a objevování.

Pro návštěvníky, kteří touží po dobrodružství, je možné se vydávat na safari v otevřeném terénním vozidle se zkušeným průvodcem. Během safari se návštěvníci dostanou blízko k divokým zvířatům a mají možnost sledovat je v jejich přirozeném prostředí. Je to neuvěřitelně vzrušující zážitek, kterého se těžko zapomíná.

Pro ty, kdo preferují klidnější aktivity, je možné strávit čas pozorováním ptáků, procházkami po značených stezkách nebo relaxací u bazénu s výhledem na savany. Rezervace nabízí také možnost navštívit několik historických a kulturních památek v blízkém okolí, jako jsou starobylé zvířecí malby a archeologické naleziště.

Emanya@Etosha Game Reserve je také známá svou luxusní ubytovací nabídkou. Návštěvníci zde mohou zůstat v luxusních chatkách nebo si pronajmout soukromou vile s vlastním bazénem. Ubytování je komfortní a moderní, s veškerými potřebnými pohodlími, abyste si svou dovolenou mohli opravdu užít.

Pokud plánujete dovolenou v Zimbabwe, nezapomeňte zařadit Emanya@Etosha Game Reserve na svůj seznam. Tato rezervace nabízí dokonalou kombinaci přírodní krásy, dobrodružství a luxusu. Během svého pobytu zde si naplníte své srdce vzrušujícími zážitky a zároveň se budete procházet nádhernou krajinou, která vás zcela okouzlí.


Letenka Zimbabwe Emanya@Etosha Game Reserve


Etosha Game Reserve je jedním z nejprestižnějších safari destinací v Africe. Nachází se v severovýchodní části Namibie, nedaleko hranic s Zimbabwe. Tento národní park je známý svou rozmanitou divokou zvěří a úchvatnou krajinou, která přitahuje turisty z celého světa. Pokud plánujete návštěvu Etosha, letenka Zimbabwe Emanya@Etosha Game Reserve by mohla být vaším ideálním způsobem, jak se dostat do této úžasné oblasti.

Při hledání letenek do Etoshy budete mít možnost vybrat si různé možnosti. Mezinárodní letiště v Harare, hlavním městě Zimbabwe, je jednou z nejčastějších volbou pro turisty, kteří se ubytují na okraji Etoshy. Existuje také možnost přistání na letišti v Ondangwa, které je blíže národnímu parku, a nabízí rychlejší a pohodlnější přístup k Etosze.

Cesta z Harare do Etosy je velmi pohodlná a rychlá. Let trvá přibližně dvě hodiny, což vám umožní maximalizovat čas strávený v národním parku. Ondangwa je ještě blíže Etosze a let trvá pouze hodinu. Letět přímo do Etoshy vám také umožní vyhnout se delším cestám po silnicích a snížit riziko možných komplikací na cestě.

Jakmile přistál na letišti v Etosze, budete překvapeni nádherným a nedotčeným prostředím, které park nabízí. Etosha je známá svou rozlehlou slanou plání a různými biotopy, které přitahují širokou škálu divoké zvěře. Velká pásma savany, křovin a lesů jsou domovem pro mnoho druhů zvířat, včetně slonů, nosorožců, lva, gepardů a mnoha dalších.

Safari v Etosze je jedinečný zážitek, který vám umožní pozorovat tyto úžasné tvory v jejich přirozeném prostředí. Existuje řada možností, jak prozkoumat park, včetně autem po okruhu, pěší turistiky nebo dokonce jízdy na koni. Turistické ubytování je k dispozici v okolí parku, včetně luxusních lodge, kde si můžete odpočinout a vychutnat si skvělé pohodlí.

Přestože Etosha leží na území Namibie, letenka Zimbabwe Emanya@Etosha Game Reserve se stává populární volbou pro turisty, kteří chtějí navštívit tento nádherný národní park. S rychlou a pohodlnou cestou z Harare do Etosy se můžete snadno dostat do jednoho z nejúžasnějších safari cílů v Africe. Připravte se na neuvěřitelné zážitky a setkání s divokými zvířaty v jejich přirozeném prostředí, když se rozhodnete pro letenku Zimbabwe Emanya@Etosha Game Reserve.


Velké množství spokojených klientů

Nejrozsáhlejší online selekce letenek

Záruka nejnižší ceny

Nejvýhodnější lety do všech koutů světa

Všechny levné letenky do celého světa na jednom webu.

Zjistit letenky