Sháníte letenku s nejlepší cenou?

Kostarika Playa Negra

Nejčastější dotazy a odpovědi Kostarika Playa Negra


1. Jaké jsou nejlepší pláže v blízkosti Playa Negra?

Nejlepší pláže v blízkosti Playa Negra jsou Playa Avellanas, Playa Junquillal a Playa Tamarindo.

2. Jaké aktivity jsou k dispozici v Playa Negra?

V Playa Negra můžete surfovat, rybařit, provozovat jízdu na koni, snorklovat, kajakovat nebo si zahrát golf na nedalekémhřišti Hacienda Pinilla.

3. Které jsou nejlepší hotely v Playa Negra?

Některé nejlepší hotely v Playa Negra jsou Hotel Playa Negra, Congos Hostel a The Beach House.

4. Jaký je nejbližší letiště k Playa Negra?

Nejbližší letiště k Playa Negra je mezinárodní letiště Daniel Oduber Quirós ve městě Liberia, které je vzdáleno přibližně 1,5 hodiny jízdy autem.

5. Kdy je nejlepší doba na návštěvu Playa Negra?

Nejlepší doba na návštěvu Playa Negra je od listopadu do dubna, kdy je sucho a slunečno. Nicméně, v letních měsících můžete očekávat víc deště a oblačnosti.


Počasí Kostarika Playa Negra


Playa Negra: Kde se slunce setkává s vlnami

Kostarika je známá svými báječnými plážemi, exotickou přírodou a tropickým počasím. Jedním z nejpopulárnějších letovisek v zemi je Playa Negra, která se nachází na pacifickém pobřeží v provincii Guanacaste. Tato malebná pláž láká turisty z celého světa svou krásnou krajinou, dokonalými surfařskými podmínkami a poklidnou atmosférou.

Playa Negra je malá a odlehlá pláž, která se pyšní tmavým pískem, který jí dal i její jméno. Původním obyvatelům Kostariky - Indiánům Guanacaste - se Playa Negra rozkládá na území jejich starobylého osídlení. I dnes lze na pláži objevit kusy keramiky a dalších artefaktů, které připomínají bohatou historii tohoto místa.

Jedním z hlavních důvodů, proč turisté vyhledávají Playa Negra, je surfing. Tato oblast se totiž řadí mezi nejlepší místa na světě pro surfování. Místní vlny jsou perfektní pro surfaře všech úrovní - od začátečníků po profesionály. Většina vln je vhodná pro shortboard a longboard, a proto se sem sjíždí surfaři ze všech koutů světa. Pokud jste nezkusili surfování, Playa Negra je skvělým místem pro zahájení svého surfařského dobrodružství. Na pláži najdete také několik surfových škol, které nabízejí lekce a pronájem vybavení.

Kromě surfování si můžete také užívat další vodní aktivity, jako je například paddleboarding, rybaření nebo potápění. Voda je v Playa Negra velmi teplá a příjemná, což z ní činí ideální místo i pro relaxaci a koupání. Užijte si klid a ticho na pláži, poslouchejte zvuk oceánu a nechte se hýčkat teplými slunečními paprsky.

Co se týče počasí, Playa Negra je v oblasti tropického pásma a nabízí skoro celoročně teplé a slunečné počasí. Díky své poloze na pobřeží pacifického oceánu je zde vlhko a dochází k rychlým změnám počasí. Hlavní sezóna s nejlepším počasím je od prosince do dubna, kdy jsou teploty příjemně vysoké a srážky minimální. Během tohoto období můžete očekávat teploty kolem 30 stupňů Celsia a více.

Během deštivé sezóny, která trvá od května do listopadu, jsou srážky obvyklé a voda může být občas neklidná. Nicméně, pokud nevadí vám občasné přeháňky a chtěli byste zažít méně turistů a nižší ceny ubytování, můžete si stále užít svou dovolenou v Playa Negra i v této sezóně.

Vzhledem k rozmanitosti svých nabídek, včetně perfektních vln a tropického počasí, je Playa Negra jedinečným cílem pro milovníky pláží a surfování. Ať už se rozhodnete navštívit toto místo v sezóně nebo mimo ni, určitě budete mít nezapomenutelný pobyt v této malebné části Kostariky.


Dovolená Kostarika Playa Negra


Kostarika je tropický ráj s nesčetnými plážemi a překrásnou přírodou. Jednou z nezapomenutelných lokalit, kterou stojí za to navštívit během dovolené v Kostarice, je Playa Negra.

Playa Negra se nachází na západním pobřeží Kostariky, v provincii Guanacaste. Tato plážová destinace je oblíbená mezi surfaři z celého světa díky svým vlnám a ideálním podmínkám pro surfování. Vlny zde dosahují výšek až pět metrů, což přiláká jak začátečníky, tak i zkušené surfaře. Playa Negra je známá svými dlouhými a písečnými plážemi, které nabízejí dostatek prostoru pro relaxaci a opalování.

Kromě surfingu je Playa Negra také ideálním místem pro potápění a šnorchlování. Voda na této pláži je průzračná a plná života, což dělá zážitek z potápění nezapomenutelným. Můžete se potápět mezi korálovými útesy a pozorovat pestrobarevné rybky, mořské želvy a mnoho dalšího.

Pokud raději zůstanete na pevnině, můžete si vychutnat procházku podél pláže a obdivovat nádherné západy slunce. Playa Negra je také domovem mnoha exotických živočichů, jako jsou opice, ještěrky a mnoho druhů ptáků. Milovníci přírody si přijdou na své díky bohatství fauny a flóry, které tato oblast nabízí.

Pokud hledáte relaxaci a odpočinek, Playa Negra je také správným místem pro vás. Na pláži se nacházejí luxusní hotely a ubytování ve stylu bungalovů, které nabízejí komfort a soukromí. Můžete si také dopřát masáže nebo jógové lekce přímo na pláži.

Playa Negra se nachází v blízkosti národního parku Las Baulas, který je domovem vzácné karety obrovské. Tato pláž je jedním z nejdůležitějších hnízdišť těchto ohrožených želv v Kostarice. Pokud navštívíte tuto pláž v období hnízdění želv (od října do března), můžete se účastnit nočních procházek za účelem pozorování plazení želv na pláž.

Pokud plánujete návštěvu Playa Negra, doporučuje se vybrat se sem v období sucha (od prosince do dubna), kdy jsou nejlepší podmínky pro surfování a slunění. Kvůli nízkým srážkám a příjemné teplotě se jedná o ideální období pro dovolenou na pláži.

Váš pobyt v Kostarice by neměl být kompletní bez návštěvy Playa Negra. Tato nádherná pláž nabízí neopakovatelný zážitek pro surfery, milovníky přírody a ty, kteří hledají klid a odpočinek.\


Letenka Kostarika Playa Negra


Playa Negra v Kostarice: Objevte krásu tohoto malého ráje

Kostarika je známá svou ohromující přírodní krásou a zároveň nabízí mnoho skrytých pokladů, které stojí za objevování. Jedním z těchto pokladů je Playa Negra, malebná pláž ležící na severozápadním pobřeží země. Pokud hledáte klidnou a nedotčenou lokalitu, daleko od turistického ruchu, tato destinace je pro vás tím pravým.

Playa Negra se nachází v malém městečku Guanacaste, které je známé svými nádhernými plážemi a tradičním kostarickým šarmem. Neobvyklý název této pláže je odvozen od charakteristické černé písčité pláže, kterou si můžete užít během své návštěvy.

Pro milovníky surfování je Playa Negra rajským místem. Místní podmínky a vlny jsou perfektní pro surfování pro všechny úrovně dovedností. Od začátečníků po zkušené surfaře, každý si zde najde něco pro sebe. Místní surfové školy nabízejí lekce a půjčovnu vybavení, což z návštěvy Playa Negra činí ideální dovolenkovou destinaci pro začátečníky v surfování.

Nemusíte však být surfařem, abyste si užili Playa Negra. Pláž je obklopena bujnou vegetací a krajinou, která je neméně fascinující. Prozkoumejte okolní mangrovové lesy, přírodní rezervace a přírodní parky, které jsou domovem mnoha vzácným druhům rostlin a zvířat. Můžete se také vydat na potápění nebo šnorchlování a objevit bohatý podmořský život Kostariky.

Nedaleko Playa Negra najdete také městečko Santa Cruz, které nabízí různé možnosti pro nakupování, ochutnávání místní kuchyně a poznávání místní kultury. Městečko je známé také svými tradičními festivaly a oslavami, které se konají po celý rok.

Chcete-li se dostat na Playa Negra, můžete využít letišť v blízkosti, jako je letiště Liberia nebo letiště Tamarindo, a následně se tam přepravit autem nebo veřejnou dopravou. Mějte však na paměti, že tato pláž je odlehlou destinací, takže si plánujte svou cestu dopředu.

Playa Negra vás okouzlí svou nedotčenou přírodou, poklidnou atmosférou a místní pohostinností. Pokud hledáte útočiště daleko od turistického ruchu a přitom si chcete užít nezapomenutelný pobyt na pláži, neváhejte a vydejte se na tuto malebnou destinaci v Kostarice. Zaručeně si zde odpočinete, naberete novou energii a odneste si s sebou nezapomenutelné zážitky.


Ubytování Kostarika Playa Negra


Playa Negra je malebné a klidné pobřeží na západním pobřeží Kostariky. Nachází se v provincii Guanacaste a je známé svými nádhernými plážemi a perfektními surferskými podmínkami. To, co přitahuje návštěvníky do tohoto místa, je také různorodé a kvalitní ubytování.

V Playa Negra můžete najít různé druhy ubytování, které vyhovují vašim potřebám a rozpočtu. Od elegantních a luxusních resortů až po útulné a levné hostely - všechny možnosti jsou zde k dispozici.

Pro ty, kteří hledají zážitek z pohodlí a luxusu, existují v Playa Negra střediska, která nabízejí veškeré vybavení a služby. Tyto luxusní hotely mají většinou své vlastní soukromé pláže, bazény, lázně a restaurace. Návštěvníci si mohou užít péči v luxusním lázeňském centru, jíst výborná jídla připravená z čerstvých místních surovin nebo relaxovat u bazénu s koktejlem v ruce.

Pro ty, kteří hledají příjemné a cenově dostupné ubytování, Playa Negra nabízí také různá hostelská zařízení. Hostely jsou často vytvořeny v rustikálním a přírodním stylu, aby se návštěvníci mohli naplno ponořit do okolní přírody. Tyto hostely nabízejí pohodlné a čisté pokoje a společné prostory s kuchyňkami a relaxačními zónami. Navíc hostely často pořádají různé aktivity a výlety, aby hosté měli možnost poznat a prozkoumat okolní přírodu a kulturu.

Někteří cestovatelé se rozhodnou pro pronájem plně vybavených apartmánů nebo domů v Playa Negra. Toto je skvělá volba pro ty, kteří hledají větší soukromí a nezávislost během svého pobytu. Pronájem domu nebo apartmánu vám umožní vařit vlastní jídlo, relaxovat na soukromé terase a užívat si více prostoru a klidu.

V nejbližším okolí Playa Negra je také možné najít menší a rodinné hotely, které nabízejí příjemné a vstřícné ubytování. Tyto hotely často poskytují možnost snídaně, výborné osobní služby a blízkost k pláži a dalším zajímavým místům.

Vřele doporučujeme plánovat a rezervovat ubytování v Playa Negra předem, zejména pokud plánujete návštěvu během hlavní turistické sezóny. Tímto způsobem si můžete zajistit nejlepší dostupnost a zajímavé nabídky.

V Playa Negra se můžete těšit na krásnou přírodu, fantastické pláže a skvělé možnosti pro surfování. Nezapomeňte také vyzkoušet místní kuchyni a objevit tradiční kulturu Kostariky. Bez ohledu na to, jaký typ ubytování si vyberete, váš pobyt v Playa Negra bude jistě nezapomenutelným zážitkem.


Velké množství spokojených klientů

Nejrozsáhlejší online selekce letenek

Záruka nejnižší ceny

Nejvýhodnější lety do všech koutů světa

Všechny levné letenky do celého světa na jednom webu.

Zjistit letenky